auta używane

Artykuły - Auta używane (18)

 • Samar: Prawdziwa zapaść rynku samochodów

  Samar: Prawdziwa zapaść rynku samochodów

  W kwietniu 2020 r. zarejestrowano w Polsce 17 tys. 865 aut czyli o 65,83 proc. mniej licząc rok do roku - podał wczoraj Instytut Badań Rynku Motoryzacyjnego SAMAR. Skumulowana liczba rejestracji po czterech miesiącach br. jest niższa o ponad 33 proc. rdr od tej zanotowanej w 2019 r.
 • Używane SUVy - które są najbardziej niezawodne?

  Używane SUVy - które są najbardziej niezawodne?

  Samochody z segmentu SUV od lat cieszą się ogromną popularnością. Łączą komfort auta osobowego z możliwościami lekkiej terenówki. Takie było przynajmniej założenie, gdy powstawał pierwszy SUV na świecie — Toyota RAV4.
 • Motoryzacja: Kupujemy droższe auta

  Motoryzacja: Kupujemy droższe auta

  Motoryzacja. Ceny samochodów zaczynają podążać za wzrostem płac. Polepszająca się sytuacja na rynku pracy wpływa również na ceny samochodów. Zdaniem analityków ceny samochodów skorelowane są z poziomem wynagrodzeń, a koncerny starają się dostosować ofertę do możliwości zakupowych konsumentów. Niestety, w ciągu 10 lat ceny wzrosły średnio o 68,5 proc.
 • Unia wymiecie powypadkowe auta

  Unia wymiecie powypadkowe auta

  Unia Europejska bierze się do wyeliminowania z całego unijnego rynku niesprawnych technicznie i powypadkowych samochodów. 15 kwietnia europarlament ma przyjąć rozporządzenie przewidujące, że wszystkie państwa członkowskie muszą wzajemnie uznawać wydawane przez zagraniczne organy dokumenty, a także dane i badania techniczne aut.
 • Producenci samochodów chcą uderzyć w auta używane

  Producenci samochodów chcą uderzyć w auta używane

  Jak podkreślają przedstawiciele branży motoryzacyjnej, polski przemysł samochodowy potrzebuje pilnego wsparcia ze strony rządu.
 • Ferrari za pół ceny? To możliwe

  Ferrari za pół ceny? To możliwe

  Możliwość wyjechania z salonu nowym samochodem, to przywilej nielicznych. Większość Polaków kupuje auta używane - coraz częściej także poleasingowe.
 • Auto używane. "Złom"? "Kot w worku"?

  Auto używane. "Złom"? "Kot w worku"?

  Kupując nowe auto kierujemy się do dealera. W przypadku zakupu samochodu używanego możliwości kupna jest jednak dużo więcej.
 • Wolisz auto nowe czy używane? Za i przeciw

  Wolisz auto nowe czy używane? Za i przeciw

  Nowe auta kuszą atrakcyjnymi warunkami gwarancji, ale odstręczają wysoką utratą wartości. Sprawdzamy na 6 przykładach, czy auto używane nie jest lepszym wyborem.
 • Nowy numer "Auto Moto"

  Nowy numer "Auto Moto"

  Lutowe wydanie już w sprzedaży. A w nim m.in.: najnowszy raport awaryjności TÜV 2011, bratobójczy pojedynek - Skoda kontra Volkswagen, supertest Jeepa Grand Cherokee, a także auta używane - prezentacje polecanych modeli oraz cenne porady dla zainteresowanych zakupem Audi.
 • Tymi autami pojedziesz najtaniej!

  Tymi autami pojedziesz najtaniej!

  Kilka dni temu opublikowaliśmy materiał pt. "Auta najtańsze w utrzymaniu". Tekst powstał w oparciu o najnowszy raport ADAC i dotyczył samochodów nowych. Tym razem pod lupę bierzemy auta używane.

Filmy - Auta używane (1)