Kobieta - Austria

Synonimy:
Austra, Autstria
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Austria (10)

 • Trasa rowerowa wokół Jeziora Bodeńskiego w Vorarlbergu

  Trasa rowerowa wokół Jeziora Bodeńskiego w Vorarlbergu

  Vorarlberg leży na zachodnim krańcu Austrii, pomiędzy Jeziorem Bodeńskim a Alpami, w sąsiedztwie Niemiec, Szwajcarii i Księstwa Liechtensteinu.
 • Rodzinna zima w Kappl

  Rodzinna zima w Kappl

  10 kolejek linowych i wyciągów i ok. 40 km przygotowanych stoków w regionie Silvretta - Kappl-Sunny Mountain w Austrii zapowiadają niezapomniany narciarski urlop. Początkujący i zaawansowani narciarze, snowboardziści, miłośnicy carvingu oraz rodziny na pewno się nie rozczarują. Park rozrywki Sunny Mountain, zachwycający nocny pokaz narciarski, naturalny tor saneczkarski o długości 6 km, funpark dla freeriderów i snowboardzistów gwarantują zimowym gościom Kappl wspaniałe wrażenia.
 • Przedświąteczne zakupy w Wiedniu

  Przedświąteczne zakupy w Wiedniu

  Od tradycyjnych wyrobów dostępnych na przedświątecznych jarmarkach po najbardziej luksusowe towary z super-ekskluzywnych sklepów - Wiedeń to raj wszystkich, którzy uwielbiają szaloną atmosferę przedświątecznych zakupów.
 • Wszystkie smaki Salzburga

  Wszystkie smaki Salzburga

  Od wyszukanych dań barokowej kuchni dworskiej po proste i pożywne potrawy z tradycyjnego jadłospisu chłopów z przedgórza alpejskiego - kuchnia Salzburga jest urozmaicona i zaskakująca.
 • Turning Sounds 2

  Warszawska Zachęta zaprasza od 13 do 16 maja na otwarte warsztaty dla DJ-ów, kompozytorów, producentów muzycznych, muzyków, wykonawców i słuchaczy Turning Sounds 2.
 • Austria: Kurs podrywania

  Niezwykłe zajęcia odbywają się na zamku Gabelhofen w Austrii. Rozpoczął się tam "zimowy kurs podrywania i flirtu". Zajęcia są płatne. Obejmują lekcje z teorii - odbywające się na zamku oraz praktyki - w okolicznych kawiarniach.
 • Austria: Piłeś syrop, nie jedź!

  Austria: Piłeś syrop, nie jedź!

  Od nowego roku policja w Austrii sprawdza tam nie tylko, czy kierowca jest pod wpływem alkoholu, ale także czy brał wcześniej narkotyki. Zdarzają się jednak pomyłki...
 • Austria: Za mało seksu i pieniędzy

  Wśród wielu ankiet, jakie pojawiają się niemal we wszystkich mediach na przełomie roku, w Austrii była i taka, która przyniosła odpowiedź na pytanie: "O co najczęściej kłócą się w tym kraju małżeństwa?".
 • Austria: Najbrzydsze słowo roku

  Austriacy poszukują "najbrzydszego słowa roku". Nie chodzi o przekleństwa, ale o słowa, które w kończącym się roku najbardziej denerwowały mieszkańców tej naddunajskiej republiki.
 • Austria: Atrakcje pocztowe na święta

  W Austrii ukazały się pachnące znaczki pocztowe i szybko stały się przedświąteczną atrakcją. A znaczki mają prawdziwie świąteczne zapachy.