Audioriver

Artykuły - Audioriver (108)

 • ​Audioriver Festival 2017 - kto zagra w Płocku tego lata?

  ​Audioriver Festival 2017 - kto zagra w Płocku tego lata?

  ​Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim – festiwale muzyczne. Warto pojawić się na którymś z nich. Jeśli Twoim konikiem jest muzyka elektroniczna, najlepszym wyborem będzie wydarzenie znane i lubiane przez fanów electro z całej Europy – Audioriver Festival w Płocku. Kto zagra tam tego lata?
 • Audioriver 2016 - podsumowanie

  Audioriver 2016 - podsumowanie

  To już jedenasty raz, gdy przepływająca przez Płock Wisła zostaje naładowana potężnym ładunkiem muzyki elektronicznej. Trzy dni, 100 koncertów i prawie trzydzieści tysięcy uczestników. Podsumowujemy festiwal Audioriver 2016!
 • Audioriver 2016: Wieczór trudnych wyborów (relacja z drugiego dnia)

  Audioriver 2016: Wieczór trudnych wyborów (relacja z drugiego dnia)

  Na co iść, ile być pod sceną i o której uciec z koncertu, aby zdążyć na następny, który odbywa się na drugim końcu festiwalu. Drugi dzień tegorocznego Audioriver Festival swoim bogactwem sprawił, że niektórzy mogli mieć spory problem z podejmowaniem decyzji.
 • Audioriver 2016: Imprezowa stolica Polski

  Audioriver 2016: Imprezowa stolica Polski

  W dniach 29 - 31 lipca płocka plaża po raz kolejny zamieni się w jedną wielką imprezownię. Na kogo warto zwrócić uwagę w tym roku i dlaczego w ogóle warto zainteresować się festiwalem?
 • Audioriver 2016: Wygraj karnety - wyniki konkursu

  Audioriver 2016: Wygraj karnety - wyniki konkursu

  Sprawdźcie wyniki konkursu, w którym do wygrania były trzy specjalne zestawy, w których znalazły się dwudniowe karnety na Audioriver Festival oraz płyty wykonawców tegorocznej imprezy.
 • Konkurs: Wygraj karnet na Audioriver Festival 2016!

  Konkurs: Wygraj karnet na Audioriver Festival 2016!

  29 lipca w Płocku rozpocznie się 11. edycja Audioriver Festival. Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania są trzy specjalne zestawy, w których znalazły się dwudniowe karnety na festiwal oraz płyty wykonawców tegorocznej imprezy.
 • Audioriver 2016: Polscy wykonawcy w składzie

  Audioriver 2016: Polscy wykonawcy w składzie

  Organizatorzy Audioriver Festival ogłosili listę 30 polskich artystów, którzy pojawią się na płockiej imprezie.
 • Audioriver 2016 z podziałem na dni i sceny

  Audioriver 2016 z podziałem na dni i sceny

  Największy polski festiwal z muzyką elektroniczną niedawno skończył podawać zagranicznych artystów, którzy wystąpią w Płocku w ostatni weekend lipca, a teraz zaprezentował, jak program wydarzenia rozkłada się na poszczególne dni i sceny. Dni są trzy, scen jest osiem, a gwiazd ponad pięćdziesiąt, więc jest w czym przebierać. Do sprzedaży trafiły właśnie bilety jednodniowe.
 • Audioriver 2016: Crystal Castles, Caspa & Rusko, Kolsch oraz inni

  Audioriver 2016: Crystal Castles, Caspa & Rusko, Kolsch oraz inni

  Crystal Castles wraz z nową wokalistką Edith Frances to najciekawsze ogłoszenie najnowszych ogłoszeń festiwalu Audioriver. Kto pojawi się w Płocku oprócz kultowej grupy?
 • Audioriver 2016: Leftfield, Sven Väth, Four Tet i inni

  Audioriver 2016: Leftfield, Sven Väth, Four Tet i inni

  Festiwal Audioriver ogłosił kolejne gwiazdy, które w ostatni weekend lipca wystąpią na plaży w Płocku. Na ich czele są takie legendy elektroniki, jak Leftfield, ikona techno Sven Väth, mistrz eksperymentów Four Tet, Shackleton z nowym projektem Powerplant, a także Calyx & TeeBee, Dillinja, Dub Phizix & Strategy, Sterac aka Steve Rachmad oraz Jaguar Skills. Organizatorzy zapewniają też, że w tym roku na imprezie będzie więcej drum & bassu niż kiedykolwiek.

Zdjęcia - Audioriver (6)

 • muzyka.interia.pl
  Tak było na Audioriver 2014. Widzimy się za rok!
 • muzyka.interia.pl
  Tak było na Audioriver 2014. Widzimy się za rok!
 • muzyka.interia.pl
  Tak było na Audioriver 2014. Widzimy się za rok!
 • muzyka.interia.pl
  Tak było na Audioriver 2014. Widzimy się za rok!