Biznes - Audi

Synonimy:
audi,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Audi (16)

 • Ostatnia prosta samodzielnych aut

  Ostatnia prosta samodzielnych aut

  To już nie jest wymysł futurologów. Zdaniem przedstawicieli przemysłu motoryzacyjnego w 2020 r. auta zdolne do samodzielnej jazdy po autostradach, a nawet miejskich ulicach, będą sprzedawane masowo.
 • Uterenowione kombi

  Uterenowione kombi

  Auta terenowe są w modzie, ale tak naprawdę mało kto oczekuje po nich zdolności do pokonywania przeszkód. Jeżdżą głównie w miastach, czasem po autostradach. Mają być komfortowe jak dobrej klasy limuzyny.
 • Audi zainwestuje na Węgrzech 900 mln euro

  Niemiecki producent samochodów Audi AG zapowiedział w czwartek, że zainwestuje 900 mln euro w rozbudowę swoich zakładów na Węgrzech w ciągu najbliższych trzech lat.
 • Bogactwo w leasingu

  Bogactwo w leasingu

  Najpopularniejszymi markami drogich samochodów osobowych w 2009 roku i obecnie, u leasingobiorców i klientów firm z branży wynajmu długoterminowego, są: Audi, BMW, Mercedes i Volvo. Coraz częściej pojawiają się także zapytania o marki niszowe takie jak Bentley czy Aston Martin.
 • 2010 r. zapowiada się ciekawie

  2010 r. zapowiada się ciekawie

  W 2010 roku na polskim rynku pojawi się sporo nowych modeli samochodów osobowych. Premiery zapowiadają wszystkie największe koncerny motoryzacyjne.
 • Bandyci amatorzy atakują polskie banki

  Bandyci amatorzy atakują polskie banki

  Jeśli przed bankiem zaparkuje wiśniowe audi 80, to - ze statystycznego punktu widzenia - jest duże prawdopodobieństwo, że może być "gorąco". No, a jeśli owo audi zatrzyma się przed niewielką placówką PKO BP lub SKOK, to nasza czujność tym bardziej powinna wzrosnąć - czytamy w "Business Manager Magazine".
 • Siła synergii

  Poczytać biznesową książkę w banku? Obejrzeć luksusowy model motocykla w oczekiwaniu na doradcę finansowego? Przed rozmową w sprawie kredytu zapoznać się z modelami domów z oferty dewelopera? Proszę bardzo.
 • Sejmowi bogacze i biedacy

  Sejmowi bogacze i biedacy

  Krezusami w polskim parlamencie są: Janusz Palikot, Mirosław Koźlakiewicz, Roman Kosecki i Radek Sikorski - wszyscy z Platformy Obywatelskiej. Palikot dorobił się na biznesie, jest właścicielem kilku fabryk wódek, Koźlakiewicz ma gospodarstwo rolne z fermą drobiarską warte 10 mln, Kosecki to były reprezentant Polski w piłce nożnej grający m.in. w Hiszpanii, we Francji i w Turcji, a Sikorski pracował za granicą jako ekspert i dziennikarz.
 • Po roku cena spada 41 proc.

  Po roku cena spada 41 proc.

  Na tempo utraty wartości auta wpływa głównie postrzeganie danej marki przez klientów. Daewoo Lanos tracił na wartości najwięcej, natomiast roczne Audi jest niewiele tańsze niż w salonie. Spadek ceny może być groźny dla kupujących na kredyt, bo po roku raty do spłacenia mogą przekroczyć wartość auta.