InteriaTV - Audi

Synonimy:
audi,
Inne znaczenia:
brak

Filmy - Audi (36)

 • Zobacz najnowsze Audi TTS roadster w akcji

  Na rynek wchodzi właśnie nowe Audi TT i TTS roadster. To trzecia już generacja popularnego niemieckiego kabrioletu, wykorzystująca bardzo lekki, materiałowy dach, którego złożenie trwa zaledwie 10 s. Auto można wyposażyć również w dodatkową osłonę przeciwwiatrową oraz nawiewy ciepłego powietrza w zagłówkach. TTS roadster napędzany jest silnikiem 2.0 TFSI o mocy 310 KM i rozpędza się do 100 km/h w 4,9 s.
 • Testujemy Audi R8

  To doskonałe pod każdym względem auto, o znakomitym wyglądzie, świetnych właściwościach jezdnych, zapewniające czystą satysfakcję kierowcy, zbudowane z dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach elementów.
 • Nowe Audi A8

  Audi zaprezentowało swój flagowy model A8 po głębokim liftingu.
 • Co kryje Mobilne Muzeum Audi?

  Mobilne Muzeum Audi w Inglostadt - tu bije serce marki Audi i tu mieści się prawdziwy raj dla wielbicieli motoryzacji. Teraz znajda tam coś dla siebie także amatorzy nowinek technicznych i technologicznych. A wszystko za sprawą wystawy zatytułowanej "Audi future lab: mobilność". Ekspozycja została podzielona na 3 części i prezentuje koncepcje marki na temat silników przyszłości, energii przyszłości i metropolii przyszłości.
 • "Samochodowy zwiad" Audi

  Przed wyborem konkretnej marki i modelu trzeba przeprowadzić "samochodowy zwiad". Na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę wybierając pomiędzy różnymi ofertami na rynku wtórnym i gdzie szukać ciekawych ofert? Odpowiedź znajdziecie w naszym materiale filmowym.
 • Na co zwracać uwagę przy oględzinach karoserii

  "Sztort z zachodu", "wyklepany z przystanku" czy "lekko draśnięty przez fadromę". Tego rodzaju określenia często przewijają się przez internetowe fora. Jak sprawdzić, czy samochód ma za sobą naprawy blacharskie i na co zwracać uwagę przy oględzinach karoserii? Tego dowiecie się z naszego filmu.
 • Jak wyglądać powinna jazda próbna?

  Samochodu używanego nie da się kupić bez otwierania maski. Rozsądek podpowiada również, by sprawdzić, jak auto wygląda od spodu. Na co zwracać uwagę przy oględzinach silnika i podwozia? Jak wyglądać powinna jazda próbna? Zapraszamy na nasz film.
 • Nowości Audi

  Audi kryzys zdaje się nie dotyczyć. Nic dziwnego, że w Genewie Niemcy zaprezentowali szereg nowości.
 • Nowe modele Audi i Porsche

  Porsche świętuje właśnie 50. rocznicę wprowadzenia do sprzedaży modelu 911. Audi również przygotowało wiele premier.
 • Nowe audi A3

  Już wkrótce do salonów trafi nowe audi A3. Zapoznaliśmy się z tym samochodem na drogach Majorki.