Audi A6

Artykuły - Audi A6 (38)

 • Audi A6 i A7 po kuracji odmładzającej

  Audi A6 i A7 po kuracji odmładzającej

  Mija właśnie sześć lat od rynkowego debiutu Audi A6 i dwa od jego liftingu. By podtrzymać zainteresowanie modelem firma z Ingolstadt zdecydowała się na subtelną kurację odmładzającą. Delikatny lifting zafundowano również modelowi A7 Sportback. Co się zmieniło?
 • Audi A6 już po liftingu i z nowymi silnikami

  Audi A6 już po liftingu i z nowymi silnikami

  ​Po trzech latach od premiery Audi poddało liftingowi model A6. Stylistycznie zmieniło się niewiele, ale zmian technicznych jest całkiem sporo.
 • Uterenowione kombi

  Uterenowione kombi

  Auta terenowe są w modzie, ale tak naprawdę mało kto oczekuje po nich zdolności do pokonywania przeszkód. Jeżdżą głównie w miastach, czasem po autostradach. Mają być komfortowe jak dobrej klasy limuzyny.
 • Nowe audi A6 allroad. Tylko 3.0 i tylko turbo

  Nowe audi A6 allroad. Tylko 3.0 i tylko turbo

  Audi stopniowo rozszerza swoją ofertę modeli opartych na nowym A6. Niedawno pisaliśmy o wersji S6, a teraz pokazano nowe A6 allroad.
 • Oto nowy lexus GS 350 - konkurent bmw 5 i audi a6

  Oto nowy lexus GS 350 - konkurent bmw 5 i audi a6

  Na odbywającym się w Kalifornii Pebble Beach Concours d'Elegance Lexus zaprezentował oficjalnie nową generację modelu GS.
 • Były prezydent reklamuje... komis samochodowy!

  Były prezydent reklamuje... komis samochodowy!

  Były prezydent Czech Vaclav Havel pojawił się w reklamie komisu samochodowego, za co przez półtora roku dobroczynna fundacja, którą prowadzi wraz z żoną Dagmar, może korzystać z auta Audi A6.
 • 7 osób w audi ze złomu. Kierowca pijany

  Dziewięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów audi w niedzielę nad ranem w miejscowości Biała (Lubelskie).
 • Prezentujemy nowe audi A6 avant

  Prezentujemy nowe audi A6 avant

  Auta z nadwoziem typu kombi zawsze stanowiły silną broń Audi. Nic więc dziwnego, że każda premiera takiego modelu jest oczekiwana z dużym zainteresowaniem.
 • Wolisz A4, A6, passata czy superba?

  Wolisz A4, A6, passata czy superba?

  W roku 1995 Audi zaprezentowało A4 B5. Na jego bazie powstało szereg nowszych konstrukcji: vw passat B5, audi A6 i skoda superb I.
 • Skąd wzięła się popularność Skody?

  Skąd wzięła się popularność Skody?

  Superb bije obecnie rekordy sprzedaży. Skąd wzięła się popularność auta, które miało być luksusową alternatywą dla aut klasy średniej, bądź ekonomiczną dla audi A6 czy BMW serii 5?

Filmy - Audi A6 (1)