Audi A3

Artykuły - Audi A3 (34)

 • "Trudne do wytłumaczenia" wyniki Audi A3 z dieslem!

  "Trudne do wytłumaczenia" wyniki Audi A3 z dieslem!

  W trakcie testów laboratoryjnych przeprowadzanych przez Wspólnotowe Centrum Badawcze (JRC) Audi A3 z silnikiem Diesla emitował nadmierne ilości szkodliwych substancji - informuje agencja Reutera. A3 jest najlepiej sprzedającym się modelem Audi.
 • Audi A3 ma już 20 lat

  Audi A3 ma już 20 lat

  Audi A3 ma już 20 lat. Pierwsza generacja tego modelu debiutowała 1996 roku na salonie we Frankfurcie.
 • Audi A3 Sportback 2.0 TDI quattro – z przewagą techniki

  Audi A3 Sportback 2.0 TDI quattro – z przewagą techniki

  Kompaktowe Audi przeszło właśnie face lifting. Jak to zwykle w przypadku niemieckiego producenta bywa, zmiany wizualne są niewielkie, ale z technicznego punktu widzenia nowości jest całkiem sporo.
 • Audi A3 – jeszcze więcej technologii

  Audi A3 – jeszcze więcej technologii

  Odświeżone Audi A3 wizualnie różni się jedynie detalami, ale z technicznego punktu widzenia to znacznie bardziej nowoczesne auto. Mogliśmy się o tym przekonać podczas pierwszych jazd testowych tym modelem.
 • Audi A3 już po liftingu. Co się zmieniło?

  Audi A3 już po liftingu. Co się zmieniło?

  Mijają właśnie trzy lata od rynkowej premiery obecnej generacji Audi A3. By podtrzymać zainteresowanie klientów, zgodnie z przyjętą regułą, producent zafundował modelowi kilka istotnych zmian.
 • Audi A3 ma już 20 lat

  Audi A3 ma już 20 lat

  Fani Audi mają powody do radości. 20 lat temu - 18 września 1995 roku - z linii produkcyjnej fabryki w Ingolstadt zjechało pierwsze kompaktowe auto z nadwoziem hatchback - model A3.
 • Nowe pakiety stylistyczne Audi

  Nowe pakiety stylistyczne Audi

  Nad austriackim jeziorem Wörthersee rozpoczął się 34. już zlot fanów pojazdów koncernu VW - GTI Meeting. Na imprezie zadebiutowało kilka ciekawych projektów. Co dla fanów marki przygotowali w tym roku przedstawiciele Audi?
 • Audi A3 Sportback e-tron - "a-trójka w prądzie"

  Audi A3 Sportback e-tron - "a-trójka w prądzie"

  Audi stara się zaakcentować swoją obecność na rynku samochodów hybrydowych. Model A3 e-tron to kolejna, zaawansowana próba.
 • Audi RS3 Sportback

  Audi RS3 Sportback

  Audi oficjalnie zaprezentowało model RS3 Sportback. Samochód trafić ma do salonów niemieckiej marki latem przyszłego roku.
 • Audi A3 Ultra. Ma 150 KM i spala tylko 4,7/100 km...

  Audi A3 Ultra. Ma 150 KM i spala tylko 4,7/100 km...

  Rodzina Audi sygnowana plakietką "ultra" powiększyła się o kolejny nowy model. Do elitarnej grupy najoszczędniejszych pojazdów z Ingolstadt dołączyło właśnie nowe Audi A3 z benzynowym silnikiem 1,4 l TFSI.

Filmy - Audi A3 (3)