Audi

Synonimy:
audi,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Audi (634)

Filmy - Audi (36)

 • Zobacz najnowsze Audi TTS roadster w akcji

  Na rynek wchodzi właśnie nowe Audi TT i TTS roadster. To trzecia już generacja popularnego niemieckiego kabrioletu, wykorzystująca bardzo lekki, materiałowy dach, którego złożenie trwa zaledwie 10 s. Auto można wyposażyć również w dodatkową osłonę przeciwwiatrową oraz nawiewy ciepłego powietrza w zagłówkach. TTS roadster napędzany jest silnikiem 2.0 TFSI o mocy 310 KM i rozpędza się do 100 km/h w 4,9 s.
 • Testujemy Audi R8

  To doskonałe pod każdym względem auto, o znakomitym wyglądzie, świetnych właściwościach jezdnych, zapewniające czystą satysfakcję kierowcy, zbudowane z dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach elementów.
 • Nowe Audi A8

  Audi zaprezentowało swój flagowy model A8 po głębokim liftingu.
 • Co kryje Mobilne Muzeum Audi?

  Mobilne Muzeum Audi w Inglostadt - tu bije serce marki Audi i tu mieści się prawdziwy raj dla wielbicieli motoryzacji. Teraz znajda tam coś dla siebie także amatorzy nowinek technicznych i technologicznych. A wszystko za sprawą wystawy zatytułowanej "Audi future lab: mobilność". Ekspozycja została podzielona na 3 części i prezentuje koncepcje marki na temat silników przyszłości, energii przyszłości i metropolii przyszłości.