atrapy

Artykuły - Atrapy (6)

 • "Riwiera dla dwojga" [recenzja]: Nużąca atrapa komedii

  "Riwiera dla dwojga" [recenzja]: Nużąca atrapa komedii

  Zarówno Emma Thompson, jak i Pierce Brosnan dwoją się i troją, żeby było choć odrobinę zabawnie. Niestety nie udaje się to zbyt często. "Riwiera dla dwojga" jest nużącą atrapą komedii, w której nie radzą sobie nawet zwykle fenomenalni Timothy Spall i Celia Imrie - o filmie Joela Hopkinsa pisze Joanna Ostrowska.
 • Kara dla TVN

  Kara dla TVN

  Niemal pół miliona zł kary ma zapłacić TVN za program z 2008 r., w którym miniaturki polskiej flagi wkładano w atrapy psich odchodów - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.
 • TVN: Pół miliona kary za program Wojewódzkiego

  TVN: Pół miliona kary za program Wojewódzkiego

  Niemal pół miliona zł kary ma zapłacić TVN za program z 2008 r., w którym miniaturki polskiej flagi wkładano w atrapy psich odchodów - orzekł prawomocnie Sąd Apelacyjny w Warszawie.
 • Koniec łapania na atrapy!

  Koniec łapania na atrapy!

  Senat przyjął w czwartek nowelizację prawa o ruchu drogowym, która ma uniemożliwić stawianie przy drogach atrap fotoradarów. Za głosowało 86 senatorów, nikt nie był przeciwny ani się nie wstrzymał. To ucieszy kierowców, że fotoradary - przynajmniej teoretycznie - przestaną być maszynkami do robienia pieniędzy.
 • Koniec łowienia na radar

  Z polskich dróg mają zniknąć atrapy fotoradarów, a urządzenia te mają być wyraźnie oznakowane i widoczne tak, by przede wszystkim spełniały rolę prewencyjną i przyczyniły się do poprawy bezpieczeństwa na drogach - zakłada nowela przepisów o ruchu drogowym.
 • TVN nie znieważył polskiej flagi

  TVN nie znieważył polskiej flagi

  Telewizja TVN nie znieważyła symbolu narodowego poprzez wkładanie miniatur polskich flag w atrapy psich kup - orzekł w środę stołeczny sąd gospodarczy. Tym samym sąd uchylił decyzję przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, który nałożył za to na TVN ponad 470 tys. zł kary.

Filmy - Atrapy (1)

 • W takim sklepie jeszcze nie byliście!

  W Londynie przez 31 dni działał niezwykły sklep. Były w nim dostępne jedynie ręcznie uszyte produkty z filcu, doskonale imitujące asortyment przeciętnego sklepu. Na taki niekonwencjonalny pomysł wpadła artystka Lucy Sparrow, która chciała w ten sposób uzmysłowić odbiorcom, że handel został dziś całkowicie zdominowany przez wielkie hipermarkety. Małe, osiedlowe sklepiki znikają - a na tym z kolei cierpią relacje międzyludzkie.