atrapa

Artykuły - Atrapa (4)

 • Gorzów Wlkp.: Podejrzany pakunek to atrapa bomby

  Gorzów Wlkp.: Podejrzany pakunek to atrapa bomby

  Pakunek znaleziony pod siedzibą obwodowej komisji wyborczej nr 13 w Gorzowie Wlkp. okazał się atrapą bomby, niezawierającą materiałów wybuchowych lub innych niebezpiecznych substancji - poinformował rzecznik lubuskiej policji Sławomir Konieczny.
 • Koszty elementów blacharskich (cena w zł)

  Element (cena zamiennika) Atrapa chłodnicy 100 Maska od 530 Błotnik przedni od 120-180 Zderzak przedni od 293 250 Zderzak tylny od 765 300 Lampa przednia 238 - 400 200 Lampa tylna 350-490 150
 • Atrapa fotoradaru sposobem na piratów

  W Łobzie, przy drodze wylotowej do Węgorzyna stoi i działa niezawodnie "fotoradar". Na jego widok kierowcy zdejmują nogę z gazu i wypatrują policjantów... Ale nikogo nie ma w pobliżu - podaje "Kurier Szczeciński".
 • Nowe subaru forester

  Nowe subaru forester

  W sieci sprzedaży Subaru pojawił się już nowy model forestera. Zmianom optycznym uległy zderzaki samochodu, pokrywa silnika oraz atrapa chłodnicy. Ponadto nowy kształt uzyskały zarówno lampy tylne, jak i przednie, których zmieniona konstrukcja zdecydowanie polepsza oświetlenie drogi . Zmieniona została także geometria zawieszenia, której najwidoczniejszym efektem jest znacznie zmniejszona tendencja do "zanurzania" przodu samochodu przy gwałtownym hamowaniu.