ATP

Artykuły - ATP (2994)

 • WTA i ATP Madryt. Władze regionu rekomendują odwołanie zawodów

  WTA i ATP Madryt. Władze regionu rekomendują odwołanie zawodów

  ​Władze regionu odpowiedzialne za sprawy zdrowotne rekomendują odwołanie tegorocznych turniejów WTA i ATP w Madrycie - poinformowali organizatorzy. Ostateczna decyzja w sprawie przełożonych z powodu pandemii koronawirusa na wrzesień imprez jeszcze nie zapadła.
 • ATP Bazylea. Tegoroczna impreza została odwołana

  ATP Bazylea. Tegoroczna impreza została odwołana

  ​Turniej tenisowy ATP w Bazylei, zaplanowany od 24 października do 1 listopada, został odwołany z powodu skutków pandemii koronawirusa. Następna edycja tej imprezy, którą aż dziesięć razy wygrał Szwajcar Roger Federer, odbędzie się pod koniec października 2021.
 • Ranking ATP. Od sierpnia korekty w punktacji

  Ranking ATP. Od sierpnia korekty w punktacji

  Stowarzyszenie Tenisistów Zawodowych (ATP) poinformowało, że od sierpnia, gdy nastąpi wznowienie turniejów po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, zmieni sposób punktacji, uwzględniając wyniki nie - jak dotychczas - z ostatnich 12 miesięcy, ale z 22.
 • ​Hubert Hurkacz: Nie boję się o zdrowie w związku z powrotem do gry

  ​Hubert Hurkacz: Nie boję się o zdrowie w związku z powrotem do gry

  Hubert Hurkacz nie obawia się o swoje zdrowie i bezpieczeństwo w związku z zaplanowanym na połowę sierpnia powrotem turniejów ATP. Tenisista z Wrocławia opowiedział też o planach na najbliższe tygodnie i odniósł się do dodatkowych zasad bezpieczeństwa w US Open.
 • Tenis. Turnieje ATP i WTA od sierpnia

  Tenis. Turnieje ATP i WTA od sierpnia

  Dwie największe organizacje tenisowe opublikowały turniejowy kalendarz po wznowieniu cyklu. Pierwszy kobiecy turniej odbędzie się 3 sierpnia w Palermo, a męski 14 sierpnia w Waszyngtonie. Roland Garros odbędzie się w dniach 27 września – 11 października.
 • Turnieje ATP i WTA w Nowym Jorku, a nie w Cincinnati

  Turnieje ATP i WTA w Nowym Jorku, a nie w Cincinnati

  Organizatorzy US Open poinformowali, że na kortach Flushing Meadows odbędzie się latem dodatkowa rywalizacja tenisowa. Turniej wielkoszlemowy poprzedzą zmagania ATP i WTA, które tradycyjnie odbywają się w Cincinnati, ale z uwagi na pandemię zostały przeniesione do Nowego Jorku.
 • ATP. Wznowienie turniejów 10 sierpnia, prawdopodobnie bez imprez w Azji

  ATP. Wznowienie turniejów 10 sierpnia, prawdopodobnie bez imprez w Azji

  ​Rywalizacja w turniejach tenisowych ATP po przerwie związanej z pandemią zostanie wznowiona 10 sierpnia - dowiedziała się PAP. Prawdopodobnie w tym roku nie odbędą się jesienne imprezy w Azji.
 • Gwiazdy tenisa zapraszają do wspólnej gry. Chcą wesprzeć trenerów

  Gwiazdy tenisa zapraszają do wspólnej gry. Chcą wesprzeć trenerów

  Do nietypowej akcji zaprasza organizacja ATP. Fani tenisa będą mogli zagrać z największymi gwiazdami i tym samym wesprzeć mniej znanych trenerów, którzy na skutek pandemii koronawirusa nie mogli wykonywać swojej pracy, tracąc podstawowe źródło utrzymania.
 • Tenisowe turnieje ATP i WTA odwołane do końca lipca

  Tenisowe turnieje ATP i WTA odwołane do końca lipca

  Zaplanowane do końca lipca tenisowe turnieje ATP i WTA zostały odwołane - poinformowały organizacje odpowiedzialne za męską i żeńską rywalizację na najwyższym szczeblu. Przyczyną jest pandemia koronawirusa.
 • Tenis. 4000 kursów internetowych dla zawodników

  Tenis. 4000 kursów internetowych dla zawodników

  Odpowiadająca za rywalizację tenisistów organizacja ATP zapewniła zawodnikom darmowy dostęp do ponad 4000 kursów internetowych. Dzięki temu mogą efektywnie wykorzystać przerwę spowodowaną pandemią koronawirusa.

Filmy - ATP (4)