ATM SA

Artykuły - ATM SA (426)

 • ATM poszerza współpracę z partnerami i klientami z Ukrainy

  19 lutego ATM SA weźmie udział w konferencji International Grand Forum 2015 w Kijowie, największym w regionie wydarzeniu poświęconym gromadzeniu i przechowywaniu danych, usługom hostingu, kolokacji i cloud computingu. To kolejny krok ATM SA w poszukiwaniu nowych rynków po niedawnym podłączeniu sieci ATMAN do kijowskiego punktu wymiany ruchu IP DTEL-IX oraz rozpoczęciu współpracy z kolejnymi partnerami i klientami z Ukrainy.
 • ATM SA rozbudowuje sieci światłowodowe w centrach biznesowych wokół aglomeracji miejskich

  Na zlokalizowanie biznesu w prężnie rozwijających się strefach wokół największych miast w Polsce decyduje się coraz więcej firm i przedsiębiorstw. Potrzebują dostępu do niezawodnego, szerokopasmowego Internetu bądź usług transmisji danych. ATM SA wychodzi naprzeciw tym potrzebom, stawiając na rozwój i dalszą rozbudowę ogólnopolskiej sieci światłowodowej ATMAN i umożliwiając korzystanie ze swoich usług także tym klientom, którzy swoje siedziby mają na peryferiach miast, gdzie dominuje przemysł i logistyka.
 • ATM SA rozpoczyna budowę biurowca w ramach projektu Centrum Innowacji ATM

  ATM SA (GPW: ATM), lider usług w centrach danych w Polsce, oferujący usługi kolokacyjne i telekomunikacyjne pod markami ATMAN i Thinx Poland, kontynuuje inwestycje związane z projektem Centrum Innowacji ATM. W dniu 3 grudnia 2013 roku spółka podpisała umowę na wybudowanie i wyposażenie nowego budynku biurowego.
 • ATMAN pierwszym polskim operatorem podłączonym do węzła MSK-IX w Moskwie

  ATM SA (GPW: ATM), właściciel i operator ogólnopolskiej sieci światłowodowej ATMAN i lider usług centrów danych w Polsce (świadczonych pod markami ATMAN i Thinx Poland), wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów i rynku, poszerza zasięg swojej sieci o kolejny zagraniczny punkt wymiany ruchu internetowego - MSK-IX.
 • ATM sprzedaje akcje mPay

  ATM SA, zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, przystąpiła dzisiaj do sprzedaży posiadanych akcji spółki mPay SA.
 • ATM została partnerem ukraińskiego Host Park Group

  ATM SA, właściciel ogólnopolskiej światłowodowej sieci ATMAN i czołowy dostawca usług centrów danych w Polsce, podpisała umowę partnerską na usługi ATMAN EcoSerwer z Host Park Group - ukraińskim dostawcą usług kolokacji i hostingu.
 • Nowe kontrakty ATMAN w sektorze medycznym

  ATM SA (GPW: ATM), właściciel ogólnopolskiej światłowodowej sieci ATMAN i czołowy dostawca usług centrów danych w Polsce, rozszerzyła w ostatnim czasie zakres usług świadczonych dla prywatnych instytucji medycznych, m.in. dla Promedica Care Sp. z o.o. i Centrum Medycznego ENEL-MED.
 • Dobre wyniki ATM SA w I kwartale 2013 roku

  ATM SA (GPW: ATM) zaprezentowała wyniki finansowe za I kwartał 2013 roku. Wypracowany w pierwszych trzech miesiącach nowego roku skonsolidowany zysk EBITDA wyniósł 11 mln zł (wzrost o 7 proc. r/r), marża ze sprzedaży 18,8 mln zł (wzrost o 2 proc. r/r), a zysk operacyjny 5,9 mln (wzrost o 6 proc. r/r). Jednostkowy zysk netto z działalności kontynuowanej wzrósł o 15 proc. do poziomu 4,3 mln zł.
 • Ogłoszenie o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki ATM Spółka Akcyjna

  Raport bieżący nr 14/2013Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd ATM S.A. przekazuje treść raportu w załączonym pliku. Załączniki: Plik;OpisMaciej Krzyżanowski - Prezes ZarząduTadeusz Czichon - Wiceprezes Zarządu
 • Rezygnacja Przewodniczącego Rady Nadzorczej Spółki

  Raport bieżący nr 12/2013Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd ATM S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym wpłynęła do Spółki rezygnacja pana Romana Szweda, dotychczasowego Przewodniczącego Rady Nadzorczej Emitenta, z pełnienia funkcji w Radzie Nadzorczej ATM S.A. z dniem dzisiejszym. Przyczyny złożenia rezygnacji nie zostały podane. Decyzja ta ostatecznie kończy proces całkowitego rozdzielenia spółek ATM oraz ATM SI. Główni akcjonariu