Atlantic

Artykuły - Atlantic (47)

 • Jak wybrać zegarek w stylu vintage?

  Jak wybrać zegarek w stylu vintage?

  W świecie zegarków zauważalna jest moda na styl vintage. Wiekowy czasomierz na męskim nadgarstku nikogo nie dziwi. Coraz częściej sięgamy po zegarek, który jest pamiątką sprzed lat. Zachowujemy blisko siebie kawałek historii.
 • Zegarkowy savoir vivre - jak dobrać odpowiedni czasomierz do okazji?

  Zegarkowy savoir vivre - jak dobrać odpowiedni czasomierz do okazji?

  Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, że twój zegarek może pomóc Ci w negocjacjach biznesowych lub zaprzepaścić szansę na nowy kontrakt? Czy wiesz, jaki czasomierz dobrać do smokingu, a jaki najlepiej założyć do codziennego stroju?
 • Atlantic & Bulova: Mierz czas w kolorze blue

  Atlantic & Bulova: Mierz czas w kolorze blue

  W sezonie wiosna/lato uznani światowi producenci zegarków polecają kolor blue. Szwajcarscy zegarmistrzowie z Atlantic w najnowszych męskich modelach czasomierzy prezentują klasyczny, elegancki granat w połączeniu ze wzornictwem retro. Amerykańscy projektanci marki Bulova stawiają natomiast na odcienie niebieskiego w sportowej odsłonie.
 • Atlantic Worldmaster 1888 Lusso. Zegarek z otwartym sercem

  Atlantic Worldmaster 1888 Lusso. Zegarek z otwartym sercem

  Do kultowej rodziny Worldmaster, jednej z najbardziej znanych linii zegarków na świecie, dołącza kolejny, wyjątkowy model. Worldmaster 1888 "Lusso" Automatic - pierwszy model "open heart" w portfolio Atlantic.
 • Atlantic Sealine Chronography - bo klasyka to zawsze najlepszy wybór

  Atlantic Sealine Chronography - bo klasyka to zawsze najlepszy wybór

  ​Marka zegarków Atlantic od wielu lat tworzy kolekcje klasycznych czasomierzy dla mężczyzn ceniących sobie wyjątkowy styl. Sealine Chronography to nowa linia, która udowadnia, że prostota zawsze jest w cenie.
 • Atlantic Seashell - ukryta elegancja

  Atlantic Seashell - ukryta elegancja

  Linia Seashell to zupełna nowość w rodzinie Atlantic. Zegarki zachwycają minimalistycznym charakterem oraz oryginalnym designem. Nowe modele na pewno przypadną do gustu osobom ceniącym wyszukany, nienarzucający się wygląd.
 • ATLANTIC – Biustonosze dla dużych biustów

  ATLANTIC – Biustonosze dla dużych biustów

  Duże rozmiary bielizny kojarzą się niekiedy jeszcze z niefortunnym sformułowaniem "namiot" - a to dlatego, że niegdyś ich producenci stawiali przede wszystkim na "funkcjonalność", zaniedbując zupełnie aspekt estetyczny bielizny - jakby wychodząc z założenia, że jest on w tym przypadku zbędny...
 • Modny must have na każdej studniówce!

  Modny must have na każdej studniówce!

  Nie ma studniówki bez czerwonej bielizny! Czerwień przynosi szczęście i gwarantuje, że egzamin dojrzałości zdamy bez problemu.
 • Atlantic wie jak świętować swój jubileusz

  Atlantic wie jak świętować swój jubileusz

  Atlantic jako jeden z najstarszych producentów czasomierzy, już od 125 lat uczestniczy w tworzeniu „zegarkowej historii”. Z okazji obchodzonego w tym roku jubileuszu marka dokłada do niej kolejny rozdział, czyli limitowaną edycję kultowej linii Worldmaster. W październiku do sklepów trafi nowy Atlantic Worldmaster 1888 „Lusso” COSC.
 • Kąpielówki w sam raz na gorące lato

  Kąpielówki w sam raz na gorące lato

  Firma Atlantic prezentuje nowe modele kąpielówek dla mężczyzn z serii "Magic Pocket. To pierwsze kąpielówki naprawdę bezpieczne dla zdrowia. Będziesz zaskoczony dlaczego!