AT&T

Artykuły - AT&T (8)

 • AT&T FirstNet bezpłatnie dla lekarzy i pielęgniarek

  AT&T FirstNet bezpłatnie dla lekarzy i pielęgniarek

  Amerykańskie przedsiębiorstwo telekomunikacyjne AT&T wprowadziło 3-miesiące darmowej usługi FirstNet dla wszystkich lekarzy i pielęgniarek. Wszystko ze względu na szalejąca epidemie koronawirusa.
 • Satelita DirecTV z ryzykiem eksplozji

  Satelita DirecTV z ryzykiem eksplozji

  AT&T obawia się, iż jeden z satelitów może wybuchnąć poprzez problemy z baterią. Firma musi w przeciągu miesiąca usunąć satelitę z orbity geostacjonarnej.
 • AT&T przejmie Time Warner za 85 mld dol.

  AT&T przejmie Time Warner za 85 mld dol.

  Sędzia federalny Stanów Zjednoczonych zatwierdził połączenie amerykańskiego giganta telekomunikacyjnego AT&T z koncernem medialnym Time Warner. Należy to uznać za poważny cios dla administracji Trumpa, która głośno potępiła potencjalną transakcję.
 • Amerykańscy giganci komórkowi chcą połączyć siły

  Administracja Baracka Obamy zdecyduje o kształcie amerykańskiego rynku telefonii komórkowej w najbliższej przyszłości.
 • Gigaprzejęcie na rynku medialnym

  Gigaprzejęcie na rynku medialnym

  Zarządy obu firm to zaakceptowały. Jeśli przychylą się akcjonariusze DirecTV, nadzór, Fed i ministerstwo sprawiedliwości - przejęcie DirecTV przez AT&T stanie sie faktem. Trzeba będzie wtedy zapłacić 48,5 mld dolarów (147,925 mld zł). Stanie się tak za około 12 miesięcy.
 • CIA gromadzi informacje o rozmowach telefonicznych

  CIA gromadzi informacje o rozmowach telefonicznych

  ​Kolejna po NSA amerykańska agencja rządowa zbiera cięgi za ingerencję prywatność ż ludzi na całym świecie. Okazuje się bowiem, że CIA prawdopodobnie kupuje od operatora telekomunikacyjnego AT&T dane na temat międzynarodowych połączeń telefonicznych.
 • Pearl Jam teraz bez cenzury

  Pearl Jam teraz bez cenzury

  Amerykańska firma telekomunikacyjna AT&T przeprosiła zespół Pearl Jam oraz jego fanów za ocenzurowanie fragmentu jego występu podczas festiwalu Lollapalooza.
 • Piractwo filmowe: Zastraszające liczby

  Piractwo filmowe: Zastraszające liczby

  Przedstawione niedawno wyniki raportu na temat internetowego piractwa filmowego, wskazują wyraźnie na ludzi najbardziej winnych tego zakazanego procederu. Z badań dokonanych przez specjalistów z firmy AT&T Labs wynika, że aż 77% popularnych obrazów "spiraconych" w Sieci zostało udostępionych przez... pracowników przemysłu kinowego.