Film - atak serca

Synonimy:
zawał serca,
Inne znaczenia:
atak serca ,

Artykuły - Atak serca (7)

 • Prowadziła życie na krawędzi

  Prowadziła życie na krawędzi

  "To jakiś obłęd, szaleństwo. Zobaczcie, co dzieje się w Hollywood z ludźmi muzyki, z aktorami" - powiedział Eminem, kiedy dowiedział się, że Brittany Murphy nie żyje. Aktorka i piosenkarka, najbardziej znana ze znakomitej roli w głośnym filmie "8. Mila", w którym wystąpiła u boku słynnego rapera, zmarła 20 grudnia 2009 roku, na rozległy atak serca. Jej kariera była w rozkwicie. W sobotę, 10 listopada, skończyłaby 35 lat.
 • Zmarła gwiazda kina rosyjskiego

  Zmarła gwiazda kina rosyjskiego

  Ludmiła Gurczenko, wielka gwiazda kina radzieckiego i rosyjskiego, zmarła w środę, 30 marca, na atak serca - podały rosyjskie media. Miała 75 lat. Występowała w ponad 80 filmach najsławniejszych reżyserów rosyjskich.
 • Van Damme miał zawał serca

  Van Damme miał zawał serca

  We wtorek, 19 października, zaledwie dzień po swoich 50. urodzinach, Jean-Claude Van Damme trafił do szpitala. Gwiazdor kina akcji miał zawał serca podczas prac na planie swojego nowego filmu - "Weapon".
 • Zmarł serialowy gwiazdor

  Zmarł serialowy gwiazdor

  Amerykański aktor Robert Culp, znany z serialu telewizyjnego "I Spy", zmarł w środę, 24 marca, w swoim domu w Los Angeles. Jak podał rzecznik gwiazdora, przyczyną śmierci mógł być atak serca.
 • Kieślowski odszedł 9 lat temu

  Kieślowski odszedł 9 lat temu

  W niedzielę, 13 marca, minęła dziewiąta rocznica śmierci jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów - Krzysztofa Kieślowskiego. 13 marca 1996 roku twórca zmarł na zawał serca. Miał 55 lat. "Myślę, że nie powstałaby Amelia, gdyby nie było Podwójnego życia Weroniki" - powiedział Sławomir Idziak, wieloletni współpracownik Kieślowskiego.
 • Brazylia: Śmierć na "Pasji"

  Brazylia: Śmierć na "Pasji"

  Brazylijski duchowny zmarł na atak serca podczas pokazu "Pasji" Mela Gibsona. 43-letni prezbiterianin Jose Soares uczestniczył w pokazie wraz z żoną i dwójką dzieci. Projekcję zorganizował sam Jose Soares, który wykupił bilety dla swej kongregacji z brazylijskiego miasta Belo Horizonte.
 • Rocznica śmierci Kieślowskiego

  Rocznica śmierci Kieślowskiego

  W sobotę, 13 marca, minie ósma rocznica śmierci jednego z najwybitniejszych polskich reżyserów - Krzysztofa Kieślowskiego. 13 marca 1996 roku twórca zmarł na zawał serca w wieku 55 lat. W jednym z wywiadów Kieślowski powiedział: "Moje kino to kino reżysera, zaś amerykańskie to kino w stylu McDonald's. Nie mam nic przeciw McDonald's, ale są ludzie, którzy wolą gotować sami, a ja też się do nich zaliczam".