atak

Artykuły - Atak (1648)

 • Francja: Zatrzymano jedną osobę związaną z atakami w kościele w Normandii

  Francja: Zatrzymano jedną osobę związaną z atakami w kościele w Normandii

  Jedna osoba została zatrzymana w związku z atakiem w kościele w Normandii - podają źródła zbliżone do śledztwa. Dwaj napastnicy podczas ataku wzięli pięciu zakładników, następnie zabili proboszcza i ciężko ranili jedną osobę. Obaj sprawcy zostali zabici przez policję.
 • Francja: W Marsylii odwołane pokazy sztucznych ogni; dodatkowe patrole na ulicach

  Francja: W Marsylii odwołane pokazy sztucznych ogni; dodatkowe patrole na ulicach

  - W związku z atakiem w Nicei na południu Francji władze niedalekiej Marsylii odwołały zaplanowany na piątek pokaz sztucznych ogni - zawiadomiły władze miasta. MSW podaje, że w związku z zamachem wysłano do Nicei dodatkowych policjantów.
 • Atak na posterunek policji w Stambule

  Atak na posterunek policji w Stambule

  Turecka policja zastrzeliła dwie napastniczki, które w czwartek rano obrzuciły granatami i ostrzelały z broni palnej posterunek policyjny na przedmieściu tureckiej metropolii Stambułu. Żaden policjant nie odniósł obrażeń.
 • Atak hakerów na ukraińską elektrownię sygnałem dla Polski

  Atak hakerów na ukraińską elektrownię sygnałem dla Polski

  Informacja, że za atakiem z 23 grudnia na ukraińską elektrownię w Zaporożu stoją hakerzy na usługach rosyjskiego rządu jest "poważnym powodem do obaw dla Polski" - wynika z raportu ekspertki Instytutu Kościuszki ds. cyberbezpieczeństwa Joanny Świątkowskiej.
 • ​Kreml: Sprawa Timczenki to kolejny atak na Putina

  ​Kreml: Sprawa Timczenki to kolejny atak na Putina

  Przygotowywane zarzuty wobec współzałożyciela firmy Gunvor Giennadija Timczenki uważamy za kolejny atak na prezydenta Rosji Władimira Putina - powiedział w czwartek jego rzecznik Dmitrij Pieskow pytany o biznesmena, którego USA podejrzewają o pranie brudnych pieniędzy.
 • Nigeria: Samobójczy zamach bombowy

  Nigeria: Samobójczy zamach bombowy

  Co najmniej 15 szyitów poniosło śmierć w wyniku samobójczego zamachu bombowego, którego dokonano w poniedziałek na północnym wschodzie Nigerii. Region ten jest centrum powstania sunnickich islamistów z Boko Haram.
 • Ważne: Atak hakerów na internetowe strony GPW!

  Ważne: Atak hakerów na internetowe strony GPW!

  Gdy nie wiadomo kto miesza na stronie warszawskiej giełdy, to miesza zapewne nasz sąsiad ze Wschodu... Rzecznik GPW Maciej Wewiór zapowiedział, że na stronach GPW zaobserwowano "nadmierne obciążenie".
 • ​Młody chłopak zaatakowany maczetą. Powodem zazdrość o dziewczynę

  ​Młody chłopak zaatakowany maczetą. Powodem zazdrość o dziewczynę

  25-latek z okolic Nowego Sącza (woj. małopolskie) został zaatakowany maczetą. Mężczyzna z przebitym płucem i złamanym żebrem trafił do szpitala - informuje "Gazeta Krakowska".
 • Chiny: Oburzenie na USA po masakrze w Kunmingu

  ​Chińscy internauci oburzeni reakcją amerykańskich dyplomatów na tragiczny zamach w Kunmingu, w którym zginęło 29 osób, a ponad 140 zostało rannych. Ambasada USA w Pekinie na chińskim portalu społecznościowym potępiła "straszny i bezsensowny akt przemocy w Kunmingu". To zdanie wywołało falę krytyki.
 • Wlk. Brytania: Atak na zyski dostawców gazu

  Wlk. Brytania: Atak na zyski dostawców gazu

  Brytyjski rząd ujął się za użytkownikami energii i przypuścił atak na dostawców gazu. Minister energetyki zlecił dochodzenie w sprawie nadmiernych zysków jakie sześć największych firm na brytyjskim rynku ciągnie z dyktowanych użytkownikom wygórowanych taryf.

Filmy - Atak (81)