asy i cieniasy

Artykuły - Asy i cieniasy (415)

 • PKO Ekstraklasa. Asy i Cieniasy sezonu 2019/20

  PKO Ekstraklasa. Asy i Cieniasy sezonu 2019/20

  Dwie pierwsze i dwie ostatnie drużyny rządzą odpowiednio wśród Asów i Cieniasów. Młodzież Legii i Lecha spisała się bardzo dobrze. Dużo gorsi byli piłkarze i rządzący w Koronie Kielce i ŁKS-ie.
 • Asy i Cieniasy 37. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 37. kolejki Ekstraklasy

  Za nami ostatnia kolejka sezonu 2019/20 w PKO Ekstraklasie. Kto zasłużył w niej na miano Asa, a kto powinien zostać Cieniasem? Weź udział w tradycyjnej zabawie Interii i oddaj głos w ankiecie!
 • Asy i Cieniasy 36. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 36. kolejki Ekstraklasy

  W 36. kolejce Ekstraklasy wielu piłkarzy się wyróżniło. Jednak kandydatów do Cieniasów też nie brakowało. Kilku zawodników popełniło wręcz rażące błędy. Tak było m.in. z defensywą Lecha Poznań.
 • Asy i Cieniasy 35. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 35. kolejki Ekstraklasy

  W 35. kolejce PKO Ekstraklasy Legia Warszawa zapewniła sobie tytuł mistrza Polski. Czy to właśnie któryś z podopiecznych trenera Aleksandara Vukovicia powinien zostać Asem tej serii gier? Kto zaprezentował najgorszą formę i zasługuje na miano Cieniasa? Weź udział w tradycyjnej zabawie Interii i oddaj swój głos w ankiecie!
 • Asy i Cieniasy 33. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 33. kolejki Ekstraklasy

  33. kolejka PKO Ekstraklasy obfitowała w ładne bramki. Na szczególne wyróżnienie zasłużyło trafienie Petteriego Forsella. Na drugim biegunie znaleźli się obrońcy ŁKS-u, którzy kompletnie zawalili mecz z Wisłą Płock.
 • Asy i Cieniasy 31. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 31. kolejki Ekstraklasy

  Za nami pierwsza kolejka rundy finałowej w PKO Ekstraklasie. Kto zachwycał piłkarskim kunsztem, a kto kompletnie zawiódł swoją postawą? Weź udział w tradycyjnej zabawie Interii, wybierając Asa i Cieniasa 31. kolejki Ekstraklasy!
 • Asy i Cieniasy 30. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 30. kolejki Ekstraklasy

  W niedzielne popołudnie żaden kibic Ekstraklasy nie mógł narzekać na nudę. W ramach 30. serii gier wszystkie ekipy wybiegły na boisko w tym samym czasie, serwując fanom sporą dawkę emocji. Nie zabrakło pięknych bramek, ale i nieodpowiedzialnych faulów oraz wstydliwych wpadek. Kto okazał się Asem, a kto Cieniasem tej kolejki Ekstraklasy? Oddaj swój głos, biorąc udział w tradycyjnej zabawie Interii!
 • Asy i Cieniasy 28. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 28. kolejki Ekstraklasy

  Legia Warszawa zrobiła kolejny krok do mistrzostwa Polski, a Wiśle Kraków coraz poważniej w oczy zagląda widmo spadku. Nic nie jest jednak jeszcze przesądzone. Kto zasłużył na miano Asa, a kto Cieniasa 28. serii gier w Ekstraklasie? Zagłosuj i weź udział w zabawie Interii!
 • ​Asy i Cieniasy 24. kolejki Ekstraklasy

  ​Asy i Cieniasy 24. kolejki Ekstraklasy

  W hicie kolejki Legia pokonała u siebie Cracovię, ale ciekawie działo się też na innych stadionach. Kto zasłużył na miano Asa, a kto Cieniasa 24. kolejki Ekstraklasy? Zagłosuj i weź udział w tradycyjnej zabawie Interii.
 • Asy i Cieniasy 19. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 19. kolejki Ekstraklasy

  Duet Mateusz Młyński-Maciej Jankowski rozstrzelał Zagłębie, trafienie Lukasa Klemenza pozwoliło przełamać Wiśle fatalną serię, a Jesus Imaz w końcu się odblokował. Kto zasłużył na miano Asa, a kto Cieniasa 19. kolejki Ekstraklasy? Zagłosuj i weź udział w tradycyjnej zabawie Interii.

Filmy - Asy i cieniasy (1)