asy i cieniasy

Artykuły - Asy i cieniasy (407)

 • ​Asy i Cieniasy 24. kolejki Ekstraklasy

  ​Asy i Cieniasy 24. kolejki Ekstraklasy

  W hicie kolejki Legia pokonała u siebie Cracovię, ale ciekawie działo się też na innych stadionach. Kto zasłużył na miano Asa, a kto Cieniasa 24. kolejki Ekstraklasy? Zagłosuj i weź udział w tradycyjnej zabawie Interii.
 • Asy i Cieniasy 19. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 19. kolejki Ekstraklasy

  Duet Mateusz Młyński-Maciej Jankowski rozstrzelał Zagłębie, trafienie Lukasa Klemenza pozwoliło przełamać Wiśle fatalną serię, a Jesus Imaz w końcu się odblokował. Kto zasłużył na miano Asa, a kto Cieniasa 19. kolejki Ekstraklasy? Zagłosuj i weź udział w tradycyjnej zabawie Interii.
 • Asy i Cieniasy 11. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 11. kolejki Ekstraklasy

  Nikt nie chce być liderem Ekstraklasy. Żadna z trzech pierwszych drużyn w tabeli nie wygrała swojego meczu. Zwycięstwo odniósł za to ostatni w tabeli ŁKS - po drugi w sezonie. Kto był Asem, a kto Cieniasem 11. kolejki? Zagłosuj i weź udział w zabawie Interii!
 • Asy i Cieniasy 10. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 10. kolejki Ekstraklasy

  Cracovia znów rządzi w Krakowie, Jagiellonia po szalonym meczu przegrała 2-3 z Pogonią, a Milan Radin został bohaterem Korony - 10. kolejka Ekstraklasy była doprawdy emocjonująca. Kto był w niej Asem, a kto Cieniasem? Zagłosuj i weź udział w tradycyjnej zabawie Interii!
 • Asy i Cieniasy 8. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 8. kolejki Ekstraklasy

  Pogoń Szczecin objęła prowadzenie w tabeli, ale w czołówce jest bardzo ciasno. Punkt mniej od "Portowców" mają Cracovia i Śląsk Wrocław, a w środę Pogoń może dopaść Legia Warszawa. Kto zasłużył na miano Asa, a kto Cieniasa 8. kolejki Ekstraklasy? Zagłosuj i weź udział w zabawie Interii.
 • Asy i Cieniasy 7. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 7. kolejki Ekstraklasy

  ​W ostatniej przed przerwą reprezentacyjną kolejce Ekstraklasy wiele się działo. Siódma seria gier rozpoczęła się wprawdzie skromnie, od zwycięstwa Arki Gdynia 1-0 nad Górnikiem Zabrze, ale w kolejnych siedmiu meczach padły jeszcze 23 gole. Część z nich była zasługą świetnej postawy napastników, a niektóre padły po fatalnych błędach obrońców i bramkarzy. Kto zostanie Asem, a kto Cieniasem siódmej kolejki? Zapraszamy do głosowania w tradycyjnej zabawie Interii.
 • Ekstraklasa. Cieniasy sezonu 2018/19

  Ekstraklasa. Cieniasy sezonu 2018/19

  Wygranym sezonu jest niewątpliwie drużyna Piasta Gliwice, natomiast wśród przegranych można wybierać do woli. Z Ekstraklasą żegnają się beniaminkowie, a Lech Poznań i Legia Warszawa zagrały zdecydowanie poniżej oczekiwań. Kto zasłużył na miano Cieniasa sezonu 2018/19? Zagłosuj i weź udział w zabawie Interii!
 • Asy i Cieniasy 37. kolejka Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 37. kolejka Ekstraklasy

  Ostatnia kolejka Ekstraklasy zakończyła się historycznym triumfem Piasta Gliwice. Kto zasłużył na miano Asa, a kto Cieniasa 37. kolejki Ekstraklasy? Zagłosuj i weź udział w zabawie Interii!
 • Asy i Cieniasy 36. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 36. kolejki Ekstraklasy

  Po 36. kolejce nie poznaliśmy jeszcze mistrza Polski. Za to wyjaśniła się kolejna kwestia w grupie spadkowej. Utrzymanie w Lotto Ekstraklasie zapewnił sobie Śląsk Wrocław, którego jednym z bohaterów był Augusto, strzelec gola. Zwycięską bramkę dla Wisły Płock, która może oznaczą pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, zdobył Giorgio Merebaszwili. Zapraszamy na wybór Asa i Cieniasa!
 • Asy i Cieniasy 28. kolejki Ekstraklasy

  Asy i Cieniasy 28. kolejki Ekstraklasy

  Legia Warszawa i Lech Poznań, już bez Ricarda Sa Pinto i Adama Nawałki, wygrały swoje mecze. Karuzela trenerska kręci się najlepsze i w trakcie 28. kolejki Ekstraklasy z pracą pożegnali się Zbigniew Smółka i Kibu Vicuna. Kto zasłużył na miano Asa, a kto Cieniasa 28. kolejki Ekstraklasy? Zagłosuj i weź udział w tradycyjnej zabawie Interii!

Filmy - Asy i cieniasy (1)