astrolog

Artykuły - Astrolog (5)

 • Panika po przepowiedni o trzęsieniu ziemi

  Panika panuje od kilku dni w mieście Haskowo, na południu Bułgarii, po tym jak znany astrolog zapowiedział katastrofalne trzęsienie ziemi w prawosławną Wielkanoc - poinformowało bułgarskie radio publiczne.
 • Astrolog pomaga trenerowi

  Astrolog pomaga trenerowi

  Trener reprezentacji Bośni i Hercegowiny Miroslav Blazevic sprawdzał u astrologa, czy 28 marca, w dniu meczu kwalifikacji do mistrzostw świata 2010 przeciwko Belgii, jego piłkarzom będzie sprzyjać układ gwiazd - podały bośniackie media.
 • MPiPS: Wróżka to też zawód

  Nie wykluczymy wróżki z listy zawodów; jest zawód naukowca, jest i wróżki - powiedziała rzeczniczka MPiPS Bożena Diaby, odnosząc się do listu naukowców, w którym protestują przeciwko umieszczeniu na liście takich profesji jak astrolog, wróżbita czy bioenergoterapeuta.
 • Seksualna astrologia

  Seksualna astrologia

  Jakim partnerem jest byk a co lubi panna? By to sprawdzić, wybitny astrolog eksperymentalny dr Margaret Hoax specjalnie dla czytelników Faceta sprawdziła aktualny układ planet, aktywność magnetyczną Słońca i cyrkulacje widma Drogi Mlecznej. Publikujemy jej rezultaty.
 • Backstreet Boys rozpadną się?

  Backstreet Boys rozpadną się?

  "Zespół Backstreet Boys zakończy swoją działalność jeszcze przed końcem tego miesiąca" - tak brzmi przepowiednia amerykańskiej astrolog Dikki-Jo Mullen, dobrze znanej w USA. Plotki na ten temat pojawiają się już od dłuższego czasu, ale członkowie najpopularniejszego boysbandu świata definitywnie im zaprzeczają.