aston martin

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Aston Martin (producent samochodów ) ,

Artykuły - Aston martin (54)

 • Trener Mansfield Town dostał od prezesa luksusowy samochód

  Trener Mansfield Town dostał od prezesa luksusowy samochód

  Trener Mansfield Town Paul Cox otrzymał luksusowy samochód - wartego około 80 tys. funtów Astona Martina - od prezesa tego klubu Johna Radforda. To nagroda za wysoką wygraną - 8-1 z Barrow przed własną publicznością w ostatniej kolejce piątej ligi angielskiej.
 • Ile kosztuje samochód Bonda?

  Ile kosztuje samochód Bonda?

  Srebrny Aston Martin DB5 coupe, który pojawił się w dwóch filmach o słynnym szpiegu Jamesie Bondzie, został sprzedany na aukcji w Londynie za 2,6 mln funtów szterlingów.
 • Ma katapultę i karabiny!

  Srebrny Aston Martin DB5 coupe, który pojawił się w dwóch filmach o słynnym szpiegu Jamesie Bondzie, został w środę sprzedany na aukcji w Londynie za 2,6 mln funtów szterlingów - podała agencja AP.
 • Aston martin cygnet do produkcji

  Aston martin cygnet do produkcji

  To już pewne. W przyszłym roku na rynku pojawi się najmniejszy w historii aston martin - model cygnet.
 • 750 KM i 750 Nm!

  750 KM i 750 Nm!

  W zeszłym roku Aston Martin po raz pierwszy zaprezentował model one-77, najnowszy supersamochód, który ma stawać w szranki z pojazdami Ferrari czy Lamborghini.
 • Bo był za brzydki...

  Bo był za brzydki...

  Niejednokrotnie informowaliśmy już o tym, że Aston Martin nosi się z zamiarem wskrzeszenia brytyjskiej legendy - marki Lagonda.
 • Need for Speed: Hot Pursuit - lista samochodów

  Need for Speed: Hot Pursuit - lista samochodów

  No więc jest tak: ktoś przyjrzał się stronie internetowej gry Need for Speed: Hot Pursuit, rozłożył ja na czynniki pierwsze i w kodzie HTML odkrył pełną listę samochodów, jakie pojawią się w grze.
 • DB5 z karabinami maszynowymi

  DB5 z karabinami maszynowymi

  Pod koniec października w Londynie na aukcję trafi DB5, drugoplanowy "aktor" dwóch filmów o Jamesie Bondzie, najbardziej znany Aston Martin na świecie.
 • Aston martin cygnet

  Aston martin cygnet

  To już oficjalne. Aston Martin przyznał, że zbudowane na bazie toyoty iQ małe auto, będzie sprzedawane jako aston martin cygnet.
 • Aston Martin. Znamy polskie ceny...

  Aston Martin. Znamy polskie ceny...

  Miłośnicy marki Aston Martin, kilka tygodni oficjalnie wprowadzonej na polski rynek, z niecierpliwością czekali na informację o cenach oferowanych przez tego brytyjskiego producenta samochodów.

Filmy - Aston martin (1)