Asterix

Artykuły - Asterix (59)

 • Asterix i Obelix otrzymają nowe gry od twórców Syberii

  Asterix i Obelix otrzymają nowe gry od twórców Syberii

  ​Asterix i Obelix doczekają się kolejnych gier. Firma Anuman Interactive uzyskała prawa do stworzenia produkcji z udziałem pary bohaterów.
 • Asterix i Obelix w bitwie o Anglię!

  Asterix i Obelix w bitwie o Anglię!

  Czas zacząć bitwę o Anglię! Plejada gwiazd światowego kina, tysiące statystów, nowatorskie efekty 3D i... muzyka The Ramones w tle. Asterix i Obelix powracają w najnowszej części cyklu, noszącej podtytuł "W służbie Jej Królewskiej Mości". Jedna z największych europejskich produkcji ostatnich lat zagości na ekranach kin 2 listopada.
 • Galowie wyręczą Jamesa Bonda

  Galowie wyręczą Jamesa Bonda

  Na dwadzieścia stuleci przed pierwszym Polakiem na zmywaku, Brytania miała problem równie wielki, jak ostatnie wyczyny księcia Harry'ego. Wszystko za sprawą Rzymian, dla których ojczyzna Robin Hooda i Agenta 007 stała się kolejnym przystankiem w ramach grabieżczo-inwazyjnego tournee po Europie.
 • Edouard Baer zagra Asteriksa

  Edouard Baer zagra Asteriksa

  Role do najnowszej adaptacji Asteriksa - "God Save Britania"- zostały rozdane. Nowym kinowym wcieleniem blondwłosego Galla będzie Edouard Baer, francuski aktor komediowy i filmowiec, który aktualnie pracuje nad parodią biografii Liliane Bettencourt.
 • 50. urodziny Asteriksa

  50. urodziny Asteriksa

  Bohater słynnej francuskiej serii komiksów, Asterix, kończy w czwartek 50 lat. W najpopularniejszych miejscach stolicy Francji pojawiły się tego dnia gigantyczne rzeźby i obrazy przypominające o przygodach sympatycznego Galla i jego kompanów.

Filmy - Asterix (4)