assistance

Artykuły - Assistance (37)

 • Utrata zniżek OC: komu grozi i jak je odzyskać?

  Utrata zniżek OC: komu grozi i jak je odzyskać?

  Ubezpieczenie OC jest jednym z większych kosztów, które wiążą się z eksploatacją auta. Zniżki na polisę dla większości kierowców mają więc spore znaczenie. Główną przyczyną ich utraty są oczywiście kolizje drogowe, które pociągają za sobą konieczność wypłaty odszkodowania z polisy. Równie popularny powód to zbyt długa przerwa w ubezpieczeniu. Czy można odzyskać raz utracone zniżki?
 • Zimą warto mieć assistance. Pomoże np. z akumulatorem

  Zimą warto mieć assistance. Pomoże np. z akumulatorem

  ​Co trzeci Polak deklaruje posiadanie polisy z pakietem usług assistance, gwarantującym wsparcie w awaryjnych sytuacjach. Zdecydowana większość to assistance samochodowy, dołączany do obowiązkowych ubezpieczeń OC. Zimą częstotliwość korzystania z oferowanych w ten sposób świadczeń wzrasta o ok. 30 proc.
 • Przydatne, lecz zapomniane assistance do konta

  Przydatne, lecz zapomniane assistance do konta

  Holowanie auta, porada prawna czy zamówienie wizyty lekarza lub hydraulika - to tylko niektóre usługi dostępne w ramach bankowego assistance. W razie nagłych wypadków większość uprawnionych klientów zapomina jednak, że może liczyć na pomoc swojego banku i decyduje się zapłacić za usługę z własnej kieszeni.
 • Blisko połowa Polaków planuje wyjazd wakacyjny. Dwie trzecie z nich spędzi urlop w kraju

  Blisko połowa Polaków planuje wyjazd wakacyjny. Dwie trzecie z nich spędzi urlop w kraju

  47 proc. Polaków planuje w tym roku urlop na miesiące wakacyjne - wynika z badania Nielsen Polska przeprowadzonego na zlecenie Mondial Assistance. Około 10 proc. nigdy nie było na wakacjach, a 22 proc. na wakacjach było pięć lat temu bądź jeszcze wcześniej.
 • Zawiadomienie od Small Enterprise Assistance Funds o zmianie posiadanego pakietu akcji.

  Raport bieżący nr 9/2011Podstawa prawna: Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji Zarząd Symbio Polska S.A. informuje, że w dniu 2 grudnia 2011 roku otrzymał od Small Enterprise Assistance Funds zawiadomienie następującej treści: "Działając w imieniu Small Enterprise Assistance Funds z siedzibą w Washington, D.C. 20036, 1050 17th Street, N.W., Suite 1150, na podstawie art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzani
 • Assistance, czyli gdy bank przychodzi z pomocą

  Assistance, czyli gdy bank przychodzi z pomocą

  W szerokiej ofercie banków znaleźć można także pakiety assistance. Jest to de facto ubezpieczenie, które niekiedy bank przyznaje klientowi jako bonus za założenie konta lub nabycie karty płatniczej. Eksperci Comperia.pl sprawdzili, na co konkretnie mogą liczyć klienci wybranych banków oraz ile to kosztuje.
 • myPhone'a 1080 Duro z całodobową pomocą medyczną

  myPhone'a 1080 Duro z całodobową pomocą medyczną

  Przedstawiciele myPhone, producenta znanego przede wszystkim z produkcji telefonów komórkowych dla seniorów, ogłosili właśnie współpracę z firmą Pol-Assistance. Jej efektem jest specjalna edycja telefonu myPhone 1080 Duro, dzięki któremu będzie możliwy stały kontakt z infolinią opiekuńczo-medyczną. Jakie są szczegóły umowy?
 • Zawiadomienie od Small Enterprise Assistance Funds o zmianie posiadanego pakietu akcji.

  Raport bieżący nr 3/2011Podstawa prawna: Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 % Zarząd Symbio Polska S.A. informuje, że w dniu 16 marca 2011 roku otrzymał od Small Enterprise Assistance Funds zawiadomienie następującej treści: "Działając w imieniu Small Enterprise Assistance Funds z siedzibą w Washington, D.C. 20036, 1050 17th Street, N.W., Suite 1150 wraz Funduszem Północnym S.A. w likwidacji (podmiot zależny od Small Enterprise Assistance Funds) na podstawie art. 69
 • Co daje assistance?

  Co daje assistance?

  Temat ubezpieczenia assistance powraca niczym bumerang każdej zimy - właśnie dlatego, że wtedy nadarza się najwięcej okazji, by z niego skorzystać.
 • Zawarcie istotnej umowy

  Emitent podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu dzisiejszym podpisał z spółką Pol-Assistance sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie umowę w zakresie świadczenia usług medycznych na rzecz towarzystw ubezpieczeń, wypełniając tym samym zobowiązania towarzystw ubezpieczeń wobec uprawnionych do otrzymania tychże świadczeń, wynikających z umów ubezpieczenia zawartych pomiędzy uprawnionymi i towarzystwami ubezpieczeń. Na podstawie powyższej Emitent oraz spółka Pol-Assistance sp. z o.o. ok

Filmy - Assistance (1)

 • Assistance bije rekordy popularności. Z usług pomocowych korzysta 2,6 mln Polaków

  W ostatnich czterech latach liczba klientów, którzy korzystają z assistance, wzrosła ponaddwukrotnie i przekracza dziś 2,6 mln. Polacy przestają postrzegać usługi pomocowe wyłącznie jako wsparcie przy kłopotach z autem. Assistance samochodowe wciąż jest najbardziej powszechne, ale szybko rośnie popularność segmentu medycznego i turystycznego. Usługi pomocowe cieszą się niemal 100-procentowym wskaźnikiem zadowolenia klientów. Coraz częściej z takich pakietów, powszechnych dotąd w dużych miastach, korzystają mieszkańcy mniejszych miejscowości. – W ubiegłym roku z usług assistance skorzystała rekordowa liczba Polaków. W ciągu ostatnich czterech lat nastąpił ponaddwukrotny wzrost liczby klientów – mówi agencji informacyjnej Newseria Biznes Tomasz Frączek, prezes zarządu Mondial Assistance.