Asseco

Artykuły - Asseco (1465)

 • Narodowy czempion? Polsat razem z Asseco

  Narodowy czempion? Polsat razem z Asseco

  W środę wieczorem Cyfrowy Polsat, kontrolowany przez Zygmunta Solorza, niespodziewanie ogłosił chęć zakupu 21,95 proc. akcji Asseco Poland, największej polskiej spółki informatycznej, którą zakładał i której szefuje Adam Góral. Spółki nie planują połączenia, ale ich potencjał ma umożliwić stworzenie oferty usług telekomunikacyjnych i informatycznych.
 • Asseco wybrane przez największą agencję płatniczą w UE

  Asseco podpisało umowę ramową z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która obejmuje rozwój i modyfikacje systemów informatycznych, obsługujących 1,5 mln producentów rolnych. Agencja przeznaczyła na realizację zamówień ponad 54 mln zł netto.
 • Najnowszy system Asseco debiutuje w Deutsche Banku

  Asseco wdrożyło w Deutsche Bank Polska system Asseco Customer Banking Platform (Asseco CBP). Jest to pierwszy bank, który korzysta z tego rozwiązania. Pozwoli mu ono na podniesienie poziomu obsługi klientów, korzystających z usług bankowości internetowej i mobilnej.
 • Asseco zadba o "Farmera"

  Asseco Poland w konsorcjum z należącymi do Grupy Asseco spółkami - ZETO Bydgoszcz oraz Unizeto Technologies - podpisało z KRUS umowę na kompleksową obsługę systemu informatycznego, wspomagającego obsługę świadczeń emerytalno-rentowych 1,3 mln rolników. Wartość projektu to ponad 92 mln zł brutto.
 • Asseco przejęło Unizeto Technologies

  Spółka zależna Asseco Poland - Asseco Systems przejęła pakiet kontrolny (81,3 proc. akcji) w Unizeto Technologies. Tym samym szczecińska firma pozyskała inwestora strategicznego, który zapewni jej dalszy rozwój. Łączna wartość transakcji to 18,8 mln zł.
 • NIK złożył do CBA doniesienie na przebieg przetargu w ZUS

  NIK złożył do CBA doniesienie na przebieg przetargu w ZUS

  - Prezes NIK poinformował szefa CBA o poważnych wątpliwościach dotyczących zachowania bezstronności przez pracowników ZUS w postępowaniu przetargowym na system informatyczny - powiedział rzecznik Izby Paweł Biedziak. Przetarg ten wygrała firma Asseco.
 • Europejskie puchary: Ostatnie mecze Asseco i PGE

  Europejskie puchary: Ostatnie mecze Asseco i PGE

  Koszykarze mistrza Polski - Asseco Prokom Gdynia i wicemistrza - PGE Turów Zgorzelec żegnają się z europejskimi rozgrywkami. Gdynianie w ostatnim meczu Euroligi podejmą MDP Siena, a PGE także w ostatnim meczu Pucharu Europy zmierzy się w Belgii z Dexią.