Assassin's Creed IV: Black Flag

Artykuły - Assassin's Creed IV: Black Flag (42)

 • Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo

  Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo

  Wielka okazja dla miłośników serii Assassin’s Creed. Dzięki hojności Ubisoftu mogą oni bezpłatnie dodać do swoich bibliotek cyfrowych czwartą część z serii, o podtytule Black Flag.
 • Wysoka sprzedaż Assassin's Creed IV: Black Flag

  Wysoka sprzedaż Assassin's Creed IV: Black Flag

  W trakcie ostatniej publikacji raportu finansowego za trzeci kwartał 2013 roku fiskalnego Ubisoft nie tylko ujawnił przybliżoną datę premiery Watch_Dogs, ale...
 • Ekranizacja Assassin's Creeda od twórcy "Szybkiego cashu"?

  Ekranizacja Assassin's Creeda od twórcy "Szybkiego cashu"?

  ​Filmowy Assassin's Creed ma już obsadę (przynajmniej głównego bohatera) oraz scenarzystę, a nawet datę premiery. Czego więc brakuje?
 • Assassin's Creed IV: Black Flag - recenzja

  Assassin's Creed IV: Black Flag - recenzja

  Assassin's Creed IV: Black Flag to wielka, piracka przygoda, której nie może ominąć nikt, kto za dzieciaka marzył o życiu godnym Siwobrodego i Barbarossy. W wersji na PlayStation 4 jeszcze bogatsza i piękniejsza.
 • Assassin’s Creed IV: Black Flag

  Assassin’s Creed IV: Black Flag

  ​Assassin's Creed IV: Black Flag przenosi nas do tzw. złotej ery piractwa. Miejscem akcji są Karaiby, a głównym bohaterem pochodzący z Wielkiej Brytanii pirat, żyjący z grabieży, rozbojów i abordaży, który jednak pewnego dnia zostaje wplątany w wojnę pomiędzy asasynami a templariuszami.
 • Ubisoft prostuje słowa o optymalizacji na PC

  Ubisoft prostuje słowa o optymalizacji na PC

  Niedawno szerokim echem odbiła się wypowiedź jednego z producentów Assassin's Creeda IV: Black Flag, który stwierdził, że optymalizacja na PC nie ma znaczenia, bo jeśli gra na komputerze nie działa wystarczająco dobrze, wystarczy dorzucić lepszą kartę graficzną.
 • Producent Assassin's Creed IV: "Jeśli gra działa wolno, to kupujesz lepszą kartę"

  Producent Assassin's Creed IV: "Jeśli gra działa wolno, to kupujesz lepszą kartę"

  ​Optymalizacja gier na PC mimo lat postępu technologicznego ciągle jest tematem powracającym jak bumerang. Co sądzą na ten temat twórcy?
 • Assassin's Creed IV: Black Flag

  Assassin's Creed IV: Black Flag

  Jako dziecko marzyłem o przeżyciu prawdziwie pirackiej przygody. Kilka takich jest już za mną (Sid Meier's Pirates czy The Secret of Monkey Island), ale największa w moim dotychczasowym życiu przydarzyła mi się niedawno...
 • Assassin's Creed IV: Black Flag - Ubisoft rezygnuje z online passa

  Assassin's Creed IV: Black Flag - Ubisoft rezygnuje z online passa

  Lepiej późno niż wcale. Pod falą krytyki graczy Ubisoft postanowił wycofać się z kontrowersyjnego online passa w Assassin's Creedzie IV: Black Flag, którego brak blokował dostęp do...
 • Assassin's Creed IV: Porównanie wersji X360 i PS3 z edycją PS4

  Assassin's Creed IV: Porównanie wersji X360 i PS3 z edycją PS4

  W sieci krąży opinia, że Assassin's Creed IV: Black Flag na next-geny będzie tylko w niewielkim stopniu różnił się od wydań na X360 i PS3.