artystka

Artykuły - Artystka (150)

Filmy - Artystka (18)

 • Potężne zaskoczenie! Co ona ze sobą zrobiła?

  Parafrazując słowa słynnej piosenki, "w czasie lockdownu ludzie się nudzą". Dobry sposób na walkę z tym stanem znalazła 32-letnia Rachel Brobbin. Mieszkanka angielskiego Chesterfield na co dzień pracuje w salonie urody. Kobieta ma także wykształcenie teatralne. Jak połączyć te dwie rzeczy? Może spróbować odtworzyć popularne filmowe postaci!
 • Jak ona to robi? Zaskakujące dzieło

  Morgan Bowden, dwudziestoletnia studentka z USA, przygotowała wyjątkowy projekt zaliczeniowy. Morgan uczęszcza na studia artystyczne i jak mówi, jej pierwszy projekt nie spodobał się wykładowcom. Chcąc zaskoczyć ich czymś lepszym stworzyła tę o to rzeźbę. Inspiracja przyszła m.in. z prozaicznego uchwytu na kadzidło, który kształtem przypominał dłonie, a także z wewnętrznych doznań Morgan. Artystka przyznaje, że uciekający przez palce piasek ma wiele wspólnego z tym, jak się obecnie czuje. Tym razem profesor nie mógł wyjść z podziwu!
 • Izabela Trojanowska o relacji z managerem

  Artystka odniosła się do medialnych spekulacji.
 • Uczestnicy The Voice of Poland oczami Cleo

  Piosenkarka w rozmowie z naszym reporterem stwierdziła, że wyłowiła kilka pereł w czasie zdjęć do najnowszej edycji programu.