Arturo Vidal

Artykuły - Arturo Vidal (96)

Filmy - Arturo Vidal (7)

 • Nowa dziewczyna gwiazdora Barcelony Vidala. Jest kulturystką. Wideo

  Arturo Vidal w 2018 roku rozstał się ze swoją żoną. Pomocnik Barcelony krótko był samotny. Chilijczyk spotyka się z kolumbijską kulturystką - Sonią Isazą.
 • Arturo Vidal: Claudio Bravo jest jednym z najlepszych

  - Jestem naprawdę szczęśliwy. Nasz kapitan, Claudio Bravo, jest jednym z najlepszych bramkarzy na świecie. Mieć go w drużynie to dar, jestem wdzięczny za to, co zrobił. To był ciężki dzień, bo turniej jest krótki. Nie mieliśmy wiele czasu na odpoczynek, źle spaliśmy i dużo podróżowaliśmy, ale jest w porządku. Wszyscy piłkarze oddaliby życie za tę koszulkę. Jesteśmy szczęśliwi, ponieważ awansowaliśmy do finału - powiedział Arturo Vidal. Chile zremisowało z Portugalią 0-0 w półfinale Pucharu Konfederacji, który odbył się w Kazaniu, ale było lepsze w rzutach karnych, wygrywając je 3-0. Bohaterem został Bravo, który obronił trzy strzały Portugalczyków z "wapna".
 • Real - Bayern 4-2. Vidal i Alonso po meczu

  - Widzieliście, co się wydarzyło na murawie? To było złodziejstwo, to było naprawdę nieładne. W takim ostrym meczu, przeciwko tak wielkiej drużynie jak Real, to było bardzo bolesne - mówił Arturo Vidal o błędnych decyzjach sędziego meczu Real - Bayern (4-2) Arturo Vidal. - Wszyscy widzieli ich decyzje - mówił Xabi Alonso.
 • Piłkarze Juventusu w rolach superbohaterów

  Zawodnicy mistrza Włoch wcieli się w role superbohaterów z popularnej serii komiksów.