Artur Żmijewski

Synonimy:
Żmijewski Artur,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Artur Żmijewski (124)

 • Shandy & Eva: Córka Artura Żmijewskiego wokalistką. Wkrótce wyda płytę

  Shandy & Eva: Córka Artura Żmijewskiego wokalistką. Wkrótce wyda płytę

  11 sierpnia do sprzedaży trafi debiutancki album "Give It a Try" duetu Shandy & Eva. Za pseudonimem Eva ukrywa się Ewa Żmijewska, 26-letnia córka aktora Artura Żmijewskiego.
 • Artur Żmijewski: Dobro wraca

  Artur Żmijewski: Dobro wraca

  Rewelacyjny jako Sikora w nowym serialu TVN "Odwróceni. Ojcowie i córki" i niezmiennie jako ksiądz-detektyw w "Ojcu Mateuszu". Prywatnie jest skromnym człowiekiem, a największą nagrodą jest dla niego uznanie widzów. Woli pomagać innym, niż skupiać się na sobie.
 • Artur Żmijewski: Zabawne wyzwania

  Artur Żmijewski: Zabawne wyzwania

  Wiadomo, że Artur Żmijewski jest nie tylko aktorem, ale również reżyserem - zawdzięczamy mu wiele odcinków "Ojca Mateusza". Ale ostatnio zadebiutował za kamerą Teatru Telewizji.
 • Artur Żmijewski: Nie jestem cholerykiem

  Artur Żmijewski: Nie jestem cholerykiem

  Arturowi Żmijewski bliżej do oazy spokoju niż do choleryka. Kłębkiem nerwów jest natomiast Andrzej, bohater, którego aktor kreuje w "Ataku paniki".
 • "Lekcja polskiego": Żmijewski jako Kościuszko

  "Lekcja polskiego": Żmijewski jako Kościuszko

  W poniedziałek o 20:25 TVP1 pokaże premierę spektaklu Teatru Telewizji pt. "Lekcja polskiego". Sztukę Anny Bojarskiej o uczuciach, które połączyły gen. Tadeusza Kościuszkę z młodą uczennicą Emilią Zeltner wyreżyserował Mariusz Malec. W główną rolę wciela się Artur Żmijewski.
 • Artur Żmijewski: Uczynić świat lepszym

  Artur Żmijewski: Uczynić świat lepszym

  - Towarzyszy mi napięcie. Taka podróż nie należy do najłatwiejszych, a warunki nie zawsze są komfortowe. Uważam jednak, że takie koszty warto ponieść, by uczynić ten świat choć trochę lepszym - Artur Żmijewski podsumowuje 10-letnią przygodę w roli Ambasadora Dobrej Woli UNICEF.
 • Ojciec Mateusz pobity i aresztowany! Artur Żmijewski o nowym "Pitbullu"

  Ojciec Mateusz pobity i aresztowany! Artur Żmijewski o nowym "Pitbullu"

  „Kobiety z pewnością pójdą na ten film do kina. Nie tylko ze swoimi facetami, ale również same – z chęci zobaczenia, jak zostały przedstawione. Jestem tego absolutnie pewien” – mówi o nowym "Pitbulu" Artur Żmijewski.
 • Artur Żmijewski w "Księdze dżungli"

  Artur Żmijewski w "Księdze dżungli"

  Najnowszą produkcję Disneya - "Księgę dżungli" w reżyserii Jona Favreau - od dziś można obejrzeć na wielkim ekranie. Zachwycające widowisko, które jest popisem technologicznych możliwości współczesnego kina, od kilku dni zbiera fantastyczne recenzje na całym świecie. W obsadzie polskiego dubbingu znalazł się m.in. Artur Żmijewski.
 • Artur Żmijewski: Król seriali

  Artur Żmijewski: Król seriali

  Artur Żmijewski, gwiazdor seriali "Na dobre i na złe" oraz "Ojciec Mateusz", znany również z występów w takich filmach, jak "Psy II: Ostatnia krew", "Gniew", "Katyń i "Mój rower", kończy w niedzielę, 10 kwietnia, 50 lat.

Zdjęcia - Artur Żmijewski (15)

 • film.interia.pl
  "Wszyscy jesteśmy Chrystusami": Picie i strach
 • film.interia.pl
  Artur Żmijewski: Normalny człowiek
 • film.interia.pl
  Artur Żmijewski: Normalny człowiek
 • film.interia.pl
  Artur Żmijewski: Normalny człowiek
 • film.interia.pl
  Artur Żmijewski: Normalny człowiek
 • film.interia.pl
  Artur Żmijewski: Normalny człowiek

Filmy - Artur Żmijewski (17)

 • Artur Żmijewski ze Złotą Telekamerą

  Podczas gali Telekamer "Tele Tygodnia" serial "Ojciec Mateusz" - wbrew wszelkim plotkom, nadal z Arturem Żmijewskim na czele - otrzymał Złotą Telekamerę. Aktor powiedział nam, że nie zamierza komentować irracjonalnych medialnych doniesień o swoim odejściu z produkcji, a na pytanie o nowego księdza, który mógłby zastąpić tytułowego Mateusza, stwierdził, że wielu księży pojawiało się w serialu i znikało, a ojciec Mateusz wciąż trwa na posterunku!
 • Artur Żmijewski o nowej odsłonie "Odwróconych"

  Artur Żmijewski ponownie wcielił się w Pawła Sikorę. Wszystko na potrzeby serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki", czyli kontynuacji kultowej produkcji telewizji TVN z 2007 roku. Aktor opowiada, czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie projektu.
 • Artur Żmijewski jako czarny charakter?

  Artur Żmijewski chciałby ponownie zagrać czarny charakter. Jego zdaniem wcielanie się w tego typu postacie to wyjątkowo ciekawe zadanie aktorskie. Twierdzi też, że jest w odpowiednim wieku, by grywać takie role.
 • "Ojciec Mateusz" wspiera Orkiestrę!

  Artur Żmijewski, znany widzom jako ojciec Mateusz, podarował na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy... rower! Jak się okazuje, taki sam rower został przekazany na aukcję już cztery lata temu. - Wylicytowano go za 12 tysięcy złotych, więc mam taką cichą nadzieję, że za równie pokaźną kwotę uda się wylicytować także ten - mówi aktor. Jak jednak dodaje Żmijewski, liczy się każda złotówka przekazana na ten szczytny cel. - Mają tego świadomość wszyscy, którzy mogą i chcą pomagać - twierdzi.