Artur Żmijewski

Synonimy:
Żmijewski Artur,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Artur Żmijewski (124)

 • Shandy & Eva: Córka Artura Żmijewskiego wokalistką. Wkrótce wyda płytę

  Shandy & Eva: Córka Artura Żmijewskiego wokalistką. Wkrótce wyda płytę

  11 sierpnia do sprzedaży trafi debiutancki album "Give It a Try" duetu Shandy & Eva. Za pseudonimem Eva ukrywa się Ewa Żmijewska, 26-letnia córka aktora Artura Żmijewskiego.
 • Artur Żmijewski: Dobro wraca

  Artur Żmijewski: Dobro wraca

  Rewelacyjny jako Sikora w nowym serialu TVN "Odwróceni. Ojcowie i córki" i niezmiennie jako ksiądz-detektyw w "Ojcu Mateuszu". Prywatnie jest skromnym człowiekiem, a największą nagrodą jest dla niego uznanie widzów. Woli pomagać innym, niż skupiać się na sobie.
 • Artur Żmijewski: Zabawne wyzwania

  Artur Żmijewski: Zabawne wyzwania

  Wiadomo, że Artur Żmijewski jest nie tylko aktorem, ale również reżyserem - zawdzięczamy mu wiele odcinków "Ojca Mateusza". Ale ostatnio zadebiutował za kamerą Teatru Telewizji.
 • Artur Żmijewski: Nie jestem cholerykiem

  Artur Żmijewski: Nie jestem cholerykiem

  Arturowi Żmijewski bliżej do oazy spokoju niż do choleryka. Kłębkiem nerwów jest natomiast Andrzej, bohater, którego aktor kreuje w "Ataku paniki".
 • "Lekcja polskiego": Żmijewski jako Kościuszko

  "Lekcja polskiego": Żmijewski jako Kościuszko

  W poniedziałek o 20:25 TVP1 pokaże premierę spektaklu Teatru Telewizji pt. "Lekcja polskiego". Sztukę Anny Bojarskiej o uczuciach, które połączyły gen. Tadeusza Kościuszkę z młodą uczennicą Emilią Zeltner wyreżyserował Mariusz Malec. W główną rolę wciela się Artur Żmijewski.
 • Artur Żmijewski: Uczynić świat lepszym

  Artur Żmijewski: Uczynić świat lepszym

  - Towarzyszy mi napięcie. Taka podróż nie należy do najłatwiejszych, a warunki nie zawsze są komfortowe. Uważam jednak, że takie koszty warto ponieść, by uczynić ten świat choć trochę lepszym - Artur Żmijewski podsumowuje 10-letnią przygodę w roli Ambasadora Dobrej Woli UNICEF.
 • Ojciec Mateusz pobity i aresztowany! Artur Żmijewski o nowym "Pitbullu"

  Ojciec Mateusz pobity i aresztowany! Artur Żmijewski o nowym "Pitbullu"

  „Kobiety z pewnością pójdą na ten film do kina. Nie tylko ze swoimi facetami, ale również same – z chęci zobaczenia, jak zostały przedstawione. Jestem tego absolutnie pewien” – mówi o nowym "Pitbulu" Artur Żmijewski.
 • Artur Żmijewski w "Księdze dżungli"

  Artur Żmijewski w "Księdze dżungli"

  Najnowszą produkcję Disneya - "Księgę dżungli" w reżyserii Jona Favreau - od dziś można obejrzeć na wielkim ekranie. Zachwycające widowisko, które jest popisem technologicznych możliwości współczesnego kina, od kilku dni zbiera fantastyczne recenzje na całym świecie. W obsadzie polskiego dubbingu znalazł się m.in. Artur Żmijewski.
 • Artur Żmijewski: Król seriali

  Artur Żmijewski: Król seriali

  Artur Żmijewski, gwiazdor seriali "Na dobre i na złe" oraz "Ojciec Mateusz", znany również z występów w takich filmach, jak "Psy II: Ostatnia krew", "Gniew", "Katyń i "Mój rower", kończy w niedzielę, 10 kwietnia, 50 lat.

Zdjęcia - Artur Żmijewski (3)

 • film.interia.pl
  "Najlepszy"
 • film.interia.pl
  Nowy "Pitbull": "Niebezpieczne kobiety"
 • film.interia.pl
  "Tylko mnie kochaj": Mija 10 lat od premiery

Filmy - Artur Żmijewski (20)

 • Artur Żmijewski ze Złotą Telekamerą

  Podczas gali Telekamer "Tele Tygodnia" serial "Ojciec Mateusz" - wbrew wszelkim plotkom, nadal z Arturem Żmijewskim na czele - otrzymał Złotą Telekamerę. Aktor powiedział nam, że nie zamierza komentować irracjonalnych medialnych doniesień o swoim odejściu z produkcji, a na pytanie o nowego księdza, który mógłby zastąpić tytułowego Mateusza, stwierdził, że wielu księży pojawiało się w serialu i znikało, a ojciec Mateusz wciąż trwa na posterunku!
 • Artur Żmijewski o nowej odsłonie "Odwróconych"

  Artur Żmijewski ponownie wcielił się w Pawła Sikorę. Wszystko na potrzeby serialu "Odwróceni. Ojcowie i córki", czyli kontynuacji kultowej produkcji telewizji TVN z 2007 roku. Aktor opowiada, czego możemy się spodziewać po nowej odsłonie projektu.
 • Księga dżungli - wywiad z Arturem Żmijewskim

 • Artur Żmijewski jako czarny charakter?

  Artur Żmijewski chciałby ponownie zagrać czarny charakter. Jego zdaniem wcielanie się w tego typu postacie to wyjątkowo ciekawe zadanie aktorskie. Twierdzi też, że jest w odpowiednim wieku, by grywać takie role.