Artur Szpilka

Artykuły - Artur Szpilka (918)

 • Boks. Siergiej Radczenko wydał oświadczenie w sprawie rewanżu z Arturem Szpilką

  Boks. Siergiej Radczenko wydał oświadczenie w sprawie rewanżu z Arturem Szpilką

  Artur Szpilka szykuje się do powrotu na ring. Nie deklaruje jednoznacznie, czy znowu zmierzy się z Siergiejem Radczenko. Ukrainiec zareagował na te doniesienia i wydał w tej sprawie oświadczenie.
 • Boks. Artur Szpilka kończy współpracę z Andrzejem Wasilewskim

  Boks. Artur Szpilka kończy współpracę z Andrzejem Wasilewskim

  To była długa i burzliwa relacja, obfitująca we wzloty oraz bolesne upadki - po dwunastu latach Artur Szpilka kończy współpracę z promotorem Andrzejem Wasilewskim. Stosowny dokument właśnie został podpisany i obliguje pięściarza do stoczenia jeszcze jednej walki w "starych" barwach.
 • Boks. Artur Szpilka powołuje się na słowa Mike'a Tysona

  Boks. Artur Szpilka powołuje się na słowa Mike'a Tysona

  Od skandalu, z udziałem Artura Szpilki i kibica, przez niektórych nazywanego hejterem, a zaproszonego na galę w Pionkach w charakterze gościa honorowego, minęło kilka dni, ale sprawa wciąż wyzwala wielkie emocje. Sam "Szpila" prowadzi własną ofensywę, a swoją postawę legitymizuje m.in. słowami... Mike'a Tysona.
 • Boks. Artur Szpilka opluł kibica. Marcin Gortat broni Szpilkę

  Boks. Artur Szpilka opluł kibica. Marcin Gortat broni Szpilkę

  ​Nie milkną echa skandalu wywołanego przez Artura Szpilkę podczas piątkowej gali Tymex Boxing Promotion w Pionkach. Pięściarz z Wieliczki podszedł na imprezie do "Ajtuja Szminki" - użytkownika Twittera i go opluł. W obronie zachowania Szpilki stanął były zawodnik NBA Marcin Gortat.
 • Boks. Artur Szpilka opluł kibica na gali. Pięściarz tłumaczy swoje zachowanie

  Boks. Artur Szpilka opluł kibica na gali. Pięściarz tłumaczy swoje zachowanie

  - Nie wytrzymałem, jak to powiedział. Naplułem mu i tyle - potwierdził Artur Szpilka, który podczas piątkowej gali bokserskiej starł się z mężczyzną, który, jak twierdzi, obrażał go w internecie.
 • Boks. Artur Szpilka zaatakował kibica na gali

  Boks. Artur Szpilka zaatakował kibica na gali

  Pomysł walki Marcin Siwy vs Kamil Bodzioch, który wymyślił kontrowersyjny użytkownik Twittera "Ajtuj Szminka", nie wszystkim się podobał. Ale się zmaterializował, powstał nawet specjalny pas i wydawało się, że wszystko idzie w pozytywną stronę. Zaproszony Szminka wybrał się na galę w Pionkach, gdzie ujawnił swój wizerunek i miał wręczać ww. trofeum Siwemu i Bodziochowi, którzy potrafili zachować dystans i cieszyli się z pojedynku. Tymczasem Artur Szpilka...
 • Boks. Artur Szpilka zadziwił fanów rozmową z własnym psem

  Boks. Artur Szpilka zadziwił fanów rozmową z własnym psem

  Artur Szpilka znany jest nie tylko ze swoich walk w bokserskim ringu, ale też aktywności w mediach społecznościowych. Prowadzi tam nie tylko własny profil. Swoje konto na Instagramie mają także jego psy - Cycu i Pumba. Jeden z nich... wdał się w krótką rozmowę ze swoim właścicielem.
 • Zdenerwowany Artur Szpilka do Andrzeja Wasilewskiego: Co jest grane?

  Zdenerwowany Artur Szpilka do Andrzeja Wasilewskiego: Co jest grane?

  - Co jest grane? Umówiliśmy się jutro na podpisanie papierka, że jeszcze jedna walka i jestem wolny - grzmi na Twitterze Artur Szpilka (24-4, 16 KO), kierując kilka słów w stronę swojego promotora Andrzeja Wasilewskiego. Panowie jakiś czas temu dogadali się i po rewanżu z Radczenką Szpilka ma być wolnym zawodnikiem. Podpisów jednak wciąż brak, a 31-latek bardzo się niecierpliwi.
 • Suzuki Boxing Night II. Siergiej Radczenko o rewanżu ze Szpilką: Propozycja nie była korzystna

  Suzuki Boxing Night II. Siergiej Radczenko o rewanżu ze Szpilką: Propozycja nie była korzystna

  Siergiej Radczenko, w rozmowie z Interią, podaje powody swojej słabej postawy w walce na gali Suzuki Boxing Night II z Mateuszem Masternakiem. Zdradza też kulisy oferty, jaką dostał, na pojedynek rewanżowy z Arturem Szpilką. W ich pierwszej walce orzeczono kontrowersyjny werdykt i doszło do skandalu.
 • Suzuki Boxing Night II. Andrzej Wasilewski o rewanżu Radczenko - Szpilka: Chcemy to zrobić pod koniec roku lub na początku przyszłego

  Suzuki Boxing Night II. Andrzej Wasilewski o rewanżu Radczenko - Szpilka: Chcemy to zrobić pod koniec roku lub na początku przyszłego

  Andrzej Wasilewski nie wyklucza organizacji walk Szpilki z Włodarczykiem i Radczenką. Znany promotor podkreśla także, że w boksie olimpijskim brakuje nazwisk, które mogłyby zrobić karierę zawodową.

Filmy - Artur Szpilka (43)

 • Boks. Artur Szpilka w wywiadzie z Interią o swoich wzlotach i upadkach. Wideo

  Artur Szpilka w wyjątkowym wywiadzie z Interią opowiada o swojej karierze, wzlotach i upadkach, depresji i planach na przyszłość.
 • Mocna deklaracja Szpilki! Sprosta zadaniu?

  Artur Szpilka po ostatniej wygranej walce w wadze ciężkiej z Fabio Tuiachem ogłosił przejście do kategorii junior ciężkiej. Niedawno opublikował wideo w mediach społecznościowych, gdzie oficjalnie zszedł poniżej limitu wagowego.
 • Partnerka Artura Szpilki wystąpi na gali Fame MMA? Wideo

  Kamila Wybrańczyk, narzeczona Artura Szpilki, od pewnego czasu trenuje sporty walki. Ostatnio w mediach społecznościowych pięściarza pojawiło się wideo, na którym jego partnerka pokazuje swoje umiejętności bokserskie. W komentarzach padła sugestia, że chce ona wystąpić na gali Fame MMA.
 • "Szczypiorek". Artur Szpilka schodzi z wagi. Wideo

  Artur Szpilka pod koniec października wygrał z Fabio Tuiachem. Po walce zakomunikował, że zamierza przejść do wagi junior ciężkiej. Ostatnio na Twitterze pochwalił się jak zrzuca kilogramy.