Artur Jędrzejczyk

Artykuły - Artur Jędrzejczyk (220)

Filmy - Artur Jędrzejczyk (11)

 • Lechia - Legia 1-3. Kardynalny błąd sędziego Stefańskiego. Mocne komentarze. Wideo

  Więcej niż o pięknych bramkach w hicie Ekstraklasy mówi się o pracy sędziego. Według wielu arbiter Stefański podjął błędną decyzję wypaczającą wynik całego meczu. Piłkarze Lechii nie przebierali w słowach, tak samo jak niektórzy eksperci. "Tragedia", "kradzież", "oszustwo" - padały mocne słowa.
 • Artur Jędrzejczyk po meczu z Wisłą Płock (1-0). Wideo

  - Cieszę się, że po mojej bramce wygraliśmy. Najważniejsze dla nas są trzy punkty. Nie był to łatwy mecz, ale wykonaliśmy swoje zadanie - powiedział Artur Jędrzejczyk po zwycięstwie nad Wisłą Płock (1-0). Jedynego gola w tym spotkaniu strzelił właśnie Jędrzejczyk. Legionista został zapytany, czy nie zdziwił go brak w kadrze meczowej Carlitosa. - Mnie też kiedyś nie było w "18" i nikt nie pytał - odparł.
 • Legia. Pazdan i Jędrzejczyk wznowili treningi z drużyną. Wideo

  Michał Pazdan i Artur Jędrzejczyk skończyli urlop po mistrzostwach świata w Rosji. Obaj zawodnicy wrócili do treningów z Legią Warszawa. Nie zagrają w rewanżu z Cork City.
 • Jędrzejczyk przed meczem Wisła Kraków - Legia. Wideo

  - Zostało niewiele meczów i musimy wygrywać wszystko - mówi obrońca Legii Warszawa Artur Jędrzejczyk przed spotkaniem z Wisłą Kraków.