arthur melo

Artykuły - Arthur melo (4)

 • Serie A. Juventus i Barcelona wymienią się piłkarzami?

  Serie A. Juventus i Barcelona wymienią się piłkarzami?

  Saga transferowa związana z Arthurem i Miralemem Pjaniciem zdaje się dobiegać końca. Juventus przekonał Brazylijczyka do transferu, a Barcelona wreszcie pozyska bośniackiego pomocnika. Według doniesień medialnych kluby muszą się spieszyć, bowiem chcą, aby zyski z transferu mogły być zaksięgowane w obecnym roku budżetowym.
 • Primera Division. FC Barcelona porozumiała się z Juventusem ws. transferu Arthura Melo

  Primera Division. FC Barcelona porozumiała się z Juventusem ws. transferu Arthura Melo

  Juventus jest o krok od wielkiego transferu! Jak donosi "Sky Sports" klub Wojciecha Szczęsnego porozumiał się z FC Barcelona w sprawie transferu Arthura Melo, a ustalona kwota odstępnego ma wynieść bagatela 80 mln euro. "Stara Dama" musi jednak jeszcze przekonać do przeprowadzki samego piłkarza, a to nie będzie łatwe zadanie.
 • PKO Ekstraklasa. Śląsk Wrocław nadal trenuje w grupach

  PKO Ekstraklasa. Śląsk Wrocław nadal trenuje w grupach

  Chociaż od poniedziałku piłkarze PKO Ekstraklasy mogą już trenować zespołowo, Śląsk Wrocław ma nadal zajęcia w trzech grupach. "To decyzja sztabu szkoleniowego. Dzięki temu treningi mogą być bardziej intensywne" - wyjaśnił rzecznik klubu Tomasz Szozda.
 • ​FC Barcelona. Arthur Melo nie chce odchodzić

  ​FC Barcelona. Arthur Melo nie chce odchodzić

  Juventus chciał go kupić, Barcelona była gotowa sprzedać, ale plany gigantom pokrzyżował... sam zawodnik. Arthur Melo rozesłał po hiszpańskich mediach oświadczenie, że z Camp Nou nie zamierza się ruszać.

Filmy - Arthur melo (1)