Arnold Schwarzenegger

Synonimy:
schwarzenegger, schwarzenneger
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Arnold Schwarzenegger (286)

 • Arnold Schwarzenegger przemówi głosem... Piotra Cyrwusa

  Arnold Schwarzenegger przemówi głosem... Piotra Cyrwusa

  Od 4 do 9 sierpnia odbędzie się w Gdańsku jeden z pierwszych festiwali filmowych po przerwie spowodowanej pandemią - Octopus Film Festival. Jedną z atrakcji tej imprezy będzie specjalny pokaz filmu "Commando" z Arnoldem Schwarzeneggerem. W nietypowej roli pojawi się na nim znany z serialu "Klan" Piotr Cyrwus, który na żywo pełnił będzie rolę lektora.
 • Arnold Schwarzenegger wrócił do roli Dutcha, którą zagrał w filmie „Predator”

  Arnold Schwarzenegger wrócił do roli Dutcha, którą zagrał w filmie „Predator”

  33 lata po premierze nakręconego przez Johna McTiernana filmu „Predator”, Arnold Schwarzenegger znów zagrał rolę majora „Dutcha” Schaffera. Nie oznacza to jednak, że powstał kolejny film o przygodach tego komandosa. Arnie użyczył swojego głosu postaci z gry komputerowej „Predator: Hunting Grounds”. Dzięki zarejestrowanym przez niego nagraniom audio poznamy dalsze losy tego ikonicznego bohatera kina akcji.
 • Była żona Arnolda Schwarzeneggera zawstydziła ich córkę

  Była żona Arnolda Schwarzeneggera zawstydziła ich córkę

  Maria Shriver, wieloletnia partnerka Arnolda Schwarzeneggera, udostępniła na Instagramie popularny ostatnio mem. Są na nim Leonardo DiCaprio i Brad Pitt siedzący w kabriolecie, a nad nimi widnieje dopisek: "Przyjechali po mnie, ale byłam silna i powiedziałam, że zostaję w domu". Pod postem Shriver napisała, że gdyby ci dwaj faktycznie po nią przyjechali, to wyszłaby, a nawet wybiegłaby z domu.
 • Odtwórca roli Terminatora zaleca maseczki z hasłem "We’ll be back"

  Odtwórca roli Terminatora zaleca maseczki z hasłem "We’ll be back"

  Nie są tanie, ale nie bez przyczyny. Dochód z ich sprzedaży trafia do fundacji wspomagającej dzieci z ubogich rodzin, After-School All-Stars. Organizacją od 1992 roku zawiaduje Arnold Schwarzenegger, który jest jej założycielem.
 • Arnold Schwarzenegger pomaga ofiarom koronawirusa razem ze swoimi zwierzakami

  Arnold Schwarzenegger pomaga ofiarom koronawirusa razem ze swoimi zwierzakami

  Amerykański koń miniaturowy Whiskey oraz osiołek Lulu to aktualnie dwie największe gwiazdy konta instagramowego prowadzonego w mediach społecznościowych przez Arnolda Schwarzeneggera. Towarzyszą aktorowi podczas przejażdżek rowerowych, posiłków, a nawet grają z nim w szachy. Teraz cała trójka postanowiła pomóc osobom dotkniętym pandemią koronawirusa.
 • Arnold Schwarzenegger pomaga ofiarom koronawirusa

  Arnold Schwarzenegger pomaga ofiarom koronawirusa

  Amerykański koń miniaturowy Whiskey oraz osiołek Lulu to aktualnie dwie największe gwiazdy konta instagramowego prowadzonego w mediach społecznościowych przez Arnolda Schwarzeneggera.
 • Arnold Schwarzenegger przerwał izolację

  Arnold Schwarzenegger przerwał izolację

  Gwiazdor kina akcji przez ostatnie tygodnie namawiał w mediach społecznościowych do zostawania w domu i prezentował zabawne filmiki o tym, jak sam spędza okres kwarantanny ze swoimi zwierzakami, kucem Whisky i osiołkiem Lulu. W końcu jednak nie wytrzymał i wkroczył do akcji. Zaznaczył przy tym, że dla niego prawdziwymi bohaterami są teraz medycy.
 • Arnold Schwarzenegger: Zostań w domu, bądź w formie

  Arnold Schwarzenegger: Zostań w domu, bądź w formie

  "Jest wiele rzeczy, których nie możemy kontrolować podczas tego kryzysu, dlatego powinniśmy skupić się na tych, które kontrolować się da" - powiedział Arnold Schwarzenegger. I namawia swoich fanów do tego, by ćwiczyli podczas kwarantanny.
 • Arnold Schwarzenegger został królem Internetu

  Arnold Schwarzenegger został królem Internetu

  Były mistrz kulturystyki, aktor i gubernator stanu Kalifornia. Tak wygląda lista zawodowych dokonań Arnolda Schwarzeneggera. Do tego zestawienia gwiazdor śmiało może już dodać słowo influencer, bo jego posty są hitem sieci.
 • Arnold Schwarzenegger podbija Instagram

  Arnold Schwarzenegger podbija Instagram

  Były mistrz kulturystyki, aktor i gubernator stanu Kalifornia. Tak wygląda lista zawodowych dokonań Arnolda Schwarzeneggera. Do tego zestawienia gwiazdor śmiało może już dodać słowo influencer, bo jego posty są hitem sieci.

Zdjęcia - Arnold Schwarzenegger (1)

 • film.interia.pl
  Cannes: Od sesji topless do uwag o Hitlerze

Filmy - Arnold Schwarzenegger (5)

 • Adam Kownacki pochwalił się zdjęciem z legendą. Wideo

  Adam Kownacki (20-0, 15 KO), po wygranej w sierpniu walce z Chrisem Arreolą, (38-6-1, 33 KO) czeka na kolejnego rywala. Obecnie pięściarz ma luźniejszy okres, który poświęca rodzinie i narodzonemu niedawno synowi. W ostatnim czasie też dużą uwagę przykuło zdjęcie z 2013 roku z Arnoldem Schwarzeneggerem, którym pochwalił się "Babyface".
 • Niesamowita rzeźba z kawałka kłody. Robi wrażenie?

  To dopiero prawdziwy rzeźbiarski talent! James O’Neal stworzył realnych rozmiarów Arnolda Schwarzeneggera… z jednej dębowej kłody. Zajęło mu to 6 miesięcy. 1,88-metrowa rzeźba w charakterystycznej dla gwiazdora pozie pojawi się na Arnold Sports Festival w Ohio w marcu 2019 roku. Robi wrażenie? (STORYFUL/x-news)
 • Arnold Schwarzenegger w spódnicy?

  Bohaterki filmiku naśladują sposób mówienia "Arniego". Z jakim skutkiem?
 • "Likwidator"

  Szef kartelu narkotykowego ucieka przed sprawiedliwością. Jedyną przeszkodą pomiędzy nim a oznaczającą wolność meksykańską granicą jest policjant z małego przygranicznego miasteczka i jego niedoświadczeni pomocnicy...