Arnold Schwarzenegger

Synonimy:
schwarzenegger, schwarzenneger
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Arnold Schwarzenegger (298)

 • Arnold Schwarzenegger wyprodukuje i zagra główną rolę w serialu

  Arnold Schwarzenegger wyprodukuje i zagra główną rolę w serialu

  Netflix ogłosił, że zamówił już ośmioodcinkowy serial szpiegowsko-przygodowy z Arnoldem Schwarzeneggerem w roli głównej. Występ w tym projekcie będzie dla gwiazdora debiutem w produkcji telewizyjnym. Aktor chyba widzi potencjał w tym serialu, bo zaangażował się też w jego produkcję.
 • Arnold Schwarzenegger narzeka na nudne Oscary

  Arnold Schwarzenegger narzeka na nudne Oscary

  93. ceremonia wręczenia Oscarów miała najniższą oglądalność w historii. Arnold Schwarzenegger przyznał, że uroczystość była przeraźliwie nudna. Aktor był w stanie obejrzeć tylko jedną trzecią transmisji, a potem wyłączył telewizor. Gwiazdor ma pomysł, jak uatrakcyjnić kolejną edycję imprezę – należy przenieść ją na plażę kulturystów w Santa Monica.
 • Arnold Schwarzenegger używa w codziennym życiu słynnych powiedzonek ze swoich filmów

  Arnold Schwarzenegger używa w codziennym życiu słynnych powiedzonek ze swoich filmów

  "I’ll be back" czy "Hasta la vista" to dwa z filmowych powiedzonek Arnolda Schwarzeneggera, które nie tylko przeszły do historii kina, ale też przeniknęły do mowy potocznej. Jak się okazuje, popularny Arnie korzysta z nich na co dzień, o czym opowiedział w programie Kelly Clarkson syn gwiazdora, Patrick Schwarzenegger.
 • Arnold Schwarzenegger obroni Ziemię podczas inwazji kosmitów

  Arnold Schwarzenegger obroni Ziemię podczas inwazji kosmitów

  "Dziękuję wszystkim za wiarę we mnie. Jestem gotowy do służby" - zapewnił Arnold Schwarzenegger we wpisie na Instagramie. To reakcja słynnego aktora na wyniki sondy przeprowadzonej w Wielkiej Brytanii.
 • ​Arnold Schwarzenegger uhonorował mistrza olimpijskiego Jurija Własowa

  ​Arnold Schwarzenegger uhonorował mistrza olimpijskiego Jurija Własowa

  Arnold Schwarzenegger, aktor i były gubernator stanu Kalifornia, uczcił pamięć Jurija Własowa - zmarłego mistrza olimpijskiego i wielokrotnego rekordzisty świata w podnoszeniu ciężarów.
 • Arnold Schwarzenegger zaszczepił się przeciw Covid-19

  Arnold Schwarzenegger zaszczepił się przeciw Covid-19

  „Nigdy nie byłem szczęśliwszy, czekając w kolejce” – przyznał Arnold Schwarzenegger chwilę po tym, jak przyjął szczepionkę na koronawirusa. Teraz zachęca do tego innych. „Chodź ze mną, jeśli chcesz żyć!” – powiedział do swoich fanów na Twitterze, cytując bohatera, którego zagrał w drugiej części „Terminatora”.
 • Arnold Schwarzenegger ostro o uczestnikach zamieszek na Kapitolu

  Arnold Schwarzenegger ostro o uczestnikach zamieszek na Kapitolu

  Gwiazdor "Terminatora" i "Conana Barbarzyńcy" w ostrych słowach odniósł się do zamieszek, do jakich doszło kilka dni temu w siedzibie Kapitolu. Arnold Schwarzenegger sposób działania zwolenników Donalda Trumpa porównał do nazistowskich metod, a urzędującego jeszcze prezydenta określił mianem najgorszego przywódcy w historii Stanów Zjednoczonych.
 • Arnold Schwarzenegger: Niezwykłe spotkanie z "dziećmi"

  Arnold Schwarzenegger: Niezwykłe spotkanie z "dziećmi"

  Gdy kręcono komedię "Gliniarz w przedszkolu", miały po kilka lat. Dziś tamte dzieci są już przed czterdziestką, ale nadal lubią się śmiać i dobrze bawić. Zwłaszcza w towarzystwie Arnolda Schwarzeneggera, któremu 30 lat temu partnerowały na planie. Gwiazdor podczas spotkania po latach przypomniał im, w jaki sposób spowodował, że pękały ze śmiechu.
 • Arnold Schwarzenegger nawołuje Amerykanów do odwiedzania cmentarzy

  Arnold Schwarzenegger nawołuje Amerykanów do odwiedzania cmentarzy

  Kulturysta, który został aktorem, oraz - na dwie kadencje - gubernatorem stanu Kalifornia - wyraził rozgoryczenie tym, że Amerykanie nie świętują odpowiednio Dnia Weterana. Wolą uczestniczyć w populistycznych wiecach politycznych, niż czcić ludzi, którzy naprawdę walczyli o wolność i niepodległość.
 • Arnold Schwarzenegger przeszedł kolejną operację serca

  Arnold Schwarzenegger przeszedł kolejną operację serca

  Aktor i były gubernator Kalifornii w piątek za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował swoich fanów, że jest już po operacji i czuje się dobrze. To była druga operacja serca, jaką gwiazdor przeszedł w ciągu dwóch lat. Za pierwszym razem wszczepiono mu nową zastawkę płucną, a tym razem zastawkę aortalną.

Zdjęcia - Arnold Schwarzenegger (1)

 • film.interia.pl
  Cannes: Od sesji topless do uwag o Hitlerze

Filmy - Arnold Schwarzenegger (2)

 • Adam Kownacki pochwalił się zdjęciem z legendą. Wideo

  Adam Kownacki (20-0, 15 KO), po wygranej w sierpniu walce z Chrisem Arreolą, (38-6-1, 33 KO) czeka na kolejnego rywala. Obecnie pięściarz ma luźniejszy okres, który poświęca rodzinie i narodzonemu niedawno synowi. W ostatnim czasie też dużą uwagę przykuło zdjęcie z 2013 roku z Arnoldem Schwarzeneggerem, którym pochwalił się "Babyface".
 • "Likwidator"

  Szef kartelu narkotykowego ucieka przed sprawiedliwością. Jedyną przeszkodą pomiędzy nim a oznaczającą wolność meksykańską granicą jest policjant z małego przygranicznego miasteczka i jego niedoświadczeni pomocnicy...