ARMED

Artykuły - ARMED (22)

 • Imagine Cup – z kobietami i dla kobiet

  Imagine Cup – z kobietami i dla kobiet

  Imagine Cup – największy technologiczny konkurs dla studentów na świecie, ma w tegorocznej edycji dwie nowe konkurencje. Młodzi innowatorzy będą mogli zawalczyć o nagrody w kategoriach Women’s Empowerment Award oraz Women’s Athletic App Challenge. Microsoft chce w ten sposób wspierać kobiety na całym świecie, również w Polsce.
 • Kolejny polski finalista Imagine Cup 2012 - Flexify

  Kolejny polski finalista Imagine Cup 2012 - Flexify

  Polska będzie reprezentowana na światowych finałach Imagine Cup 2012 przez jeden jeszcze jeden zespół studentów - team Flexify z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz ich projekt Reh the Dragon.
 • Polacy już w dwóch kategoriach światowych finałów Imagine Cup 2012

  Polacy już w dwóch kategoriach światowych finałów Imagine Cup 2012

  Zespół ARMED z warszawskiej Wojskowej Akademii Technicznej oraz The Stack z Politechniki Gdańskiej na początku lipca pojadą do Australii, gdzie będą reprezentować Polskę w finałach światowych Imagine Cup 2012 w kategoriach Projektowanie Oprogramowania oraz Windows Phone Challenge.
 • Najlepszy polski projekt konkursu Imagine Cup 2012

  Najlepszy polski projekt konkursu Imagine Cup 2012

  Drużyna studentów z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie zajęła pierwsze miejsce w krajowym finale Imagine Cup 2012, największego na świecie konkursu dla studentów. To właśnie oni będą reprezentować Polskę w Sydney.
 • Jazzda w nieznane

  Jazzda w nieznane

  Jaga Jazzist "One-Armed Bandit", Ninja Tune / Isound
 • Turniej Armed Assault - podsumowanie

  Turniej Armed Assault - podsumowanie

  W sobotę o godzinie 17:00 zakończył się pierwszy oficjalny polski turniej Armed Assault. W zawodach wystartowało 34 zawodników, którzy do warszawskiego salonu EMPiK Junior zjechali z całej polski.
 • Syn Ozzy'ego przegrał z "Idolem"

  Syn Ozzy'ego przegrał z "Idolem"

  Telewizyjny program "Armed & Famous" z udziałem Jacka Osbourne'a okazał się kompletną wpadką i nie będzie już emitowany w TV.
 • Polska wersja Armed Assault

  Gra "Armed Assault" trafiła już do polskich graczy. Pojawiły się również pierwsze informacje o pojawiającym się na niektórych komputerach, dosyć zaskakującym komunikacie: "Tylko do oceny - nie jest to ostateczna wersja gry". Na szczęście napis ten pojawia się jedynie na skutek drobnego błędu w tłumaczeniu - przez przypadek komunikat ten nie został usunięty z zasobów tekstowych gry. Prosimy zwrócić uwagę na nr wersji wyświetlony pod logiem "Armed Assault". Jest to wersja 1.00.508
 • Poprawki w polskiej wersji Armed Assault

  Tak jak informowaliśmy wcześniej, polska wersja gry "Armed Assault" została opóźniona ze względu na dużą ilość poważnych błędów występujących w grze - również w wersjach już wydanych, czyli czeskiej i niemieckiej, do których wkrótce pojawi się poprawka (patch). Jeden z błędów jest na tyle poważny, iż w niektórych sytuacjach uniemożliwia ukończenie niektórych misji, a co za tym idzie, całej gry. Polskie wydanie będzie pozbawione tych błędów, a premiera tytułu "Armed Assault" zost
 • Turniej Armed Assault i The Mark na PGA

  Firma LEM ogłasza pierwsze turnieje "Armed Assault" i "The Mark". Turnieje odbędą się 25 i 26 listopada, na corocznej imprezie pod hasłem PGA. Turniej Armed Assault - sobota 25 listopada Eliminacje: Start godzina 12:00 Rozgrywki drużynowe (5 na 5) w trybie CTF Do finału przechodzi po jednym najlepszym graczu z każdej drużyny. 10 minut rozgrzewki, 25 minut meczu Po pięciu meczach eliminacyjnych ich zwycięzcy spotykają się w finale. F