Arkadiusz Moryto

Artykuły - Arkadiusz Moryto (17)

Filmy - Arkadiusz Moryto (21)

 • Piłka ręczna. Arkadiusz Moryto przed meczem z Flensburgiem. Wideo

  - Gra w pustej hali to może nie jest plus dla nas, ale minus dla rywali - stwierdził prawoskrzydłowy kieleckiej drużyny przed pierwszym meczem w Lidze Mistrzów.
 • Polska - Słowenia 23-26. Moryto po meczu. Wideo

  - Nie zagraliśmy złego meczu, ale też nie zaryzykowaliśmy. Graliśmy na zaciągniętym hamulcu. Brakowało szybkich kontr - skomentował Arkadiusz Moryto po porażce naszych piłkarzy ręcznych ze Słowenią 23-26 na ME.
 • PGE VIVE Kielce. Moryto po porażce z Montpellier. Wideo

  - Trzy bardzo ważne mecze i trzy przegrane z rzędu. Musimy się z tego podnieść. Najgorsze, że styl nie do końca jest udany. Nie gramy zadowalająco w ataku i obronie - mówił po przegranym 27:29 meczu LM z Montpellier szczypiornista PGE VIVE Kielce Arkadiusz Moryto.
 • PGE Vive Kielce. Romantyczny Arkadiusz Moryto. Wideo

  - W ubiegłym roku na początku okresu przygotowawczego trochę brakowało mi sił. Dlatego już od dwóch tygodni ćwiczyłem, żeby teraz mi było łatwiej" - powiedział zawodnik PGE Vive Kielce Arkadiusz Moryto. Mistrzowie Polski rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. W letniej przerwie Arkadiusz Moryto oświadczył się swojej dziewczynie Magdzie w romantycznych okolicznościach w Paryżu.