Motoryzacja - Argentyna

Artykuły - Argentyna (9)

•  Kubica wpadł na mechaników

Kubica wpadł na mechaników

Robert Kubica z teamu Renault zajął trzecią pozycję w wyścigu o Grand Prix Belgii, 13. z 19 eliminacji mistrzostw świata Formuły 1.
  • Volkswageny znokautowały rywali

Volkswageny znokautowały rywali

Volkswagen po raz drugi z kolei i w sumie po raz trzeci (wliczając rok 1980) wygrał legendarny "Dakar".
  • BMW najszybsze. Hołek wócił do gry

BMW najszybsze. Hołek wócił do gry

Krzysztof Hołowczyc jadący Nissanem Navarą z belgijskim pilotem Jeanem Markiem Fortinem, zajął ósme miejsce na trzecim etapie Rajdu Dakar i awansował na piąte w klasyfikacji generalnej.
  • Argentyna szczęśliwa dla Citroena

Argentyna szczęśliwa dla Citroena

Wynikiem marzeń zakończyła się dla zespołu Citroëna ósma runda Rajdowych Mistrzostw Świata FIA - Rajd Argentyny. Carlos Sainz i Marc Marti wygrali tę trudną imprezę, a Sebastien Loeb i Daniel Elena zajęli drugie miejsce.
  • Argentyna nie dla Polaków

Argentyna nie dla Polaków

Rozpoczynający się już jutro Rajd Argentyny - trzecia eliminacja Mistrzostw Świata Production Car - nie przysporzy krajowym kibicom wielu powodów do radości.
  • Nie dla nas Argentyna....

Nie dla nas Argentyna....

• Argentyna po OS11: Kłopoty Gronholma!

Argentyna po OS11: Kłopoty Gronholma!

Początek drugiego etapu Rajdu Argentyny nie był udany dla lidera, Marcusa Gronholma który stracił całą swoją przewagę wypracowaną na ostatnich próbach wczorajszego etapu. Fin miał problemy z hydrauliką i w efekcie tego jego ogromna przewaga nad Tommim Makinenem stopniała do zaledwie 17 sekund.
  • Argentyna dzień drugi

Argentyna dzień drugi

Wszystko wskazuje na to, że o zwycięstwo w Rajdzie Argentyny walczyć będą już tylko dwaj kierowcy - McRae i Burns. Zawodników tych dzieli tylko (albo aż) 37 sekund i teoretycznie podczas jutrzejszych odcinków specjalnych wiele może się zdarzyć. Trzeci po drugim dniu Argentyny Sainz ma już prawie półtorej minuty straty do lidera. W niedzielę ostatni etap. Start pierwszego zawodnika: 14:06 polskiego czasu. Na mecie powinien zameldować się o godz. 21:09.
  • Argentyna - dzień 2

Argentyna - dzień 2

Kierowcy pokonali pierwszy odcinek specjalny (dziewiąty w całym rajdzie) drugiego dnia zmagań 21. Rajdu Argentyny. Wciąż z 41 sekundową przewagą nad Richardem Burnsem (Subaru Impreza WRC) prowadzi Colin McRae (Ford Focus WRC). Trzecie miejsce, ze stratą 1 minuty zajmuje Carlos Sainz (Ford Focus WRC), a czwarte kierowca Peugeota 206 WRC, Didier Auriol. Na piąte miejsce spadł natomiast lider klasyfikacji kierowców, Tommi Makkinen (Mitsubishi Lancer Evo).