apple

Artykuły - Apple (2360)

 • ​Apple potępia sytuację w USA - sklepy firmy są szabrowane

  ​Apple potępia sytuację w USA - sklepy firmy są szabrowane

  W Los Angeles wykorzystano sytuację związaną z protestami, aby okraść i zdemolować jeden ze sklepów Apple. Tim Cook, szef Apple, w liście do pracowników odniósł się do sytuacji w USA słowami Martina Luthera Kinga.
 • Kabel lightning z 24-karatowego złota

  Kabel lightning z 24-karatowego złota

  Firma Anker postanowiła wprowadzić do sprzedaży platerowany złotem kabel Lightning w cenie 100 dolarów.
 • Nowy iPhone zadebiutuje w listopadzie?

  Nowy iPhone zadebiutuje w listopadzie?

  Zgodnie z raportem banku inwestycyjnego Cowen, iPhone 12 ma zadebiutować co najmniej dwa miesiące później niż zwykle. Oznacza to, że prezentacja smartfona odbędzie się w listopadzie 2020 roku.
 • Apple iPhone 11 najpopularniejszym smartfonem świata

  Apple iPhone 11 najpopularniejszym smartfonem świata

  Firma konsultingowa Omdia udostępniła raport, z którego wynika, iż to Apple iPhone 11 był najlepiej sprzedającym się smartfonem na świecie w pierwszym kwartale 2020 roku.
 • Pojawił się jailbreak dla każdego iPhone’a

  Pojawił się jailbreak dla każdego iPhone’a

  Jedna z grup hakerskich wydała nowe narzędzie związane z jailbreakiem, które działa na każdym iPhonie. Dotyczy to także najnowszego oprogramowania iOS 13.5.
 • Apple iPhone 12 bez słuchawek w zestawie?

  Apple iPhone 12 bez słuchawek w zestawie?

  Nowe doniesienia wskazują na to, iż Apple może zdecydować się na kontrowersyjną decyzję w kwestii iPhone’a 12. Smartfon miałby nie posiadać słuchawek w zestawie. Skąd taki wybór?
 • Czy tak będzie wyglądał składany iPhone?

  Czy tak będzie wyglądał składany iPhone?

  Jeśli wierzyć internetowym plotkom, Apple może pracować nad swoim własnym, składanym telefonem. Pomimo, że nic nie wiadomo na temat prawdziwości tych informacji, internauci tworzą własne koncepty iPhone’a ze składaną konstrukcją.
 • iOS 13.5 został udostępniony przez Apple

  iOS 13.5 został udostępniony przez Apple

  Apple udostępniło iOS 13.5. Wśród nowości w oprogramowaniu znajdziemy między innymi prostsze odblokowywanie smartfona podczas noszenia maseczki.
 • Mamy więcej informacji na temat Apple Glass

  Mamy więcej informacji na temat Apple Glass

  Apple przygotowuje swoje okulary do rozszerzonej rzeczywistości. Do sieci przedostała się cena, którą trzeba będzie za nie zapłacić.
 • Niedrogi Apple iPad i iPad Mini w drodze

  Niedrogi Apple iPad i iPad Mini w drodze

  Najnowsze plotki wskazują na to, iż Apple przygotowuje kolejne tablety: iPada oraz iPada Mini. Urządzenia mają trafić na rynek najpóźniej do pierwszej połowy 2021 roku.

Filmy - Apple (14)

 • Nowy iPhone za dwie średnie krajowe. Drogo? Nie dla giełdowych inwestorów

  Premiera nowego iPhone’a jest zawsze wydarzeniem. Ale w ostatnich latach blask marki Apple słabnie, ponieważ skutecznie „pogryzają” ją konkurenci. Szczególną uwagę inwestorów wzbudziły zapowiedzi związane z usługa streamingową Apple TV+ oraz szczegóły dotyczące cen najnowszych smartfonów. Urządzenia będą droższe od wcześniejszych modeli, jednak Tim Cook nie obawia się w związku z tym, że ich sprzedaż ucierpi. Pierwsza reakcja rynku na te doniesienia była pozytywna –akcje Apple bezpośrednio po konferencji zyskały 1,4%.
 • 13-calowy iPad Pro

  SET Solution opracowało ciekawy koncept 12,9-calowego iPada. Z materiału wideo wynika, wyświetlacz tabletu pracuje w rozdzielczości 4K, a otaczające go ramki zostały zredukowane prawie do minimum.
 • Tak powstaje Mac Pro

  Firma Apple opublikowała materiał, na którym pokazano cały proces produkcji nowego Maca Pro. Wideo robi wrażenie, a sam sprzęt to takie małe technologiczne dzieło sztuki.
 • Wytrzymałość na upadki iPhone’a 5s i iPhone’a 5c

  Android Authority przygotował materiał poświęcony wytrzymałości zaprezentowanych niedawno iPhone’a 5s oraz iPhone’a 5c. Urządzenia były upuszczane na różnych wysokościach, po czym lądowały na chodniku. Jak poradziły sobie z tym wymagającym testem?