apple

Artykuły - Apple (4008)

 • Apple iPhone X przebija Samsunga Galaxy Note 9

  Apple iPhone X przebija Samsunga Galaxy Note 9

  Pierwsze benchmarki przeprowadzone na flagowcu koreańskiego producenta wskazują na to, iż najnowszy smartfon Samsunga nie jest w stanie przebić iPhone’a X pod kątem wydajności.
 • Jeden z inżynierów Tesli przechodzi do Apple. Szykuje się samochód z logiem jabłka?

  Jeden z inżynierów Tesli przechodzi do Apple. Szykuje się samochód z logiem jabłka?

  Po sześciotygodniowej przerwie od pracy, Doug Field postanowił opuścić Teslę i przejść bezpośrednio do Apple. Wspomniany inżynier był odpowiedzialny w firmie za rozwój wybranych elementów elektrycznych samochodów.
 • Unia Europejska może zmusić Apple do ważnej zmiany w smartfonach

  Unia Europejska może zmusić Apple do ważnej zmiany w smartfonach

  Unia Europejska zastanawia się nad kwestią ujednolicenia ładowarek do urządzeń mobilnych. Może okazać się, iż gigant z jabłkiem w logo będzie musiał się przystosować oraz zrezygnować z technologii forsowanej w iPhone’ach.
 • Fabryki producenta procesorów Apple zaatakowane wirusem

  Fabryki producenta procesorów Apple zaatakowane wirusem

  Firma TSMC oficjalnie poinformowała, iż fabryki odpowiedzialne za produkcję układów mobilnych zostały zaatakowane za pomocą specjalnego wirusa komputerowego. Do incydentu miało dojść 3 sierpnia tego roku.
 • Huawei wyprzedził Apple - to teraz drugi producent smartfonów na świecie

  Huawei wyprzedził Apple - to teraz drugi producent smartfonów na świecie

  Najnowsze dane napływające od analityków wskazują na to, iż Huawei wyprzedziło Apple i uplasowało się na drugim miejscu, zaraz po Samsungu. Chińczycy zaczynają sprzedawać coraz więcej smartfonów i powoli wyrastają na lidera rynku mobilnego.
 • Nowe iPhone’y mogą wspierać technologię dual SIM

  Nowe iPhone’y mogą wspierać technologię dual SIM

  Przecieki o wsparciu dla dwóch kart SIM jednocześnie w iPhone’ach pojawiały się od dłuższego czasu. W najnowszej wersji iOS 12 beta 5 znaleziono jednak wskazówkę, która może potwierdzać wspomnianą wyżej funkcję.
 • Huawei powoli zaczyna zagrażać Apple

  Huawei powoli zaczyna zagrażać Apple

  Chiński gigant zaczyna sprzedawać coraz więcej urządzeń mobilnych. Firma podzieliła się wynikami i okazuje się, iż Huawei zaczyna powoli gonić jednego ze swoich głównych rywali – amerykańskiego producenta z jabłkiem w logo.
 • Samsung wyśmiewa Apple w nowej reklamie

  Samsung wyśmiewa Apple w nowej reklamie

  Koreańczycy po raz kolejny postanowili dać prztyczek w nos producentowi z jabłkiem w logo. Najnowsza, krótka reklama Samsunga wyśmiewa prędkość pobierania jaką może pochwalić się iPhone X.
 • Nowe MacBooki z klawiaturą odporną na uszkodzenia

  Nowe MacBooki z klawiaturą odporną na uszkodzenia

  Apple zaprezentowało nowe MacBooki Pro, które charakteryzują się przeprojektowaną klawiaturą. Okazuje się, iż jest ona bardziej odporna na uszkodzenia oraz posiada ciekawy system usuwania zanieczyszczeń.
 • Apple prezentuje nowe MacBooki

  Apple prezentuje nowe MacBooki

  Amerykańska firma postanowiła bez żadnej zapowiedzi odświeżyć swoje komputery z serii MacBook Pro. Poznaliśmy przy tym specyfikację oraz cenę, którą trzeba będzie zapłacić za nowe notebooki od Apple.

Filmy - Apple (13)

 • 13-calowy iPad Pro

  SET Solution opracowało ciekawy koncept 12,9-calowego iPada. Z materiału wideo wynika, wyświetlacz tabletu pracuje w rozdzielczości 4K, a otaczające go ramki zostały zredukowane prawie do minimum.
 • Tak powstaje Mac Pro

  Firma Apple opublikowała materiał, na którym pokazano cały proces produkcji nowego Maca Pro. Wideo robi wrażenie, a sam sprzęt to takie małe technologiczne dzieło sztuki.
 • Wytrzymałość na upadki iPhone’a 5s i iPhone’a 5c

  Android Authority przygotował materiał poświęcony wytrzymałości zaprezentowanych niedawno iPhone’a 5s oraz iPhone’a 5c. Urządzenia były upuszczane na różnych wysokościach, po czym lądowały na chodniku. Jak poradziły sobie z tym wymagającym testem?
 • iPad 5 w pełnej okazałości

  Powyższy materiał wideo może rozwiać wszelkie niepewności związane z wyglądem iPada 5. Autor prezentuje bowiem nadchodzący tablet Apple w pełnej okazałości i porównuje z poprzednikiem oraz wersją mini.