Film - Aplauz Aplauz!

Synonimy:
"Aplauz aplauz", 'Aplauz aplauz'
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Aplauz Aplauz! (6)

 • TVN nie pokaże w niedzielę "Aplauz, aplauz!" i "Masterchefa"

  TVN nie pokaże w niedzielę "Aplauz, aplauz!" i "Masterchefa"

  W najbliższą niedzielę na antenie TVN-u zabraknie nowych odcinków dwóch programów rozrywkowych: "Aplauz, aplauz!" oraz "Masterchef". Stacja zdecydowała się na rezygnację z emisji premierowych epizodów z powodu meczu Polska-Irlandia.
 • Małgorzata Ohme: Nie każde dziecko nadaje się do telewizji

  Małgorzata Ohme: Nie każde dziecko nadaje się do telewizji

  "Aplauz, aplauz!" jest produkcją bardzo przyjazną dzieciom. To jest program o rodzinie - mówi Małgorzata Ohme. Jurorka tłumaczy, że twórcy show dbają o to, by na planie nie było rywalizacji za wszelką cenę. Nad uczestnikami czuwa także psycholog, który pomaga pokonać tremę i tłumaczy najmłodszym, że przegrana nie jest życiową porażką, bo udział w programie to tylko wakacyjna przygoda, a nie drzwi do wielkiej kariery.
 • Metamorfoza Małgorzaty Ohme w "Aplauz, aplauz!"

  Metamorfoza Małgorzaty Ohme w "Aplauz, aplauz!"

  Małgorzata Ohme na co dzień nie przywiązuje szczególnej wagi do swoich stylizacji. Chce być typową dziewczyną z sąsiedztwa, taką, która nie wyróżnia się na ulicy swoim wyglądem. Telewizja rządzi się jednak swoimi prawami i będąc jurorką w programie "Aplauz, aplauz!", psycholog musiała przejść swoistą metamorfozę.
 • Piotr Rubik: Dwa razy płakałem ze wzruszenia

  Piotr Rubik: Dwa razy płakałem ze wzruszenia

  W programie "Aplauz, aplauz!" nie tylko dzieci spełniają swoje marzenia o śpiewaniu - mówi Piotr Rubik. Jego zdaniem także wielu dorosłych uczestników talent show odkrywa w sobie talent i pasję do śpiewu. Muzyk nie ukrywa, że występy niektórych duetów wywołały w nim silne emocje, zdarzyło mu się nawet płakać ze wzruszenia.
 • Majka Jeżowska trenerką w programie "Aplauz, aplauz!"

  Majka Jeżowska trenerką w programie "Aplauz, aplauz!"

  "Aplauz, aplauz!" to nowy program stacji TVN. Wezmą w nim udział śpiewające dzieci wraz z dorosłymi opiekunami. Uczestnicy ćwiczyć będą pod okiem profesjonalnych trenerów - Majki Jeżowskiej i Magdy Steczkowskiej. Premiera nowego talent show 6 września.
 • "Aplauz, Aplauz", czyli następca "Małych Gigantów"

  "Aplauz, Aplauz", czyli następca "Małych Gigantów"

  Najpierw "Mali Giganci", teraz "Aplauz, Aplauz". Taki jest tytuł talent show, które prawdopodobnie już jesienią zobaczymy na antenie TVN.

Zdjęcia - Aplauz Aplauz! (5)

 • film.interia.pl
  "Aplauz, aplauz!": Nowy talent-show TVN-u
 • film.interia.pl
  "Aplauz, aplauz!": Nowy talent-show TVN-u
 • film.interia.pl
  "Aplauz, aplauz!": Nowy talent-show TVN-u
 • film.interia.pl
  "Aplauz, aplauz!": Nowy talent-show TVN-u
 • film.interia.pl
  "Aplauz, aplauz!": Nowy talent-show TVN-u

Filmy - Aplauz Aplauz! (2)

 • "Aplauz, Aplauz!": Piotr Rubik płakał dwa razy

  W programie „Aplauz, aplauz!” nie tylko dzieci spełniają swoje marzenia o śpiewaniu – mówi Piotr Rubik. Jego zdaniem także wielu dorosłych uczestników talent show odkrywa w sobie talent i pasję do śpiewu. Muzyk nie ukrywa, że występy niektórych duetów wywołały w nim silne emocje, zdarzyło mu się nawet płakać ze wzruszenia
 • Majka Jeżowska trenerką w programie "Aplauz, aplauz!"

  „Aplauz, aplauz!” to nowy program stacji TVN. Wezmą w nim udział śpiewające dzieci wraz z dorosłymi opiekunami. Uczestnicy ćwiczyć będą pod okiem profesjonalnych trenerów – Majki Jeżowskiej i Magdy Steczkowskiej. Premiera nowego talent show 6 września.