apel

Artykuły - Apel (97)

Filmy - Apel (5)

 • Mały słoń "zaatakował" mężczyznę

  Mężczyzna był podczas nagrania apelu o ochronę słoni. W tym też celu obok siebie miał jednego małego słonia, któremu chyba coś nie pasowało. Gdy facet mówił, ten zaczął go "atakować". Trzeba przyznać, że to całkiem uroczy maluch.
 • Schetyna (PO) o apelu do prezydenta Dudy i działaniach PiS (TV Interia)

  Schetyna (PO) o apelu do prezydenta Dudy i działaniach PiS (TV Interia).
 • Manifestacja służby zdrowia w Warszawie

  Konieczny jest natychmiastowy istotny wzrost nakładów na publiczną ochronę zdrowia i wzrost pracowniczych wynagrodzeń - uważa Porozumienie Zawodów Medycznych, które w liście do premier Beaty Szydło zwraca się o możliwość spotkania i apeluje do rządu o dialog.
 • Policja o ŚDM: Dziękujemy, że posłuchaliście apelów!

  Jak przyznaje Mariusz Ciarka, rzecznik komendy głównej policji, była duża obawa, że utrudnienia w ruchu spowodują paraliż Krakowa. Mimo to, tak ogromne wydarzenie, jakim są Światowe Dni Młodzieży, niemal nie mają wpływu na komunikację. Rzecznik podziękował mieszkańcom za stosowanie się do apeli służb. - Rzeczywiście, była duża obawa, że utrudnienia i ograniczenia w ruchu wpłyną negatywnie na poruszanie się po Krakowie, ale, jak widać, ruch jest takim ruchem, jakiego życzylibyśmy sobie, aby miał miejsce codziennie - mówi w rozmowie z Interia. tv rzecznik policji. - Nie ma żadnych korków. Tutaj można podziękować mieszkańcom, że posłuchali apeli władz i przesiedli się do komunikacji miejskiej - dodaje.