apartament

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Apartament (Film Reż.Maciej Czajkowski) , Apartament (Film (2004)[Wicker Park] Reż.Paul McGuigan)

Artykuły - Apartament (73)

 • Apartamenty w kościołach

  Loft, penhaus, przytulna chatka za miastem, a może apartament w sekularyzowanym kościele? Fantazja deweloperów nie zna granic.
 • Luksus nie zależy od metrażu

  Luksus nie zależy od metrażu

  Nabywcy coraz częściej decydują się na zakup luksusowych apartamentów, których cena metra kwadratowego przekracza 20 tys. zł. Prym wiedzie Warszawa, gdzie zainteresowaniem cieszą się zarówno duże lokale o podwyższonym standardzie, jak i mniejsze apartamenty w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.
 • Marzysz o apartamencie? Szykuj przynajmniej milion złotych!

  Marzysz o apartamencie? Szykuj przynajmniej milion złotych!

  Od 10 tys. zł w górę - tyle kosztuje metr kwadratowy luksusowych apartamentów w największych miastach kraju. Popyt na mieszkaniowy luksus rośnie. Inwestorzy stawiają na wyższą półkę z myślą o dobrej lokacie kapitału, a także o zarabianiu na wynajmie.
 • Sprzedaż apartamentów w Polsce na przykładzie sześciu miast

  Sprzedaż apartamentów w Polsce na przykładzie sześciu miast

  Około 15-20 tys. zł za metr kwadratowy - tyle średnio kosztują apartamenty w projektach deweloperskich z najwyższej półki. Najdroższym rynkiem w kraju pozostaje oczywiście Warszawa. W tym tekście sprawdziliśmy ceny i lokalizacje ekskluzywnych nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego w stolicy i wybranych miastach regionalnych.
 • Jak wygląda prawdziwy apartament?

  Jak wygląda prawdziwy apartament?

  "Apartamenty od 38 metrów kwadratowych" - tak "krzyczą" billboardy jednego z warszawskich deweloperów. Na dodatek owe "apartamenty" położone są w średnio prestiżowej okolicy i tak naprawdę z apartamentami nie mają nic wspólnego poza nazwą. Home Broker podpowiada, jak nie dać się nabrać na "apartament", bo jest to na naszym rynku najczęściej nadużywane słowo.
 • Zarabiając 9 tys. zł miesięcznie możesz sobie kupić apartament w Krakowie

  Zarabiając 9 tys. zł miesięcznie możesz sobie kupić apartament w Krakowie

  8755 zł - takim miesięcznym wynagrodzeniem trzeba się wykazać, aby kupić 120-metrowy apartament w Krakowie - wynika z analizy Lion's House i portalu nieruchomości Domy.pl. Aby kupić apartament najmniej zarabiać muszą mieszkańcy Katowic i Łodzi, gdzie aby stać właścicielem podobnego lokalu, trzeba dysponować dochodem ok. 6 tys. złotych.
 • Z milionem nie zamieszkasz pod dobrym adresem

  Z milionem nie zamieszkasz pod dobrym adresem

  Mimo najwyższych cen nieruchomości w kraju, z milionem złotych w kieszeni można w Warszawie znaleźć lokal praktycznie w każdej dzielnicy, a daleko od centrum kupić da się nawet dom.
 • Kardynał Bertone dementuje plotki o swoim "ogromnym apartamencie"

  Kardynał Bertone dementuje plotki o swoim "ogromnym apartamencie"

  Tylko 350 metrów kwadratowych ma watykańskie mieszkanie, które niebawem zajmie były sekretarz stanu kardynał Tarcisio Bertone. Poinformował o tym wiernych swoich byłych diecezji, którzy solidaryzowali się z nim po prasowych rewelacjach na temat metrażu jego przyszłej rezydencji.
 • Europoseł zarobi w ciągu kadencji na trzy apartamenty w Warszawie

  Europoseł zarobi w ciągu kadencji na trzy apartamenty w Warszawie

  Przeciętny europoseł zarobił w ciągu roku 215 tys. euro, czyli około 900 tys. złotych - wynika z szacunków brytyjskiego dziennika Daily Mail. W ciągu pięcioletniej kadencji daje to kwotę 4,5 mln złotych. Wystarczyłaby ona na zakup trzech apartamentów w Warszawie, ponad ośmiu w Bułgarii, ale nie wystarczyłaby nawet na pół apartamentu w centrum Londynu - wynika z szacunków Lion's Bank.
 • Apartamenty i rezydencje drożeją najszybciej

  Apartamenty i rezydencje drożeją najszybciej

  W 2013 r. większość luksusowych nieruchomości drożało - wynika z danych zebranych przez firmę Knight Frank. Historia ostatnich lat pokazuje ponadto, że najbardziej prestiżowe rynki często zachowują się lepiej niż segment popularny.

Filmy - Apartament (1)

 • Apartamenty w kościołach

  Loft, penthaus, przytulna chatka za miastem, a może apartament w sekularyzowanym kościele? Fantazja deweloperów nie zna granic. Poprzednio w murach tych kościołów chrzczono dzieci, a dziś można w nich zamieszkać. - Czasem wyobrażam sobie, że te dusze krążą nade mną - mówi Bori Golmshmidt, mieszkanka sekularyzowanego kościoła.