anty nc+

Artykuły - Anty nc+ (11)

 • Pakiet Full Extra za 99 zł dla abonentów nc+

  Pakiet Full Extra za 99 zł dla abonentów nc+

  Zgodnie z informacjami pojawiającymi się na forach internetowych, poprzez BOK platformy satelitarnej nc+ dostępna jest nowa oferta promocyjna pod nazwą Full Extra.
 • nc+: Aktualizacja dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace

  nc+: Aktualizacja dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace

  24 lipca 2013 roku zmienia się oprogramowanie dekoderów PVR BOX+ HD 500 GB Pace aktualnie lub kiedykolwiek podłączonego do internetu, który posiada oprogramowanie w wersji 154i. Przeprowadzenie aktualizacji nie wymaga podłączenia dekodera do internetu.
 • Cyfrowy Polsat o sytuacji w nc+

  Cyfrowy Polsat o sytuacji w nc+

  Cyfrowy Polsat przedstawił swoje wyniki za pierwszy kwartał 2013 roku. Dominik Libicki, prezes spółki, był pytany również o kłopoty głównego konkurenta - nc+, platformy powstałej z połączenia n i CYFRY+. Po jej uruchomieniu okazało się, że zaprezentowana oferta jest zbyt droga dla klientów, którzy na dodatek zostali zmuszeni do automatycznej migracji do niej. Wywołało to fale protestów w internecie, a UOKiK nałożył na platformę karę 11 mln zł.
 • Oferta nc+ dla klientów Orange Polska

  Oferta nc+ dla klientów Orange Polska

  Orange Polska rozszerza współpracę z telewizją nc+. Klienci mogą wybierać nie tylko spośród kilku pakietów telewizyjnych oferowanych razem z usługą FunPack, ale także kupić nc+ w zestawie z mobilnym dostępem do Internetu Orange Free w promocyjnej cenie 99 zł lub tylko samą telewizję.
 • TLC HD - kolejny kanał lifestylowy w ofercie nc+

  TLC HD - kolejny kanał lifestylowy w ofercie nc+

  19 kwietnia do oferty nc+ dołączy kanał TLC HD, to kolejny kanał w wysokiej rozdzielczości dostępny na platformie - TLC.
 • Oferta specjalna DVB-T w nc+ za 19,90 zł

  Oferta specjalna DVB-T w nc+ za 19,90 zł

  Od 15 kwietnia 2013 roku w punktach sprzedaży nc+ udostępniona zostanie nowa oferta DVB-T skierowana do nowych klientów.
 • Jednak dojdzie do zmiany w cenniku nc+?

  Jednak dojdzie do zmiany w cenniku nc+?

  Na profilu platformy nc+ na Facebooku pojawiła się informacja: - Dziękujemy za wszystkie uwagi. Prosimy o kilka dni cierpliwości. Intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami, które przedstawimy w nadchodzącym tygodniu. - Czyżby nowa platforma powstała z połączenia n i CYFRY+ planowała poważne zmiany w ofercie? Jak podaje „Newsweek”, prezes nc+, Julien Verley, „przebąkuje już coś o możliwości zmian w cenniku, który - jak twierdził wcześniej - był nie do ruszenia”.
 • Cyfrowy Polsat: Komentarz w sprawie Anty NC+

  Cyfrowy Polsat: Komentarz w sprawie Anty NC+

  Cyfrowy Polsat wysłał do nas oficjalny komunikat na temat strony antyncplus.pl i profilu "Anty NC+", które powstały po debiucie platformy nc+. Prezentujemy go w całości poniżej.
 • Nc+ odpowie niezadowolonym abonentom i proponuje promocje

  Nc+ odpowie niezadowolonym abonentom i proponuje promocje

  21 marca wystartowała platforma nc+. Od tego czasu minął tydzień, a zamiast wielkiego święta, abonenci łączących się platform "n" i Cyfry + mają duży mętlik w głowach. Początek nowego wydarzania w telewizji był do tego stopnia nieudany, że już 17 tysięcy osób na profilu społecznościowym popiera akcję skierowaną przeciwko nowej platformie. Nc+ postanowiła się odnieść do zarzutów.
 • Automatyczna migracja abonentów n i CYFRY+ do nc+

  Automatyczna migracja abonentów n i CYFRY+ do nc+

  Wraz ze startem platformy nc+ rozpoczął się również trudny proces migracji dotychczasowych abonentów. Klienci n oraz CYFRY+ otrzymują pisma z propozycjami zmiany oferty. Żeby było jasne: nie dotyczy to wszystkich klientów, bo część obecnych abonentów może pozostać do końca umowy na starych warunkach. Cała akcja migracji budzi ogromne emocje i falę niechęci do nowej platformy nc+, choć to raczej problemy z komunikacją. Czy każdy dostanie ofertę „nie do odrzucenia”?