Antonio Banderas

Artykuły - Antonio Banderas (121)

 • Antonio Banderas po dziesięciu latach znów będzie Kotem w butach

  Antonio Banderas po dziesięciu latach znów będzie Kotem w butach

  Minęła dekada od premiery filmu „Kot w butach”, a wytwórnia Universal ogłosiła datę wejścia do kin sequelu. Produkcja „Puss in Boots: The Last Wish” ujrzy światło dzienne 23 września 2022 r. W anglojęzycznej wersji w główną rolę znów wcieli się Antonio Banderas.
 • Antonio Banderas w dniu 60. urodzin dowiedział się, że jest zarażony koronawirusem

  Antonio Banderas w dniu 60. urodzin dowiedział się, że jest zarażony koronawirusem

  W poniedziałek 10 sierpnia popularny hiszpański aktor skończył 60 lat. Urodziny spędza jednak inaczej niż w latach ubiegłych. Gwiazdor zdradził, że wynikiem pozytywnym zakończył się jego test na obecność koronawirusa. Banderas uspokaja, że czuje się dobrze, a jedyną zmianą w jego samopoczuciu jest to, że szybciej się męczy.
 • Antonio Banderas: Nowa świeżość

  Antonio Banderas: Nowa świeżość

  10 sierpnia Antonio Banderas, za wielu uważany za symbol męskiego seksapilu, obchodzi 60. urodziny. Hiszpański gwiazdor ujawnił, że przebywa obecnie w kwarantannie z powodu zakażenia koronawirusem, uspokoił jednak fanów, że jego zdrowiu nie zagraża bezpieczeństwo.
 • Antonio Banderas w ekranizacji gry komputerowej

  Antonio Banderas w ekranizacji gry komputerowej

  Prace nad filmem opartym na fabule serii popularnych gier komputerowych "Uncharted" to jeden z najdłużej zapowiadanych projektów, jakie czekają na realizację. Ciągłe zmiany reżysera i obsady sprawiły, że zaczęto wątpić w to, że ta ekranizacja kiedykolwiek powstanie. Najnowsze wiadomości wskazują jednak na to, że niebawem powinniśmy zobaczyć "Uncharted" na ekranach kin. Właśnie ogłoszono, że do obsady filmu dołączył Antonio Banderas.
 • Antonio Banderas o pierwszej nominacji do Oscara

  Antonio Banderas o pierwszej nominacji do Oscara

  Antonio Banderas, gwiazdor takich produkcji, jak "Desperado" czy "Maska Zorro", po raz pierwszy w swojej karierze otrzymał nominację do Oscara. To prestiżowe wyróżnienie hiszpański aktor postrzega jako zwieńczenie wieloletniej współpracy z reżyserem Pedro Almodovarem. "To niemal sen" - przyznaje.
 • Antonio Banderas ma swój teatr

  Antonio Banderas ma swój teatr

  Na początku swojej kariery Antonio Banderas występował w teatrze. Teraz znów będzie można go zobaczyć na deskach scenicznych. Ba, aktor nawet kupił sobie teatr!
 • Antonio Banderas spełnia marzenia

  Antonio Banderas spełnia marzenia

  Na początku swojej kariery Antonio Banderas występował w teatrze. Teraz znów będzie można go zobaczyć na deskach scenicznych. Ba, aktor kupił sobie teatr!
 • Antonio Banderas: Ostatnie urodziny przed sześćdziesiątką

  Antonio Banderas: Ostatnie urodziny przed sześćdziesiątką

  Co łączy kota ze "Shreka", Desperado i Zorro? Antonio Banderas! W sobotę ten hiszpański aktor i reżyser, za wielu uważany za symbol męskiego seksapilu, świętuje 59. urodziny.
 • Antonio Banderas: Miał być piłkarzem

  Antonio Banderas: Miał być piłkarzem

  Co łączy kota ze "Shreka", "Desperado" i Zorro? Antonio Banderas! 10 sierpnia ten hiszpański aktor i reżyser, za wielu uważany za symbol męskiego seksapilu, świętował 59. urodziny.
 • Antonio Banderas: Romantyczna twarz

  Antonio Banderas: Romantyczna twarz

  "Ból i blask" jest już ósmym filmem, który Pedro Almodovar zrealizował z Antonio Banderasem. To ten reżyser odkrył gwiazdora dla kina i to on utorował mu drogę do Hollywood. Gdy się poznali, Almodovar powiedział swojemu przyszłemu ulubieńcowi, że ten ma bardzo romantyczną twarz...

Zdjęcia - Antonio Banderas (11)

 • film.interia.pl
  Antonio Banderas: Momenty były
 • film.interia.pl
  Antonio Banderas: Momenty były
 • film.interia.pl
  Antonio Banderas: Momenty były
 • film.interia.pl
  Antonio Banderas: Momenty były
 • film.interia.pl
  Antonio Banderas: Momenty były
 • film.interia.pl
  Antonio Banderas: Momenty były

Filmy - Antonio Banderas (6)