antoni

Artykuły - Antoni (65)

 • Wystawa fotograficznych nokturnów Antoniego Anatola Węcławskiego

  Nastrojowe nocne zdjęcia przedwojennej Warszawy jednego z najlepszych polskich fotografów Antoniego Anatola Węcławskiego (1891-1985) prezentowane są w bibliotece Stowarzyszenia Historyków Sztuki w Warszawie.
 • Wszystkie pasje Antoniego Pawlickiego

  Wszystkie pasje Antoniego Pawlickiego

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", przyznaje, że ma bardzo wiele pasji, którym poświęca cały swój wolny czas. Pisaliśmy już o tym, że interesuje się historią, motoryzacją i sztukami walki, że bierze udział w rajdach samochodowych i trenuje krav magę... Co jeszcze fascynuje przystojnego aktora?
 • Pawlicki zostaje na dłużej

  Pawlicki zostaje na dłużej

  Wkrótce ruszą zdjęcia do następnej, 4. serii "Komisarza Aleksa". Już wiemy: Orlicz nie zginie! Antoni Pawlicki zostanie na kolejne 5 serii!
 • "Mundial. Gra o wszystko": Walka nie tylko na boisku

  "Mundial. Gra o wszystko": Walka nie tylko na boisku

  Zbigniew Boniek, Grzegorz Lato i trener Antoni Piechniczek są wśród bohaterów filmu "Mundial. Gra o wszystko" o mistrzostwach świata w piłce nożnej w 1982 r. Podczas gdy w Polsce panował stan wojenny, zawodnicy walczyli w Hiszpanii m.in. z reprezentacją ZSRR.
 • "Miasto44" na Stadionie Narodowym

  "Miasto44" na Stadionie Narodowym

  Zdjęcia do opowiadającego o powstaniu warszawskim "Miasta44" w reż. Jana Komasy rozpoczną się w stolicy w sobotę na ul. Stalowej. W obsadzie filmu znajdą się m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. Premiera odbędzie się 1 sierpnia 2014 r. na Stadionie Narodowym.