antoni

Artykuły - Antoni (55)

 • Wszystkie pasje Antoniego Pawlickiego

  Wszystkie pasje Antoniego Pawlickiego

  Antoni Pawlicki, czyli Michał Orlicz z "Komisarza Aleksa", przyznaje, że ma bardzo wiele pasji, którym poświęca cały swój wolny czas. Pisaliśmy już o tym, że interesuje się historią, motoryzacją i sztukami walki, że bierze udział w rajdach samochodowych i trenuje krav magę... Co jeszcze fascynuje przystojnego aktora?
 • Pawlicki zostaje na dłużej

  Pawlicki zostaje na dłużej

  Wkrótce ruszą zdjęcia do następnej, 4. serii "Komisarza Aleksa". Już wiemy: Orlicz nie zginie! Antoni Pawlicki zostanie na kolejne 5 serii!
 • "Mundial. Gra o wszystko": Walka nie tylko na boisku

  "Mundial. Gra o wszystko": Walka nie tylko na boisku

  Zbigniew Boniek, Grzegorz Lato i trener Antoni Piechniczek są wśród bohaterów filmu "Mundial. Gra o wszystko" o mistrzostwach świata w piłce nożnej w 1982 r. Podczas gdy w Polsce panował stan wojenny, zawodnicy walczyli w Hiszpanii m.in. z reprezentacją ZSRR.
 • "Miasto44" na Stadionie Narodowym

  "Miasto44" na Stadionie Narodowym

  Zdjęcia do opowiadającego o powstaniu warszawskim "Miasta44" w reż. Jana Komasy rozpoczną się w stolicy w sobotę na ul. Stalowej. W obsadzie filmu znajdą się m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt. Premiera odbędzie się 1 sierpnia 2014 r. na Stadionie Narodowym.
 • Antoni Pawlicki i sztuka walki wręcz

  Antoni Pawlicki i sztuka walki wręcz

  Kiedy kilka miesięcy temu Antoni Pawlicki dowiedział się, że zagra Michała Orlicza w "Komisarzu Aleksie", postanowił dobrze przygotować się do tej roli. Rozpoczął naukę Krav Maga - znanego na całym świecie systemu samoobrony i walki wręcz!
 • "Komisarz Aleks": Orlicz w psychiatryku

  "Komisarz Aleks": Orlicz w psychiatryku

  Wkrótce Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) trafi do szpitala psychiatrycznego na oddział terapii... uzależnień! Dlaczego?
 • Pawlicki czy Wesołowski?

  Pawlicki czy Wesołowski?

  Do niecodziennego spotkania doszło w studiu programu "Kawa czy herbata?". Fani "Komisarza Aleksa" mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć obok siebie dwóch serialowych opiekunów czworonożnego detektywa - Marka Bromskiego (Jakub Wesołowski) i Michała Orlicza (Antoni Pawlicki).
 • "Komisarz Aleks": Kim jest Michał Orlicz?

  "Komisarz Aleks": Kim jest Michał Orlicz?

  - Michał Orlicz - przedstawi się Lucynie (Magdalena Walach) i Puchale (Ireneusz Czop) przystojny 30-latek, którego początkowo uznają za intruza przeszkadzającego im w prowadzeniu śledztwa. - Komisarz Michał Orlicz. Będziemy razem pracować - szybko doda Antoni Pawlicki, która gra nowego bohatera serialu "Komisarz Aleks".
 • Pawlicki zawdzięcza to babci

  Pawlicki zawdzięcza to babci

  Antoni Pawlicki, którego już wkrótce oglądać będziemy w roli Michała Orlicza w "Komisarzu Aleksie", jest wnukiem nieżyjącej już znakomitej aktorki Barbary Rachwalskiej, czyli niezapomnianej Marii Talar z kultowego "Domu". To właśnie sławnej babci Antoni zawdzięcza swą miłość do teatru i kina.
 • Pawlicki zastąpi Wesołowskiego

  Pawlicki zastąpi Wesołowskiego

  Przed fanami Aleksa wielkie emocje. Jego pan - Marek Bromski (Jakub Wesołowski) zginie! Nowym opiekunem psa zostanie Michał Orlicz (Antoni Pawlicki).