anton

Artykuły - Anton (35)

 • MŚ w biathlonie: Drugie złoto Fourcade'a, Sikora 51.

  MŚ w biathlonie: Drugie złoto Fourcade'a, Sikora 51.

  Francuz Martin Fourcade zdobył w niemieckim Ruhpolding złoty medal biathlonowych mistrzostw świata w biegu na 12,5 km na dochodzenie. Drugie miejsce zajął Szwed Carl-Johan Bergman, a trzecie Rosjanin Anton Szypulin. Tomasz Sikora był 51.
 • Anton Ferdinand nie poda ręki Johnowi Terry'emu

  Anton Ferdinand nie poda ręki Johnowi Terry'emu

  Anton Ferdinand z Queens Park Rangers zapowiedział, że nie poda w sobotę ręki kapitanowi reprezentacji Anglii Johnemu Terry'emu w meczu czwartej rundy Pucharu Anglii Rangers - Chelsea Londyn. Powodem jest rasistowskie zachowanie piłkarza Chelsea.
 • PŚ w biathlonie: Zwycięstwo Szipulina, Pływaczyk daleko

  PŚ w biathlonie: Zwycięstwo Szipulina, Pływaczyk daleko

  Rosjanin Anton Szipulin wygrał bieg na dochodzenie na 12,5 km biathlonowego Pucharu Świata czeskim Novym Mescie. Jedyny Polak, który wystartował - Krzysztof Pływaczyk, zajął 52. miejsce.
 • The Economist chwali Polskę

  The Economist chwali Polskę

  Polska, choć z ograniczoną rolą jako kraju sprawującego przewodnictwo w Unii Europejskiej, spełniła oczekiwania - oceniają w rozmowie z Polskim Radiem zagraniczni korespondenci. Szef brukselskiego biura Financial Times Pieter Spiegiel, oraz Anton La Guardia z tygodnika The Economist podkreślają, że kryzys pokrzyżował Polsce plany i wymusił zmianę agendy, ale i tak zaznaczyła ona swoją obecność.
 • Anton wygrał 19. etap, Cobo liderem

  Anton wygrał 19. etap, Cobo liderem

  Hiszpan Igor Anton z grupy Euskaltel wygrał w piątek 19. etap wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana, którego trasa długości 158,5 km prowadziła z Noja do Bilbao.
 • Wampir o imieniu... Jerry

  Wampir o imieniu... Jerry

  "Jerry? Co to za imię dla wampira?" - dziwi się nastolatek Charley Brewster (Anton Yelchin), gdy dowiaduje się o prawdziwej tożsamości swego sympatycznego sąsiada.
 • Giro d'Italia - wygrana Antona, Contador drugi

  Giro d'Italia - wygrana Antona, Contador drugi

  Hiszpan Igor Anton z grupy Euskaltel wygrał 14., uznawany za "królewski", etap wyścigu kolarskiego Giro d'Italia z austriackiego Lienzu do Monte Zoncolan o długości 210 km. Drugi był Hiszpan Alberto Contador, który umocnił się na pozycji lidera.
 • PŚ: Nieudany start Sikory w Anterselvie

  PŚ: Nieudany start Sikory w Anterselvie

  Rosjanin Anton Szypulin wygrał w czwartek we włoskiej Anterselvie sprint na 10 km zaliczany do biathlonowego Pucharu Świata, wyprzedzając Niemca Michaela Greisa oraz Norwega Larsa Bergera.
 • Homo Americanus

  Homo Americanus

  "Amerykanin" ("The American"), reż. Anton Corbijn, USA 2010, dystrybutor Forum Film, premiera kinowa 5 listopada 2010 roku.
 • Vuelta a Espana - Nibali liderem, Anton się wycofał

  Vuelta a Espana - Nibali liderem, Anton się wycofał

  Hiszpański kolarz Joaquim Rodriguez (Katiusza) wygrał 14. etap wyścigu Vuelta a Espana, długości 178 km z Burgos do Pena Cabarga. Nowym liderem został Włoch Vincenzo Nibali. Dotychczasowy - Hiszpan Igor Anton - wycofał się po upadku na jednym ze zjazdów.