Anthony Joshua

Artykuły - Anthony Joshua (780)

 • Anthony Joshua: Parker nie ma dość siły, żeby mnie znokautować

  Anthony Joshua: Parker nie ma dość siły, żeby mnie znokautować

  Anthony Joshua (20-0, 20 KO) nie daje wiary pogróżkom Josepha Parkera (24-0, 18 KO), który zapowiada, że go znokautuje, gdy 31 marca pięściarze zmierzą się na stadionie w Cardiff.
 • Joseph Parker: Dostrzegam słabe strony Joshuy

  Joseph Parker: Dostrzegam słabe strony Joshuy

  Joseph Parker (24-0, 18 KO) jest bardzo zadowolony z tego, jak przebiegają przygotowania do wielkiego pojedynku unifikacyjnego w wadze ciężkiej z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO).
 • Joshua chce najpierw walczyć z Furym, a potem z Wilderem

  Joshua chce najpierw walczyć z Furym, a potem z Wilderem

  Spekulacje co do potencjalnej konfrontacji mistrzów wagi ciężkiej: Anglika Anthony'ego Joshuy (20-0 20 KO) z Amerykaninem Deontayem Wilderem (40-0 39 KO) trwają, ten pierwszy nie jest jednak póki co zainteresowany takim zestawieniem.
 • Eddie Hearn: Pojedynek Joshuy z Wilderem musi się odbyć

  Eddie Hearn: Pojedynek Joshuy z Wilderem musi się odbyć

  Po wygranej nad Luisem Ortizem uradowany Deontay Wilder (40-0, 39 KO) rzucił rękawicę Anthony'emu Joshui (20-0, 20 KO). - Ile razy mam go wyzywać do walki? Zresztą po tym, co Joshua dziś zobaczył, raczej nie będzie chciał mieć ze mną nic do czynienia - podkręcał atmosferę mistrz WBC wagi ciężkiej. Czy doczekamy się starcia tych dwóch mocarzy?
 • Evander Holyfield: Joshua i Wilder mogą zarobić 250 mln dolarów

  Evander Holyfield: Joshua i Wilder mogą zarobić 250 mln dolarów

  Po wygranej Deontaya Wildera (40-0, 39 KO) wzrosły apetyty na jego walkę z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO), jednak słynny Evander Holyfield radzi Anglikowi, aby póki co skupił się na swoim najbliższym przeciwniku.
 • Anthony Joshua unika Deontaya Wildera?

  Anthony Joshua unika Deontaya Wildera?

  Na konferencji prasowej po walce z Luisem Ortizem (28-1, 24 KO) głos zabrał Shelly Finkel, menedżer Deontaya Wildera (40-0, 39 KO), który stwierdził, że Anthony Joshua (20-0, 20 KO) unika Amerykanina. Na dowód Finkel pokazywał dziennikarzom wydruk wiadomości e-mail, którą otrzymał od promotora Anglika.
 • Deontay Wilder: Koniec czekania. Czas na walkę z Joshuą

  Deontay Wilder: Koniec czekania. Czas na walkę z Joshuą

  Mistrz WBC w wadze ciężkiej Deontay Wilder (39-0, 38 KO) chce jak najszybciej zmierzyć się z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO). W środę po treningu otwartym stwierdził, że do tej walki musi dojść, jeśli obaj odniosą zwycięstwo w swoich najbliższych pojedynkach.
 • Dillian Whyte: Parker nie wytrzyma presji w walce z Joshuą

  Dillian Whyte: Parker nie wytrzyma presji w walce z Joshuą

  Dillian Whyte (22-1, 16 KO) nie daje Josephowi Parkerowi (24-0, 18 KO) większych szans w walce z Anthonym Joshuą (20-0, 20 KO).
 • ​Teddy Atlas: Joshua na szczycie, Wilder bije najmocniej

  ​Teddy Atlas: Joshua na szczycie, Wilder bije najmocniej

  ​Teddy Atlas znany jest nie tylko z ciętego języka, ale również ciekawych analiz przed walkami. Dawny trener Mike'a Tysona wypowiedział się właśnie na temat sobotniej potyczki pomiędzy Deontayem Wilderem (39-0, 38 KO) a Luisem Ortizem (28-0, 24 KO) o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC.
 • Adam Kownacki: Mistrz powinien być jeden

  Adam Kownacki: Mistrz powinien być jeden

  - Dałem dobrą walkę. Moją misją jest zdobycie mistrzostwa świata wagi ciężkiej, a wygrana przed czasem nad Kiładze sprawiła, że jestem już dużo bliżej swojej szansy i walki o tytuł - mówi Adam Kownacki (17-0, 14 KO), który najpierw odprawiając w lipcu zeszłego roku Artura Szpilkę (TKO 4), a w zeszłym miesiącu Iago Kiładze (KO 6), w końcu został doceniony przez kibiców oraz ekspertów.

Filmy - Anthony Joshua (1)

 • Kolejny efektowny nokaut Anthony'ego Joshuy

  Na gali w Londynie notowany Anthony Joshua nie dał żadnych szans Gary'emu Cornishowi, wygrywając przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie. 25-letni mistrz olimpijski z Londynu jest uważany przez ekspertów za następcę Lennoksa Lewisa. Zdaniem byłego polskiego pięściarza Dariusza Michalczewskiego Joshua jeszcze jednak musi trochę poczekać na poważniejsze walki w boksie zawodowym. - On ma jeszcze wiele czasu. Jeśli dobrze się zaaklimatyzuje w wadze ciężkiej to na pewno zaistnieje tam na dłużej. To dobry chłopak, utalentowany, ale doświadczenia się nie kupi - powiedział Michalczewski. Źródło: Press Focus/x-news