Anthony Hopkins

Synonimy:
Hopkins Anthony,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Anthony Hopkins (87)

 • Anthony Hopkins świętuje zdobycie Oscara z Salmą Hayek

  Anthony Hopkins świętuje zdobycie Oscara z Salmą Hayek

  Salma Hayek zamieściła na swoim Instagramie zaskakujący filmik – zabawny taniec radości, jaki wykonuje z Anthonym Hopkinsem w jego domu, by uczcić drugiego Oscara w jego kolekcji. Bawili się przy hicie Leonarda Cohena „Dance Me To The End of Love”.
 • Rodzina Chadwicka Bosemana nie ma żalu do Anthony’ego Hopkinsa

  Rodzina Chadwicka Bosemana nie ma żalu do Anthony’ego Hopkinsa

  Przyznanie Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę męską Anthony’emu Hopkinsowi to jedna z najbardziej dyskusyjnych decyzji tegorocznej edycji rozdania nagród Akademii. Wiele osób spodziewało się bowiem, że statuetką w tej kategorii wyróżniony zostanie zmarły w ubiegłym roku Chadwick Boseman. Tak się nie stało, o co wielu jego fanów ma pretensje. Do grona tych, którzy nie uważają, że Hopkins "zabrał" Oscara Bosemanowi, należą bliscy zmarłego.
 • Anthony Hopkins nagrał filmik, w którym podziękował za Oscara i uczcił Chadwicka Bosemana

  Anthony Hopkins nagrał filmik, w którym podziękował za Oscara i uczcił Chadwicka Bosemana

  W nocy z niedzieli na poniedziałek 83-letni Anthony Hopkins przeszedł do historii jako najstarszy aktor nagrodzony Oscarem dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Drugą statuetkę w karierze przyniosła mu rola w dramacie „Ojciec”. Hopkins w pokonanym polu pozostawił jednego z głównych kandydatów do tej nagrody, zmarłego w ubiegłym roku Chadwicka Bosemana. W specjalnym wideo opublikowanym na Instagramie, podziękował za nagrodę, a jednocześnie złożył hołd Bosemanowi.
 • "Wirtuoz. Pojedynek zabójców": Kiedy premiera filmu z Anthonym Hopkinsem?

  "Wirtuoz. Pojedynek zabójców": Kiedy premiera filmu z Anthonym Hopkinsem?

  "Wirtuoz. Pojedynek zabójców" - tak brzmi polski tytuł thrillera, w którym Anthony Hopkins wcielił się w postać tajemniczego szefa płatnego zabójcy granego przez Ansona Mounta. Nowy film Nicka Stagliano, w którym wystąpili także Abbie Cornish i Eddie Marsan, zadebiutuje na VOD już 5 maja.
 • Anthony Hopkins w "Pojedynku zabójców"

  Anthony Hopkins w "Pojedynku zabójców"

  W thrillerze noir "Wirtuoz. Pojedynek morderców" zdobywca Oscara Anthony Hopkins wcielił się w postać tajemniczego szefa płatnego zabójcy granego przez Ansona Mounta. Nowy film Nicka Stagliano, w którym wystąpili także Abbie Cornish i Eddie Marsan, zadebiutuje na VOD już 5 maja.
 • Anthony Hopkins przegapił galę rozdania nagród BAFTA

  Anthony Hopkins przegapił galę rozdania nagród BAFTA

  Anthony Hopkins, który w grudniu skończy 84 lata, w niedzielę (11 kwietnia) przeszedł do historii jako najstarszy zdobywca nagrody BAFTA dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Legendarny gwiazdor kina nie wziął jednak udziału w wirtualnej ceremonii, ponieważ... był pochłonięty malowaniem obrazu.
 • Diaboliczny Anthony Hopkins w zwiastunie filmu "Wirtuoz. Pojedynek zabójców"

  Diaboliczny Anthony Hopkins w zwiastunie filmu "Wirtuoz. Pojedynek zabójców"

  5 maja bezpośrednio na serwisy VOD trafi najnowszy film z udziałem Anthony'ego Hopkinsa, zatytułowany "Wirtuoz. Pojedynek zabójców" ("The Virtuoso"). Kilka dni wcześniej odbędzie się ceremonia rozdania Oscarów, na której Hopkins, nominowany za rolę w filmie "Ojciec", ma spore szanse na zwycięstwo. Jeśli wygra, będzie to dodatkowa zachęta do zobaczenia jego kolejnego ekranowego wcielenia.
 • "Milczenie owiec": Anthony Hopkins przyznał, że bał się Jodie Foster

  "Milczenie owiec": Anthony Hopkins przyznał, że bał się Jodie Foster

  Przy okazji 30-lecia premiery nagrodzonego pięcioma Oscarami filmu "Milczenie owiec", w reżyserii nieżyjącego już Jonathana Demme'a, aktorzy wyznali, że czuli się sobą onieśmieleni. Do końca zdjęć Anthony Hopkins i Jodie Foster trzymali się na dystans i osobno pracowali nad rolami.
 • Anthony Hopkins świętuje 45. rocznicę zerwania z alkoholizmem

  Anthony Hopkins świętuje 45. rocznicę zerwania z alkoholizmem

  Laureat Oscara w najnowszym filmiku opublikowanym na Instagramie podzielił się swoimi przemyśleniami na temat okrągłej rocznicy zerwania z piciem. Gwiazdor "Milczenia owiec" wyjawił, że decyzja o definitywnym odstawieniu alkoholu całkowicie odmieniła jego życie. "Nagle nadeszła ulga, moje życie stało się niesamowite. Miewam chwile zwątpienia, czasem muszę walczyć ze sobą, ale trzymam się swojego postanowienia" - powiedział Hopkins.
 • Będą Oscary? Hopkins jako ojciec Colman

  Będą Oscary? Hopkins jako ojciec Colman

  Choć przyszłoroczna ceremonia rozdania Oscarów z pewnością różnić się będzie od dotychczasowych, jedno się nie zmienia. To oscarowe przewidywania, które zaczynają się im bliżej końca roku. Z powodu pandemii COVID-19 filmów ubiegających się o statuetki będzie z pewnością mniej, ale wraz z jesienią zaczynają pojawiać się tytuły, o których może być głośno w kontekście Oscarów. Takim filmem może być "Ojciec" z Anthonym Hopkinsem i Olivią Colman. Zadebiutował jego zwiastun.

Zdjęcia - Anthony Hopkins (11)

 • film.interia.pl
  Anthony Hopkins: Nie tylko Lecter
 • film.interia.pl
  Anthony Hopkins: Nie tylko Lecter
 • film.interia.pl
  Anthony Hopkins: Nie tylko Lecter
 • film.interia.pl
  Anthony Hopkins: Nie tylko Lecter
 • film.interia.pl
  Anthony Hopkins: Nie tylko Lecter
 • film.interia.pl
  Anthony Hopkins: Nie tylko Lecter

Filmy - Anthony Hopkins (4)

 • Anthony Hopkins o roli w filmie "Transformers: Ostatni Rycerz"

  - Ktoś zapytał, dlaczego wystąpiłem w "Transformersach". Odparłem: "Dlaczego nie?". Ludzie bywają zbyt nadęci. Mnie też się to zdarza. Ale uwielbiam tego typu filmy - Anthony Hopkins wyjaśnił, dlaczego przyjął propozycję występu w nowym filmie Michaela Baya.
 • "Noe: Wybrany przez Boga"

  Świat to miejsce pozbawione nadziei, gdzie nie pada deszcz i nie wschodzi zboże. Żądzą nim samozwańczy przywódcy wraz ze swoimi barbarzyńskimi hordami. Jedyny dobry człowiek w tej okrutnej rzeczywistości to Noe (Russell Crowe). Doświadczony wojownik, mag oraz uzdrowiciel pragnie tylko pokoju dla swoich dzieci i żony Naameth (Jennifer Connelly). Każdej nocy jednak nawiedza go sen o niekończącej się powodzi - destrukcji wszelkiego istnienia. Stopniowo zdaje sobie sprawę, że to wiadomość wysyłana mu przez samego Stwórcę, który postanowił oczyścić świat ze zła. Noe otrzymuje ostatnią szansę ocalenia życia na Ziemi...
 • "Hitchcock"

  Jest 1959 rok. Alfred Hitchcock (Anthony Hopkins) pracuje nad filmem, który odciśnie niezatarte piętno na historii kina grozy - "Psychozą"...
 • "360"

  Decyzja przystojnego biznesmena, który zdoła oprzeć się pokusie i pozostanie wierny swojej żonie, wywoła serię nieoczekiwanych zdarzeń.