antena

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Antena (Film (2007)[Antena, La] Reż.Esteban Sapir) ,

Artykuły - Antena (41)

 • Uwaga na "cudowne" anteny odbierające wszystko

  Od jakiegoś czasu redakcja "SAT Kuriera" przygląda się bardzo sprytnym reklamom na Facebooku oraz stronom internetowym, które zachwalają "cudowne" anteny, które mają odbierać podobno wszystko, w tym także kanały płatnej telewizji. Jak to możliwe? Twórcy stron twierdzą, że kablówki mają obowiązek nadawania na "tajnej" częstotliwości wszystkich kanałów ze swojej oferty i to jeszcze w wersji niekodowanej (FTA). Większej bajki już dawno nie słyszeliśmy!
 • NSA: Nie można postawić na swoim domu 12-metrowej anteny radiowej

  NSA: Nie można postawić na swoim domu 12-metrowej anteny radiowej

  Nie wolno stawiać za wysokiej anteny radiowej, jeżeli w okolicy nie ma podobnych - wynika z piątkowego wyroku Naczelnego Sądu Administracyjnego. Sąd orzekł, że 12-metrowa antena narusza zasady dobrego sąsiedztwa.
 • Młynarska spada z anteny? TVP dementuje

  Młynarska spada z anteny? TVP dementuje

  Telewizja Polska zdementowała podane przez tygodnik "Twoje Imperium" informacje, że magazyn "Świat się kręci" w połowie listopada spadnie z anteny Jedynki. "To nieprawda" - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Piotr Radziszewski, dyrektor TVP1.
 • "Galeria" nie wróci na antenę TVP

  "Galeria" nie wróci na antenę TVP

  Serial "Galeria"- wbrew wcześniejszym zapowiedziom - nie wrócił w poniedziałek na antenę Jedynki. TVP nie przedłużyła ostatecznie umowy na realizację nowych odcinków. W ramówce miejsce przeznaczone dla tej telenoweli zajął serial "Wszystko przed nami".
 • Muzyczny hit TVP wraca na antenę

  Muzyczny hit TVP wraca na antenę

  Od 9 września w niedzielne popołudnia na antenie TVP1 Maria Szabłowska i Krzysztof Szewczyk będą przypominać największe muzyczne hity w programie "Wideoteka: 60 hitów na 60 lat".
 • "Figurantka" na antenie HBO

  "Figurantka" na antenie HBO

  Nowy serial HBO "Figurantka" przedstawia perypetie byłej senator, Seliny Meyer, która otrzymuje nominację na stanowisko wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.
 • "Klan" zniknie z anteny?

  "Klan" zniknie z anteny?

  Czy po 15. latach emisji producenci postanowili zakończyć serial "Klan"? Jak na razie pojawiają się na ten temat sprzeczne informacje.
 • Czy lepiej kupić dłuższą?

  Czy lepiej kupić dłuższą?

  Antena ma decydujący wpływ na pracę samochodowego zestawu CB. Czy jednak zawsze dłuższa będzie lepsza? Oto nasz test.
 • Rozrywkowy program znika z anteny

  Rozrywkowy program znika z anteny

  Zarząd telewizji TVN podjął decyzję o zdjęciu z anteny programu "Między kuchnią a salonem". Informację tę potwierdziła stacja.
 • "Ranczo" wraca na antenę

  "Ranczo" wraca na antenę

  Długo oczekiwany przez widzów nowy sezon "Rancza", najpopularniejszego serialu telewizyjnej Jedynki, powróci na antenę stacji już 6 marca. W produkcji pojawi się wiele nowych postaci, w które wcielą się m.in.: Tomasz Sapryk, Dorota Segda i Patricia Kazadi.