Anonymous

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Anonimowi (grupa haktywistów Anonymus) ,

Artykuły - Anonymous (41)

 • Czy Anonimowi przejęli kontrolę nad neonazistowską stroną Daily Stormer?

  Czy Anonimowi przejęli kontrolę nad neonazistowską stroną Daily Stormer?

  Grupa związana z ruchem Anonimowych przejęła kontrolę nad amerykańskim, neonaziwstowskim serwisem Daily Stormer. Miał to być odwet za śmierć podczas manifestacji w Charlottesville. Pojawiły się jednak sugestie, że... do przejęcia strony wcale nie doszło.
 • Grupa Anonymous: NASA przygotowuje się na ujawnienie prawdy o UFO

  Grupa Anonymous: NASA przygotowuje się na ujawnienie prawdy o UFO

  Mało kto nie słyszał o organizacji hakerskiej Anonymous. Członkowie tej grupy włamywali się już na konta członków ISIS, badali tajemnice Donalda Trumpa oraz udzielali się w Polsce podczas akcji protestacyjnej przeciw umowie ACTA. Tym razem hakerzy zabrali się za sekrety NASA.
 • Porażka w walce Anonimowych z Państwem Islamskim

  Porażka w walce Anonimowych z Państwem Islamskim

  Tydzień temu grupa haktywistów twierdząca, że ma powiązania z Anonimowymi wypowiedziała wojnę Państwu Islamskiemu. Następstwem operacji była dezaktywacja prawie 30 tys. kont w serwisie Twitter. Pojawiły się głosy, że niektóre z usuniętych profili i stron nie miały nic wspólnego z terrorystami.
 • Anonymous: Zhakowaliśmy 5,5 tys. kont IS na Twitterze

  Anonymous: Zhakowaliśmy 5,5 tys. kont IS na Twitterze

  Hakerzy z grupy Anonymous poinformowali, że zhakowali 5,5 tys. kont Państwa Islamskiego (IS) na Twitterze. Wcześniej w nagraniu zamieszczonym na YouTube wypowiedzieli oni IS wojnę w ramach odwetu po piątkowych zamachach w Paryżu.
 • ISIS odpowiada Anonimowym

  ISIS odpowiada Anonimowym

  Islamscy terroryści z ISIS odpowiedzieli na „deklarację wojny” skierowaną do nich przez haktywistów Anonymous po ostatnich zamachach w Paryżu. Terroryści nazwali Anonimowych „idiotami”.
 • Haktywiści Anonymous wypowiedzieli wojnę ISIS

  Haktywiści Anonymous wypowiedzieli wojnę ISIS

  W odpowiedzi na ostatnie ataki w Paryżu, aktywiści z hakerskiej organizacji Anonymus zapowiedzieli „wojnę totalną” przeciwko terrorystom ISIS. „Upolujemy was” – zagrozili hakerzy.
 • ​Anonymous znów uderzają. Tym razem w kanadyjski rząd

  ​Anonymous znów uderzają. Tym razem w kanadyjski rząd

  Hakerzy z grupy Anonymous przyznali się do ataku na rządowe strony internetowe Kanady.
 • Hakerzy walczą z Państwem Islamskim

  Hakerzy walczą z Państwem Islamskim

  Tysiące internetowych profili zwolenników Państwa Islamskiego upubliczniła międzynarodowa organizacja hakerska Anonymous. Na akcję zareagował Twitter, stopniowo likwidując podejrzane konta. Działania hakerów poparł też Facebook, cofając wczoraj decyzję o zablokowaniu cyber-aktywistom dostępu do ich własnej strony.
 • Ulicami miast przeszły marsze "Miliona Masek" ruchu Anonymous

  Ulicami miast przeszły marsze "Miliona Masek" ruchu Anonymous

  Ulicami niektórych miast we wtorek wieczorem przeszły marsze "Miliona Masek" zorganizowane przez członków ruchu Anonymous. W Warszawie w pochodzie z pl. Zamkowego przed Pałac Prezydencki wzięło udział kilkadziesiąt osób, w innych miastach frekwencja nie dopisała.
 • 12-latek hakował dla Anonimowych

  12-latek hakował dla Anonimowych

  12-letni chłopiec z Montrealu został uznany za winnego serii włamań hakerskich na strony internetowe należące m.in. do policji i instytucji rządowych. Młody haker działał w ramach osławionej grupy Anonymous.