Annette Bening

Synonimy:
Bening Annette,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Annette Bening (12)

 • Annette Bening na czele jury festiwalu w Wenecji

  Annette Bening na czele jury festiwalu w Wenecji

  Amerykańska aktorka Annette Bening, która czterokrotnie była nominowana do Oscara, stanie na czele jury 74. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji.
 • Poproszę kopertę, czyli oscarowa noc

  Poproszę kopertę, czyli oscarowa noc

  Stało się już zwyczajem rozpoczynanie tekstów o Oscarach od mocnych, moralizujących i pełnych potępienia opinii dla tego całego związanego z ceremonią szumu. A przecież to jedynie robienie obszernej reklamy przemysłowi kinowemu.
 • Oscary: Księżniczka jest tylko jedna!

  Oscary: Księżniczka jest tylko jedna!

  Dlaczego Natalie Portman pozostaje murowaną faworytką do wygrania tegorocznego Oscara? Bo jej kreacja w "Czarnym łabędziu" jest klasycznym przykładem amerykańskiej szkoły aktorskiej w duchu Lee Strasberga.
 • Dostanie nagrodę i... oszaleje

  Dostanie nagrodę i... oszaleje

  Istnieje ryzyko, że Emma Stone, nominowana do Złotego Globa za rolę w filmie "Łatwa dziewczyna", oszaleje podczas gali rozdania nagród.
 • Bening i Moore do Oscara!

  Bening i Moore do Oscara!

  Gwiazdy filmu "The Kids Are All Right" - Annette Bening i Julianne Moore - mają spore szanse na nominację do Oscara. Wytwórnia Focus Features, która dystrybuuje obraz w reżyserii Lisy Cholodenko, wesprze kandydatury obydwu aktorek.
 • Hopkins zagra Hemingwaya

  Hopkins zagra Hemingwaya

  Anthony Hopkins zagra Ernesta Hemingwaya w filmie "Hemingway and Fuentes" w reżyserii Andy'ego Garcii. Anette Benning wcieli się w postać trzeciej żony pisarza - Mary Welsh Hemingway.
 • Szukają dawcy nasienia

  Szukają dawcy nasienia

  Annette Bening ("American Beauty", "Kobiety"), Julianne Moore ("Godziny", "Miasto ślepców"), Mark Ruffalo ("Tatuaż", "Zodiak"), Josh Hutcherson ("Most do Terabithii", Podróż do wnętrza ziemi 3D") i Mia Wasikowska ("Opór", "Alicja w krainie czarów") dołączyli do obsady nowego filmu niezależnej reżyserki Lisy Cholodenko ("Na wzgórzach Hollywood", "Jaskinie serca").
 • Annette Bening na Broadwayu

  Annette Bening na Broadwayu

  Aktorka Annette Bening ("American Beauty") po 20 latach przerwy wraca na nowojorski Broadway.
 • Paltrow biega z nożyczkami

  Paltrow biega z nożyczkami

  Gwyneth Paltrow ("Sylvia", "Sky Kapitan i świat jutra") wystąpi u boku Annette Bening ("American Beauty", "Bezprawie") w filmie "Running With Scissors", który powstaje dla studia Sony's TriStar Pictures. Obraz będzie ekranizacją bestsellerowej powieści Augustena Burroughsa "Biegając z nożyczkami".
 • Bening, Kingsley i zbrodnicza opowieść

  Bening, Kingsley i zbrodnicza opowieść

  Annette Bening ("American Beauty", "Miłość w Białym Domu") i Ben Kingsley ("Gandhi", "Sexy Beast") zagrają główne role w niezależnym filmie "Mrs. Harris". Obraz opowie o morderstwie, które przed laty poruszyło amerykańskie media. Zdjęcia rozpoczną się 9 lutego 2004 roku w Los Angeles.