Anne Hathaway

Synonimy:
Hathaway Anne,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Anne Hathaway (85)

 • ​Anne Hathaway zmuszona do tego, żeby się ostrzyc

  ​Anne Hathaway zmuszona do tego, żeby się ostrzyc

  ​Anne Hathaway zdradziła, że na planie pandemicznej komedii "Skazani na siebie" podjęła się niecodziennego zadania i spróbowała swoich sił w roli... fryzjerki. Nie było to jednak spowodowane jej pragnieniem poeksperymentowania z fryzurą, lecz strachem przed skorzystaniem z usług specjalisty spoza ekipy filmowej. "Do kwestii zapobiegania zarażeniu koronawirusem od początku podchodziłam bardzo poważnie. Zostałam zmuszona do tego, żeby się ostrzyc" - wyjaśniła aktorka.
 • ​Anne Hathaway z powodu pandemii miała napady lęku

  ​Anne Hathaway z powodu pandemii miała napady lęku

  ​Anne Hathaway możemy obecnie oglądać w komedii "Skazani na siebie". Opowiada ona o perypetiach pary, która się rozstaje, ale z powodu obostrzeń wprowadzonych zw względu na pandemię, zmuszona jest dalej ze sobą mieszkać. Aktorka zdradziła, że utożsamia się ze swoją bohaterką, która podczas izolacji mocno podupadła na zdrowiu psychicznym. "Musiałam nauczyć się rozmawiać o swoich stanach lękowych i być po prostu milsza dla samej siebie" - wyznała gwiazda.
 • Anne Hathaway: Była dziewiątą kandydatką, a mimo to dostałą rolę

  Anne Hathaway: Była dziewiątą kandydatką, a mimo to dostałą rolę

  Nagrodzona Oscarem Anne Hathaway przez wielu widzów – zwłaszcza tych interesujących się modą – kojarzona jest głównie z występem w słynnej komedii „Diabeł ubiera się u Prady”. Okazuje się, że gwiazda nie była pierwszym wyborem twórców – zanim otrzymała angaż do produkcji, rolę zaproponowano ośmiu innym aktorkom. „Byłam dziewiątą kandydatką. A jednak dostałam tę rolę! Trzymajcie się i nigdy się nie poddawajcie” – powiedziała.
 • ​Anne Hathaway: Zmierzyć się z hejtem

  ​Anne Hathaway: Zmierzyć się z hejtem

  Choć rola w głośnym dramacie "Les Miserables: Nędznicy" zagwarantowała jej uznanie krytyków i statuetkę Oscara, przyczyniła się również do drastycznego spadku jej popularności wśród fanów. Jak przyznała po latach Anne Hathaway, hejt, którego padła ofiarą po premierze słynnego filmu, paradoksalnie wzmocnił ją psychicznie. "Internet nagle zwrócił się przeciwko mnie. Ale okazało się, że to było dla mnie dobre. Takie doświadczenia mogą cię niesamowicie wzmocnić i uodpornić" - stwierdziła aktorka.
 • Anne Hathaway nie znosi... swojego imienia

  Anne Hathaway nie znosi... swojego imienia

  Jeśli jakiś fan będzie miał okazję, by poprosić Anne Hathaway o wspólne zdjęcie, pod żadnym pozorem nie powinien zwracać się do niej jej oficjalnym imieniem. Aktorka nie cierpi bowiem, gdy mówi się do niej Anne. Zdecydowanie bardziej woli formę Annie.
 • Anne Hathaway: Co z Mikołajem?

  Anne Hathaway: Co z Mikołajem?

  Anne Hathaway, która aktualnie promuje swój najnowszy film "Locked Down", przy okazji wirtualnej wizyty w popularnym programie "The Tonight Show", zdradziła, jak dyscyplinuje starszego syna. 38-letnia gwiazda ujawniła, że aby osiągnąć swój cel, wykorzystuje autorytet św. Mikołaja. Przyznaje, że efekt jest natychmiastowy.
 • Anne Hathaway w komedii o pandemii

  Anne Hathaway w komedii o pandemii

  Anne Hathaway, hollywoodzka gwiazda, która ma już w swoim dorobku Oscara za rolę w filmie "Les Misérables. Nędznicy", tym razem wystąpiła w komedii romantycznej "Locked Down". Film trafi na platformę HBO Max 14 stycznia. Aktorka przyznała, że promując komedię w tak dramatycznych czasach, czuje się dziwnie.
 • Anne Hathaway: Liz Taylor naprawdę zmieniła świat

  Anne Hathaway: Liz Taylor naprawdę zmieniła świat

  Aktorka, która zdobyła Oscara za drugoplanową rolę w filmie "Les Misérables. Nędznicy", porównała się do Elizabeth Taylor. Anne Hathaway stwierdziła, że wiele ją z nią łączy, ale wiele też dzieli.
 • Anne Hathaway przeprasza za rolę w "Wiedźmach"

  Anne Hathaway przeprasza za rolę w "Wiedźmach"

  Anne Hathaway, laureatka Oscara za rolę w musicalu "Les Misérables. Nędznicy", zagrała w familijnej komedii "The Witches" ("Wiedźmy"), która dwa tygodnie temu miała premierę w serwisie HBO Max. Film oburzył osoby z niepełnosprawnościami, bo - według nich - upowszechnia stereotyp "przerażającego kaleki". Teraz aktorka bije się w piersi i obiecuje wyciągnięcie wniosków na przyszłość.
 • Anne Hathaway ukrywała ciążę na planie filmu

  Anne Hathaway ukrywała ciążę na planie filmu

  "Wiedźmy" to jeden z tych filmów, które z powodu pandemii, zamiast do kin trafiły w niektórych krajach od razu na serwisy VOD. W tym wyreżyserowanym przez Roberta Zemeckisa remake'u klasycznego filmu z 1990 roku, główną rolę zagrała Anne Hathaway. Aktorka przyznała, że przed ekipą filmową ukrywała, że jest w ciąży.

Zdjęcia - Anne Hathaway (1)

 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki wg magazynu "Forbes"

Filmy - Anne Hathaway (5)

 • Anne Hathaway o filmie "Interstellar"

  "Interstellar" jest historią o grupie badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości - podróżowania w innym wymiarze. Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech, czyli słynnej kalifornijskiej politechniki - Kipa Thorne'a.
 • Anne Hathaway: Lubiłam grać egoistkę

  Sprawiało mi ogromną przyjemność grać tę postać. Lubiłam grać egoistkę. Lubiłam grać osobę, która nie dba o to, co inni o niej myślą - powiedziała Anne Hathaway w wywiadzie przeprowadzonym przy okazji premiery DVD i Blu-ray filmu "Mroczny Rycerz powstaje".
 • "Les Miserables. Nędznicy"

  Najnowsza adaptacja powieści Victora Hugo, a zarazem słynnego musicalu opartego na jej wątkach. Los francuskiego ludu, dotkniętego niesprawiedliwością społeczną, uosabia postać głównego bohatera, katorżnika Jeana Valjeana (Hugh Jackman), skazanego na ciężkie roboty za kradzież chleba. Wydźwignąwszy się z upadku dzięki pomocy biskupa, Jean odnajduje sens dobra, zdobywa wysoką pozycję społeczną i staje się protektorem skrzywdzonych i uciśnionych. Wciąż jednak prześladuje go inspektor policji Javert (Russell Crowe)...
 • "Nędznicy" - kulisy powstawania filmu

  Tom Hooper przenosi na ekran słynny musical oparty na klasycznej powieści Victora Hugo. O pracy nad filmem "Nędznicy" opowiadają jego gwiazdy - Anne Hathaway, Russell Crowe, Hugh Jackman, Amanda Seyfried i inni.