Anne Hathaway

Synonimy:
Hathaway Anne,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Anne Hathaway (72)

 • Hollywoodzkie gwiazdy wyraziły podziw wobec odwagi pewnego 6-latka

  Hollywoodzkie gwiazdy wyraziły podziw wobec odwagi pewnego 6-latka

  6-letni Bridger Walker ze stanu Wyoming został bohaterem Ameryki po tym, jak uratował swoją młodszą siostrę przed atakiem psa, co przypłacił poważnymi obrażeniami. Wzruszyło to hollywoodzkie gwiazdy, w tym aktorów z "Avengersów". Złożyli mu oni hołd.
 • Podczas pracy nad filmem Christopher Nolan nie pozwala aktorom siadać na krzesłach

  Podczas pracy nad filmem Christopher Nolan nie pozwala aktorom siadać na krzesłach

  Choć reżyserowane przez Christophera Nolana filmy to produkcje, które kosztują setki milionów dolarów, biorący w nich udział aktorzy i twórcy nie mogą liczyć nawet na takie wygody, jak chociażby krzesło. Takimi informacjami na temat kulisów pracy z Nolanem podzieliła się występująca w jego filmach „Interstellar” oraz „Mroczny Rycerz powstaje” Anne Hathaway.
 • Gwiazdorska obsada filmu "Armageddon Time"

  Gwiazdorska obsada filmu "Armageddon Time"

  Imponująco wygląda lista nazwisk aktorów, którzy zagrają w najnowszym filmie Jamesa Graya, reżysera zeszłorocznego hitu "Ad Astra". Do Cate Blanchett, której udział potwierdzono już wcześniej, dołączyli Robert De Niro, Oscar Isaac, Donald Sutherland i Anne Hathaway.
 • Anne Hathaway była żoną... Szekspira

  Anne Hathaway była żoną... Szekspira

  Internauci nie przestają zaskakiwać, a kolejne ciekawostki wyciągane na światło dzienne mogą zadziwić. Podobnie jest z historią Anne Hathaway i Williama Szekspira. Czy coś ich łączy? Zdecydowanie tak!
 • Anne Hathaway w ciąży

  Anne Hathaway w ciąży

  To wspaniałe wieści dla wszystkich fanów Anne Hathaway! Ta utalentowana aktorka zdradziła w mediach społecznościowych, że niebawem powita na świecie swoje drugie dziecko. W opisie do zdjęcia "z brzuszkiem" zdradziła też, że droga do powtórnego macierzyństwa nie należała do najłatwiejszych...
 • Anne Hathaway po raz drugi zostanie mamą

  Anne Hathaway po raz drugi zostanie mamą

  Anne Hathaway jest w ciąży. Aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Wcześniej walczyła z problemem bezpołdności.
 • ​Anne Hathaway: Kobieta o wielu twarzach i... akcentach

  ​Anne Hathaway: Kobieta o wielu twarzach i... akcentach

  W "Oszustkach", komedii, która wchodzi do kin 21 czerwca, Anne Hathaway wciela się w sprytną złodziejką, która wyłudza pieniądze od bogatych mężczyzn. Jej postać jest jak kameleon. Musi nakładać rozmaite maski, posługiwać się różnymi języki i akcentami.
 • Anne Hathway zaśpiewała zmienione piosenki u Jimmy'ego Fallona

  Anne Hathway zaśpiewała zmienione piosenki u Jimmy'ego Fallona

  Aktorka Anne Hathaway była gościem programu Jimmy’ego Fallona. Wraz z nim wzięła udział w zabawie, która polegała na śpiewaniu piosenek z tekstem zmienionym przez Google Translator.
 • Utalentowane aktorki. Świetne wokalistki?

  Utalentowane aktorki. Świetne wokalistki?

  Jako aktorki zdobyły popularność, zagrały w kasowych filmach i zdobyły mnóstwo nagród. Jednak oprócz tego dysponują również innymi talentami. Potrafią nie tylko grać, ale również śpiewać.
 • Anne Hathaway, Keanu Reeves i Daniel Radcliffe razem na planie

  Anne Hathaway, Keanu Reeves i Daniel Radcliffe razem na planie

  Anne Hathaway, Keanu Reeves, Daniel Radcliffe, Chloe Grace Moretz, Tom Holland, Asa Butterfield, Jeff Goldblum i Abraham Attah wystąpią w najnowszym filmie Shane’a Carrutha, twórcy niezależnych produkcji "Wynalazek" i "The Upstream Color".

Zdjęcia - Anne Hathaway (1)

 • film.interia.pl
  Najlepiej zarabiające aktorki wg magazynu "Forbes"

Filmy - Anne Hathaway (5)

 • Anne Hathaway o filmie "Interstellar"

  "Interstellar" jest historią o grupie badaczy, którzy dzięki nowo odkrytemu tunelowi czasoprzestrzennemu pokonują granice do tej pory przekraczające ludzkie możliwości - podróżowania w innym wymiarze. Film oparty jest na teorii naukowej opracowanej przez fizyka z Caltech, czyli słynnej kalifornijskiej politechniki - Kipa Thorne'a.
 • Anne Hathaway: Lubiłam grać egoistkę

  Sprawiało mi ogromną przyjemność grać tę postać. Lubiłam grać egoistkę. Lubiłam grać osobę, która nie dba o to, co inni o niej myślą - powiedziała Anne Hathaway w wywiadzie przeprowadzonym przy okazji premiery DVD i Blu-ray filmu "Mroczny Rycerz powstaje".
 • "Les Miserables. Nędznicy"

  Najnowsza adaptacja powieści Victora Hugo, a zarazem słynnego musicalu opartego na jej wątkach. Los francuskiego ludu, dotkniętego niesprawiedliwością społeczną, uosabia postać głównego bohatera, katorżnika Jeana Valjeana (Hugh Jackman), skazanego na ciężkie roboty za kradzież chleba. Wydźwignąwszy się z upadku dzięki pomocy biskupa, Jean odnajduje sens dobra, zdobywa wysoką pozycję społeczną i staje się protektorem skrzywdzonych i uciśnionych. Wciąż jednak prześladuje go inspektor policji Javert (Russell Crowe)...
 • "Nędznicy" - kulisy powstawania filmu

  Tom Hooper przenosi na ekran słynny musical oparty na klasycznej powieści Victora Hugo. O pracy nad filmem "Nędznicy" opowiadają jego gwiazdy - Anne Hathaway, Russell Crowe, Hugh Jackman, Amanda Seyfried i inni.