Anna Wendzikowska

Artykuły - Anna Wendzikowska (85)

 • Anna Wendzikowska w skąpym bikini rozgrzewa fanów

  Anna Wendzikowska w skąpym bikini rozgrzewa fanów

  ​Anna Wendzikowska nie marnuje czasu! Gwiazda wybrała się na kolejne wakacje! Tym razem za kierunek swojego urlopu wybrała wyspę Curacao. Do sieci trafiły pierwsze fotografie z wyjazdu. Aktorka w skąpym, panterkowym bikini rozgrzała internautów!
 • Anna Wendzikowska zdobyła się na poruszające wyznanie!

  Anna Wendzikowska zdobyła się na poruszające wyznanie!

  Anna Wendzikowska zazwyczaj tryska entuzjazmem i w swoich mediach społecznościowych pokazuje niemal idealne życie. Teraz jednak zdecydowała się na wstrząsające wyznanie i okazuje się, że w jej życiu były naprawdę trudne chwile.
 • Anna Wendzikowska: Czuję w sobie coraz większy spokój

  Anna Wendzikowska: Czuję w sobie coraz większy spokój

  "W pracy goniłam, jak chomik w kołowrotku, w domu drugi etat, wiecznie zmęczona, niedospana" - Anna Wendzikowska wspomina na Instagramie swoje dawne życie. Za sprawą pandemii koronawirusa zaszła jednak w niej duża przemiana. Zwolniła tempo, wyciszyła się i przestawiła się na życie "tu i teraz".
 • Anna Wendzikowska przed aparatem córki

  Anna Wendzikowska przed aparatem córki

  Gwiazda "Dzień dobry TVN" przy okazji publikacji kolejnych zdjęć z wakacji, które spędza na Dominikanie, zdradza, że są one dziełem jej 5-letniej córki Kornelii. "Wprawdzie, jak dorwie aparat, to trudno ją przekonać, żeby zrobiła zdjęcie mnie, zamiast 1000 selfie... Ale dajemy radę" - przyznaje Anna Wendzikowska.
 • Anna Wendzikowska eksponuje wdzięki w Dubaju

  Anna Wendzikowska eksponuje wdzięki w Dubaju

  Anna Wendzikowska nie ukrywa, że jest uzależniona od podróży. Nawet pandemia koronawirusa nie powstrzymała jej przed kolejną eskapadą.
 • Anna Wendzikowska tańczy na rurze. Ale ciało!

  Anna Wendzikowska tańczy na rurze. Ale ciało!

  Anna Wendzikowska jakiś czas temu podzieliła się z fanami swoją nową pasją. Aktorka znana między innymi z serialu "M jak Miłość" trenuje taniec na rurze! Gwiazda zaprezentowała w sieci swoje postępy. Internauci są pod wrażeniem: "Jak ty to zrobiłaś?!". .
 • Anna Wendzikowska tańczy na rurze w kusym stroju

  Anna Wendzikowska tańczy na rurze w kusym stroju

  ​Anna Wendzikowska, która od pewnego czasu trenuje pole dance, pochwaliła się fanom nowym zdjęciem z treningu. Zachwytom nie było końca. "Kobieta rakieta" - komentują fani.
 • Anna Wendzikowska w oryginalnym kostiumie

  Anna Wendzikowska w oryginalnym kostiumie

  Anna Wendzikowska jest królową mediów społecznościowych. Dziennikarka doskonale wie, jak przyciągnąć uwagę internautów.
 • Anna Wendzikowska zaczęła naukę tańca... na rurze

  Anna Wendzikowska zaczęła naukę tańca... na rurze

  Dziennikarce "Dzień dobry TVN" znudziło się chodzenie na siłownię i postanowiła spróbować czegoś nowego. Zapisała się na lekcje pole dance, czyli zajęcia łączące elementy tańca i akrobatyki przy wykorzystaniu pionowego drążka. Pierwsze lekcje już za nią.
 • Anna Wendzikowska zaczęła naukę tańca... na rurze

  Anna Wendzikowska zaczęła naukę tańca... na rurze

  Dziennikarce „Dzień dobry TVN” znudziło się chodzenie na siłownię i postanowiła spróbować czegoś nowego. Zapisała się na lekcje pole dance, czyli zajęcia łączące elementy tańca i akrobatyki, przy wykorzystaniu pionowego drążka. Pierwsza lekcja już za nią.

Filmy - Anna Wendzikowska (25)

 • Anna Wendzikowska wraca do "M jak miłość"

  Staram się dobrze łączyć oba moje zawody - mówi Anna Wendzikowska. Na co dzień pracuje jako dziennikarka zajmująca się tematyką filmową, co pewien czas staje jednak przed kamerą również jako aktorka.
 • Najbardziej ekstremalny wywiad Anny Wendzikowskiej

  Dziennikarze show-biznesowi bardzo często mają do czynienia ze skandalami i nietypowymi sytuacjami z udziałem celebrytów. Taki osobliwy wywiad przeprowadziła dziennikarka Anna Wendzikowska. - Była to bardzo dziwna, bardzo abstrakcyjna sytuacja, niedająca się porównać do żadnego innego wywiadu - mówi. Co tak bardzo ją zaskoczyło? Koniecznie zobaczcie!
 • Anna Wendzikowska wspomina wakacyjne wybryki

  ​Na pierwsze wakacje bez opiekuna Anna Wendzikowska wyjechała w wieku 15 lat. Gwiazda twierdzi, że wspominając własne wybryki z tamtego czasu, nie wie, czy wyśle swoją nastoletnią córkę na samodzielne wakacje.
 • ​Nowy program Anny Wendzikowskiej

  ​Annę Wendzikowską czeka nowe zawodowe wyzwanie. Pod koniec lata zacznie pracę przy swoim nowym programie, który oglądać będzie można na antenie TVN Fabuła. Gwiazda twierdzi, że napisane są już scenariusze dwóch pilotowych odcinków.