Anna Wendzikowska

Artykuły - Anna Wendzikowska (75)

 • Anna Wendzikowska chwali się figurą

  Anna Wendzikowska chwali się figurą

  Anna Wendzikowska przez pandemię koronawirusa musiała całkowicie zmienić dotychczasowy styl życia. Teraz żyje wspomnieniami.
 • Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Poszło o koronawirusa

  Anna Wendzikowska w ogniu krytyki. Poszło o koronawirusa

  Anna Wendzikowska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciami z urlopu w górach. Jednak zamiast fali zachwytów, spłynęła na nią sroga krytyka. Internauci ostro skrytykowali dziennikarkę, zarzucając jej skrajną nieodpowiedzialność i promowanie złych wzorców.
 • Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem z kąpieli

  Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciem z kąpieli

  Anna Wendzikowska udostępniła kolejne zdjęcie z podróży. Tym razem spędzała wolne chwile w Korei Południowej.
 • Anna Wendzikowska dokleiła się do zdjęcia?

  Anna Wendzikowska dokleiła się do zdjęcia?

  Anna Wendzikowska kocha podróżować! Na jej instagramowym profilu roi się od zdjęć z bliższych i dalszych wypraw.
 • Anna Wendzikowska w szczytowej formie

  Anna Wendzikowska w szczytowej formie

  Anna Wendzikowska przyznała, że - paradoksalnie - dopiero po drugiej ciąży osiągnęła szczytową formę. "Wystarczyło zacząć regularnie się ruszać i rozsądniej podchodzić do kwestii odżywiania" - zdradza znana prezenterka, które we wrześniu skończy 38 lat.
 • Anna Wendzikowska zachwycona muzykalną córeczką

  Anna Wendzikowska zachwycona muzykalną córeczką

  Niektóre dzieci od najmłodszych lat przejawiają rozmaite talenty. Córeczka Anny Wendzikowskiej jest bardzo muzykalna.
 • Anna Wendzikowska o gwiazdach, które poprawiły sobie biust

  Anna Wendzikowska o gwiazdach, które poprawiły sobie biust

  Wygląd zewnętrzy w show-biznesie to bardzo istotna sprawa. Wiele znanych osób decyduje się na poprawę swojego wyglądu i przechodzi operacje plastyczne. Niestety nie wszystkie przyznają się do tego typu ingerencji.
 • Anna Wendzikowska bawi się na Karaibach

  Anna Wendzikowska bawi się na Karaibach

  Anna Wendzikowska wkrótce powita na świecie drugą córeczkę. Jedna z gazet codziennych donosi, że dziewczynka będzie miała na imię Antonina.
 • Anna Wendzikowska nago w pościeli

  Anna Wendzikowska nago w pościeli

  Ciążowy brzuszek Anny Wendzikowskiej jest coraz większy, ale przyszła mama nie rezygnuje z aktywnego trybu życia.
 • Anna Wendzikowska spodziewa się dziecka?

  Anna Wendzikowska spodziewa się dziecka?

  Anna Wendzikowska w 2015 roku urodziła córkę Kornelię. Dziewczynka jest jej oczkiem w głowie, a dumna mama chętnie chwali się wspólnymi zdjęciami.

Filmy - Anna Wendzikowska (33)

 • Anna Wendzikowska o gwiazdach, które poprawiły sobie biust

  Wygląd zewnętrzy w show-biznesie to bardzo istotna sprawa. Wiele znanych osób decyduje się na poprawę swojego wyglądu i przechodzi operacje plastyczne. W studiu „Dzień Dobry TVN” Ania Wendzikowska opowiedziała, które z gwiazd powiększyły sobie piersi. Najbardziej znaną na świecie, z powodu operacji biustu, jest Pamela Andreson. A co z Halle Berry? Niektóre ze znanych kobiet przechodzą również odwrotną operację, jak Angelina Jolie, która usunęła piersi ze względu na ryzyko zachorowania na nowotwór.
 • Anna Wendzikowska o zagranicznej karierze Joanny Kulig

  Anna Wendzikowska przyznała, że podczas festiwalu w Cannes wiele osób zwracało uwagę na Joannę Kulig i jej rolę w "Zimnej wojnie" Pawła Pawlikowskiego. Według dziennikarki w przypadku europejskich aktorek najlepszą odskocznią do kariery międzynarodowej jest nazwisko znanego reżysera, u którego wystąpiła. Tak było na przykład w przypadku Penelope Cruz, która wystąpiła u Pedro Almodovara. Ania ma nadzieję, że dzięki Pawlikowskiemu Joanna Kulig zrobi światową karierę.
 • Ulubione wakacyjne miejsce Kate i Williama

  - Mykonos przeżywa spadek swojej popularności, bo najpierw zaczynają tam jeździć gwiazdy, potem zaczynają tam jeździć wszyscy, a potem gwiazdy szukają czegoś bardziej egzotycznego - powiedziała Anna Wendzikowska. Gdzie wypoczywają znani i lubiani z Hollywood? A jaki kierunek wakacyjnych podróży wybierają księżna Kate i książę William?
 • Na sesji zdjęciowej z Anną Wendzikowską

  Kamera "Dzień Dobry TVN" towarzyszyła Ani Wendzikowskiej podczas sesji okładkowej do jednego z kolorowych magazynów. Jak wyglądają kulisy takiej pracy? Jak się jej współpracowało z obecnymi na planie zwierzętami? Czy Ania ma wpływ na to, które zdjęcie zostanie wybrane na okładkę? Z Anną Wendzikowską rozmawiała Basia Pasek.