Anna Starmach

Artykuły - Anna Starmach (32)

 • Anna Starmach: Ból brzucha

  Anna Starmach: Ból brzucha

  W telewizji Anna Starmach pokazuje się co i rusz w nowej kreacji. Prywatnie jest minimalistką i gdy kupuje nowy ciuch, innego się pozbywa.
 • Anna Starmach: Chciałabym wyglądać jak moja mama

  Anna Starmach: Chciałabym wyglądać jak moja mama

  Anna Starmach uwielbia gotować, ale też dobrze wyglądać. W pracy pomagają jej przy tym styliści. Na co dzień - jak przyznaje - stawia na klasykę połączoną z nutką ekstrawagancji. Modowo inspiruje się... swoją mamą.
 • Anna Starmach: "MasterChef"? Tu nigdy nie jest nudno

  Anna Starmach: "MasterChef"? Tu nigdy nie jest nudno

  Zdaniem Anny Starmach szósta edycja programu "MasterChef" z pewnością mocno zaskoczy widzów, bo uczestnicy to prawdziwa mieszanka wybuchowa - są nie tylko kreatywni, lecz także mają niezwykłe poczucie humoru, które pomaga im nawet w sytuacjach bardzo stresowych. W tej odsłonie show zmagania kucharzy amatorów przybrały nieco inną formę, a dodatkowo producenci przygotowali szereg niespodzianek, jak chociażby wyjazd do Sydney.
 • Anna Starmach: Jako żona czuję się wspaniale

  Anna Starmach: Jako żona czuję się wspaniale

  Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi - mówi Anna Starmach. Zapewnia, że doskonale czuje się w roli żony i ma nadzieję, że stan poślubnej euforii będzie trwał jeszcze długo. Twierdzi też, że ceremonia ślubna i wesele były takie, jakie sobie wymarzyła.
 • Polki mają w sobie szaleństwo – wywiad z Anią Starmach

  Polki mają w sobie szaleństwo – wywiad z Anią Starmach

  Z Anią Starmach spotykałyśmy się na 20-leciu marki Orsay w Polsce. Autorka programów kulinarnych, książek i jurorka telewizyjna została właśnie Ambasadorką Klubu Modych Kobiet Orsay i… żoną. Ślub odbył się 2 września w Krakowie. W rozmowie z Redakcją, świeżo upieczona mężatka, opowiedziała m.in. o swoim stylu i zdradziła, czy planuje podróż poślubną.
 • Starmach przesadziła z odchudzaniem? Najnowsze zdjęcie jest niepokojące

  Starmach przesadziła z odchudzaniem? Najnowsze zdjęcie jest niepokojące

  Anna Starmach, znana przede wszystkim jako jurorka kulinarnego show dla najmłodszych „MasterChef Junior”, w ubiegłym roku przeszła niesamowitą metamorfozę.
 • Anna Starmach kończy 30 lat

  Anna Starmach kończy 30 lat

  Znana z programów kulinarnych Anna Starmach w poniedziałek, 15 maja, obchodzi 30. urodziny. "Życzę sobie, żeby ta nowa dekada była tak udana, jak poprzednia" - mówi jubilatka. "Torty urodzinowe nie tuczą" - dodaje miłośniczka bezy Pavlovej, która zamierza hucznie świętować.
 • Anna Starmach: U mnie w domu tego nie było

  Anna Starmach: U mnie w domu tego nie było

  "W szkole miałam najbardziej wypasione zestawy śniadaniowe" - wyznaje Anna Starmach, której mama dbała o zdrowe nawyki swoich pociech. "Nie lubię chipsów, batonów i cukierków, bo nie jadałam ich jako dziecko" - dodaje jurorka programu "MasterChef".
 • Anna Starmach: Urodziny na słodko

  Anna Starmach: Urodziny na słodko

  "Urodziny muszą być na słodko" - przekonuje Anna Starmach, która w niedzielę, 15 maja, skończy 29 lat. "Żeby życie dalej mnie zaskakiwało" - oto, czego chce, by jej życzyć.
 • Anna Starmach: Kto wygra program "Masterchef junior"?

  Anna Starmach: Kto wygra program "Masterchef junior"?

  "Najważniejsze, żeby ktoś, kto mnie karmi, dobrze gotował. A czy to jest kobieta, czy mężczyzna to nie ma znaczenia" - mówi Anna Starmach, jurorka programu "Masterchef junior", którego finał odbędzie się w niedzielę, 24 kwietnia.

Filmy - Anna Starmach (5)

 • Anna Starmach: Jako żona czuję się wspaniale

  Jesteśmy z mężem przeszczęśliwi - mówi Anna Starmach. Zapewnia, że doskonale czuje się w roli żony i ma nadzieję, że stan poślubnej euforii będzie trwał jeszcze długo.
 • Anna Starmach: Jacy goście pojawią się w nowej edyji "MasterChefa"?

  - W tym sezonie "Masterchef" wybrał się za daleką wodę, do Nowego Jorku. Między uczestnikami jest olbrzymi rozstrzał wiekowy - najmłodszy uczestnik jest na pierwszym roku studiów, najstarsza uczestniczka jest babcią - powiedziała jurorka Anna Starmach. Czym zaskoczy nowa edycja kulinarnego show? Jacy goście pojawią się w odcinkach produkcji?
 • Jurorzy "MasterChef" o kuchni idealnej

  Mistrz kuchni gotuje, przekładając swoje uczucia na talerz. To odróżnia go od kuchennego rzemieślnika - zgodnie twierdzą Anna Starmach i Michel Moran, których jesienią zobaczymy w nowym kulinarnym show "MasterChef".
 • Czy historia sztuki może pomóc w gotowaniu?

  Anna Starmach lubi jeść i kocha gotować. Studiuje historię sztuki, ale na co dzień zajmuje się sztuką kulinarną. Jest absolwentką słynnej szkoły Le Cordon Blue. Teraz będziemy ją oglądać w programie "MasterChef".