Anna Popek

Artykuły - Anna Popek (100)

 • Anna Popek: Przeżywamy kompromitację feministycznych postulatów

  Anna Popek: Przeżywamy kompromitację feministycznych postulatów

  - Chciałabym mniej pracować i mieć więcej dzieci - mówi Anna Popek. Choć pracę w telewizji uważa za swoje powołanie, wolałaby się bardziej poświęcić rodzinie. Zdaniem gwiazdy znaczna część kobiet nie odnajduje szczęścia w karierze zawodowej, do pracy poza domem zmusza je jednak sytuacja ekonomiczna. Anna Popek uważa także, że polskie społeczeństwo przechodzi obecnie okres kompromitacji feministycznych postulatów zmuszających kobiety do samodzielności.
 • ​Anna Popek krytykuje współczesnych mężczyzn

  ​Anna Popek krytykuje współczesnych mężczyzn

  ​Anna Popek uważa, że polskim mężczyznom brakuje zdecydowania, samodzielności i opiekuńczości w stosunku do kobiet. Ma jednak nadzieję, że panowie zawalczą o swoją pozycję autorytetu w rodzinie. Zmianę w mentalności polskich mężczyzn zauważyła podczas ostatniej pielgrzymki na Jasną Górę.
 • Anna Popek: Organizm nie wybacza

  Anna Popek: Organizm nie wybacza

  Anna Popek przyznaje, że po tym jak wykryto u niej arytmię serca i przeszła zabieg ablacji, postanowiła nieco zwolnić i całkowicie zmieniła swój tryb życia. Teraz nawet mimo nawału obowiązków stara się znaleźć godzinę dla siebie, by odpocząć, zregenerować siły i wynagrodzić organizmowi wysiłek. Prezenterka może się pochwalić zgrabną sylwetką, ale jak zapewnia, nie jest ona wynikiem drastycznych diet, tylko rozsądnego sposobu odżywiania.
 • ​Anna Popek o Magdalenie Ogórek

  ​Anna Popek o Magdalenie Ogórek

  Anna Popek przyznaje, że choć w show-biznesie trudno o prawdziwą przyjaźń, to jednak warto zadbać o dobre relacje z ludźmi, z którymi współpracuje się przy realizacji różnych projektów. Prezenterka nie ukrywa, że bardzo ceni sobie na przykład znajomość z Magdaleną Ogórek. Obie panie często spotykają się nie tylko na gruncie zawodowym.
 • Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”

  Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”

  Producenci serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" zaprosili Annę Popek do współpracy. W szóstej serii sagi wcieli się ona w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad z mieszkającą tu wielką gwiazdą Ewą Sztern (Maria Pakulnis).
 • Anna Popek: Zagrać scenę łóżkową

  Anna Popek: Zagrać scenę łóżkową

  Anna Popek zawsze chciała być aktorką. Jej marzenie właśnie się spełnia. Wkrótce zobaczymy ją w aż dwóch serialach. W tym w jednym w scenie łóżkowej! Dziennikarka zdradziła też, jaki typ mężczyzn lubi prywatnie.
 • Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Anna Popek komentuje związek Odety Moro

  Życzę Odecie Moro jak najlepiej - podkreśla Anna Popek. Gwiazda TVP ma nadzieję, że z Konradem Komornickim łączy ją prawdziwe uczucie, które znajdzie finał w małżeństwie. Swój związek z mężczyzną traktuje jako zamknięty etap życia.
 • Co dalej z Anną Popek? W TVP jej nie zobaczymy?

  Co dalej z Anną Popek? W TVP jej nie zobaczymy?

  - Moja miłość do telewizji jest obecnie uśpiona - mówi dziennikarka Anna Popek. Na czas przerwy wakacyjnej "Dzień dobry, Polsko", nie otrzymała żadnej propozycji ze strony Telewizji Polskiej, mimo że składała propozycje nowych programów.
 • Nowa praca Anny Popek

  Nowa praca Anny Popek

  Anna Popek, dziennikarka i prezenterka telewizyjna, została szefową lifestylowego działu Polskiej Agencji Prasowej, od ponad 10 lat oferującego mediom materiały dotyczące show-biznesu.
 • Anna Popek: Kończymy, kiedy inni zaczynają

  Anna Popek: Kończymy, kiedy inni zaczynają

  "My kończymy, kiedy inni dopiero zaczynają dzień" – Anna Popek zachwala swój nowy program „Dzień dobry, Polsko!".

Zdjęcia - Anna Popek (52)

 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP

Filmy - Anna Popek (28)

 • Anna Popek kończy 50 lat. Co to dla niej oznacza?

  Anna Popek opowiedziała w jaki sposób będzie obchodziła swoje 50 urodziny. To dla niej moment przemyśleń, podczas którego zamierza zamknąć pewien etap życia i rozpocząć nowy. - Nie sądziłam, że te urodziny będą dla mnie tak ważne. Trzeba usiąść samemu ze sobą i zastanowić się nad tym, co się udało w życiu, a co nie - dodała. Przy okazji zorganizuje przyjęcie dla swoich przyjaciół połączone z tańcami do białego rana. Jak udało jej się przez tyle lat utrzymać w telewizji?
 • Anna Popek o zmysłowym zdjęciu w pianie

  Anna Popek niedawno pokazała swoje odważne zdjęcie w wannie, które spotkało się z żywą reakcją internautów. W wywiadzie dla Wideoportalu postanowiła wyjaśnić powód wstawienia fotki. Przyznała, że dopiero ostatnio odkryła swoją kobiecość, więc postanowiła uwiecznić ją na zdjęciach. Fotografię, na której pozuje w wannie z pianą, wstawiła celowo. Przewidywała, że wywoła ono zamieszanie, ale odzew odbiorców przerósł jej oczekiwania. Uważa, że zdjęcie jest piękne i nie przyszło jej do głowy, aby je usuwać.
 • Anna Popek: Kompromitacja feministycznych postulatów

 • ​Anna Popek krytykuje współczesnych mężczyzn

  ​Anna Popek uważa, że polskim mężczyznom brakuje zdecydowania, samodzielności i opiekuńczości w stosunku do kobiet. Ma jednak nadzieję, że panowie zawalczą o swoją pozycję autorytetu w rodzinie.