Anna Popek

Artykuły - Anna Popek (67)

 • Anna Popek w ogniu krytyki

  Anna Popek w ogniu krytyki

  Anna Popek od lat budzi sporo kontrowersji w celebryckim światku. Jako jedna z pierwszych znanych gwiazd przyznała się do stosowania botoksu, a głośno o niej było za sprawą spektakularnych wpadek na wizji.
 • ​Anna Popek woli taniec od siłowni

  ​Anna Popek woli taniec od siłowni

  Na kilka dni przed Balem u Dziennikarzy, którego jest współgospodynią, Anna Popek zaczęła uczyć się stepowania. Do tej pory jej domeną był taniec w parze. "Wolę tańczyć, niż chodzić na siłownię" - deklaruje gwiazda.
 • Anna Popek uczy się stepowania

  Anna Popek uczy się stepowania

  Na kilka dni przed "Balem u Dziennikarzy", którego jest współgospodynią, Anna Popek zaczęła uczyć się stepowania. Do tej pory jej domeną był taniec w parze. "Wolę tańczyć, niż chodzić na siłownię" - deklaruje gwiazda.
 • Anna Popek przestrzega córki przed niebezpieczeństwem

  Anna Popek przestrzega córki przed niebezpieczeństwem

  Anna Popek od lat jest związana z Telewizją Polską. Aktualnie prowadzi program "Wstaje dzień" na antenie TVP Info.
 • Stan Borys po udarze. Przyjaciele pomagają

  Stan Borys po udarze. Przyjaciele pomagają

  "Powoli widać poprawę, Stan robi postępy" - opowiada narzeczona i menedżerka Stana Borysa Anna Maleady, która przekazała najnowsze informacje o stanie zdrowia 77-letniego wokalisty.
 • Anna Popek poprowadzi "Wiadomości"? Jest oświadczenie TVP!

  Anna Popek poprowadzi "Wiadomości"? Jest oświadczenie TVP!

  TVP zaprzeczyła doniesieniom, jakoby Anna Popek miała być nową prezenterką głównego wydania "Wiadomości". "Pani Anna Popek nie uczestniczyła w castingach do programów informacyjnych w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej" - czytamy w specjalnym komunikacie.
 • Anna Popek miała wypadek samochodowy. "Mógł skończyć się śmiercią"

  Anna Popek miała wypadek samochodowy. "Mógł skończyć się śmiercią"

  Anna Popek brała udział w groźnym wypadku samochodowym. Do zdarzenia doszło na autostradzie A1, gdy prowadzone przez Popek auto uderzyło w inny pojazd. Cała sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. "Wypadek mógł skończyć się śmiercią" - mówi z przerażeniem dziennikarka.
 • Anna Popek zachwyca bez makijażu

  Anna Popek zachwyca bez makijażu

  Anna Popek w czerwcu tego roku skończy 51 lat. Prezenterka słynie ze świetniej sylwetki i młodzieńczego wyglądu.
 • Anna Popek: Zawsze jest coś do zrobienia

  Anna Popek: Zawsze jest coś do zrobienia

  Jak, nie epatując prywatnością, dzielić się życiowym doświadczeniem? Ta sztuka udaje się jej jako jednej z nielicznych. Anna Popek opowiada o swojej przyjaźni z górami i dlaczego w każdym wieku można być kobietą zadbaną.
 • Anna Popek w bikini na rajskich wakacjach

  Anna Popek w bikini na rajskich wakacjach

  Anna Popek dołączyła do gwiazd, które uciekły przed śnieżną zimą do ciepłych krajów. Jej Instagram zaroił się od zdjęć z Dominikany.

Zdjęcia - Anna Popek (26)

 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP
 • film.interia.pl
  Anna Popek: Dwie dekady w TVP

Filmy - Anna Popek (31)

 • Anna Popek: Przestrzegam córki przed niebezpiecznymi sytuacjami

  Anna Popek w rozmowie z Wideoportalem opowiedziała o swoich córkach: 23-letniej Oliwii i 21-letniej Małgorzacie. Dlaczego tak rzadko pojawiają się wraz mamą na eventach show-biznesowych? - To nie dla nich. One są raczej skryte, jeśli chodzi o imprezy. Chyba widziały na moim przykładzie, że za dużo imprez, to nie jest dobra sprawa - wyjaśnia. Dziennikarka jest zdania, że najlepiej wymknąć się z zabawy, jak Kopciuszek - przed północą. W najbliższe wakacje Popek zamierza zabrać córki na Prasonisi, półwysep położony na greckiej wyspie Rodos. Tam dziewczyny mogą spokojnie oddać się swojemu hobby - uprawianiu kitesurfingu.
 • ​Anna Popek: Mitem jest solidarność jajników

  Anna Popek podkreśla, że prawdziwa przyjaźń między kobietami jest możliwa, ale taka bliska relacja w dużej mierze uzależniona jest od poczucia własnej wartości i braku kompleksów. W przeciwnym razie jedna ze stron szybko stanie się wrogiem drugiej i zacznie ją niszczyć. Dziennikarka ma kilkanaście serdecznych przyjaciółek, które są dla niej bratnimi duszami. Panie nawzajem się wspierają, kibicują sobie w sprawach zawodowych i doradzają w kwestiach osobistych.
 • Anna Popek o "Playboyu" i nietypowej sesji zdjęciowej

  Anna Popek wyjawiła w wywiadzie dla Wideoportalu, że dostała propozycję, aby wystąpić w sesji zdjęciowej w stylizacji na Marylin Monroe. Będzie to jedna z czterech filmowych propozycji, zaś wystawa złożona z wykonanych zdjęć ma być pokazywana w wielu miejscach w Polsce. Marylin Monroe na początku swojej kariery pojawiła się na okładce "Playboya". Natomiast Anna Popek wyklucza możliwość pozowania do tego pisma. Uważa, że to, co zakryte, jest bardziej pociągające. Woli zostawić tę tajemnicę dla siebie i ukochanej osoby.
 • Anna Popek kończy 50 lat. Co to dla niej oznacza?

  Anna Popek opowiedziała w jaki sposób będzie obchodziła swoje 50 urodziny. To dla niej moment przemyśleń, podczas którego zamierza zamknąć pewien etap życia i rozpocząć nowy. - Nie sądziłam, że te urodziny będą dla mnie tak ważne. Trzeba usiąść samemu ze sobą i zastanowić się nad tym, co się udało w życiu, a co nie - dodała. Przy okazji zorganizuje przyjęcie dla swoich przyjaciół połączone z tańcami do białego rana. Jak udało jej się przez tyle lat utrzymać w telewizji?